Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

8 persoons vakantie huis in Harboøre-By Traum 05873-1

8 Personen
4 Slaapkamer(s)
2 Badkamer(s)
€750,08 €600,06
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Hell und wohnlich eingerichtetes Ferienhaus mit Sauna und Whirlpool im Bad zur Erholung und Entspannung. Liegt auf einem 1.200 m² großen, sonnigen Rasengrundstück mit schützender Hecke zu mehreren Seiten. Außerdem kleine Feuerstelle, Schaukel und Sandkasten zur Verfügung im Außenbereich. Sie wohnen hier in kurzer Entfernung von der Nordseeküste mit ihrem breiten Sandstrand, an dem man mit etwas Glück auch Bernstein findet. Innen großer Küchen-/Wohnbereich mit modernem Mobiliar, Essecke und Holzofen, ideal für gemeinsame Aktivitäten. Im TV auch deutsche Sender zur Auswahl sowie Chromecast. Außerdem drei Schlafzimmer, ein größeres Badezimmer mit Whirlpool und Sauna, ein Gäste-WC und praktischer Hauswirtschaftsraum im Haus. Zum Zeitvertreib stehen Tischkicker, Darts und Spielekonsole zur Verfügung. Vom Wohnbereich hat man zudem direkten Zutritt auf eine teilweise überdachte und abgeschirmte Terrassenfläche für sonnige Tage und lauschige Grillabende. Aufgrund seiner Ausstattung eignet sich dieses Haus auch für einen Mehrfamilienurlaub mit Freunden oder Familie. Genießen Sie hier zusammen erholsame Urlaubstage!A refundable deposit might be charged closer to your check-in date. The security deposit ensures a smooth stay and covers any additional services or consumption charges.This deposit covers utilities consumed during your stay and any additional services that may be taken.The final amount will be adjusted based on actual meter readings, actual usage of extra services, and any remaining balance will be refunded within 21 days after checkout.This deposit simply acts as a prepayment for charges that you would anyways pay for, ensuring a seamless stay and check-out experience.

open keuken
fornuis
afzuigkap
koffiezetapparaat
magnetron
afwasmachine
koel-/vriescombinatie
wasdroger
wasmachine
woon/slaapkamer
TV
DVD-speler
CD-speler
stereo-installatie
kinderstoel
chromecast
slaapkamer
2-pers. bed
ledikant
slaapkamer
2-pers. bed
slaapkamer
4x stapelbed
badkamer
bad of douche
wasbak
toilet
badkamer
wasbak
toilet
Algemeen
, carport, spelcomputer, bubbelbad (in huis, 2 personen), sauna (in huis, verwarmd, 4 personen), verwarming (elektrisch), terras (50 m2), terras (overdekt, 8 m2), BBQ, speeltoestellen, tafelvoetbal, dart, lucht-lucht warmtepomp
Bedlinnen
Mogelijkheid te huren per pakket, DKK 155 p.p./verblijf
Eindschoonmaak
DKK 1.263, of dient het zelf te doen
Elektriciteit
DKK 3,40/kWh
Water
DKK 85/m3
Huisdieren
Niet toegestaan
Badhanddoeken
Inclusief in het geval dat u een linnenpakket huurt
Keukenlinnen
Inclusief in het geval dat u een linnenpakket huurt
Kinderbed
DKK 110/verblijf
Kinderstoel
DKK 110/verblijf
Wifi
Gratis (Min. 50/50 Mbit)
• Voor annuleringen tot de 14e dag voorafgaand aan de aanvang van de eerste dag van het verblijf: 0% van de huurprijs en reserveringskosten.

• Voor annuleringen vanaf de 14e dag tot de eerste dag van het verblijf: 100% van de huurprijs en boekingskosten.
Tanja - Hagen
Verblijf van 25 oktober 2025 tot 25 oktober 2025
28 oktober 2025

Prachtig, licht huis met geweldige voorzieningen. De tafelvoetbaltafel was fantastisch, maar het dartbord was helaas kapot. Het grote gazon is ideaal om te spelen en rond te rennen. De ligging aan een doodlopende weg is ook geweldig; je hebt er meer privacy dan in de omliggende huizen.

Volker - Niedersachsen
Verblijf van 30 september 2025 tot 30 september 2025
3 oktober 2025

"Een heel fijn huis aan het einde van een doodlopende weg. We vonden de carport met berging voor fietsen ook erg fijn. Het is ook erg fijn dat er rondom een heg of struiken staan, en ten westen van de doodlopende weg een klein dennenbosje, dat een welkome beschutting biedt tegen harde westenwind. Dit is niet het geval bij veel andere vakantiehuizen in Vrist. We waren over het algemeen tevreden over de inrichting. We merkten ook de royale voorraad bestek en servies op. Een eenvoudige handleiding voor het verwarmingssysteem zou erg handig zijn. Bij de ingang zitten schakelaars voor "Bezet/Vrij" en vervolgens ook voor verwarming met of zonder nachtverlaging. Verder bevindt de thermostaat voor de vloerverwarming in de badkamer zich buiten de badkamer in de gang. Daarnaast is er..." De mogelijkheid om te verwarmen met de split-airco was er wel, maar die hebben we niet gebruikt. Met het prachtige weer in de laatste week van september 2025 hoefden we het huis 's avonds niet te verwarmen. De zon warmde het huis lekker op (ongeveer 24°C in de woonkamer om 18.30 uur) en hield de warmte goed vast tot ongeveer 22.30 uur. 's Ochtends hebben we de houtkachel een paar keer aangestoken om het lekker warm te houden bij het ontbijt. De kachel trok in het begin niet zo goed, maar na wat proberen, inclusief het iets naar buiten trekken van de aslade, werkte het eindelijk. De bedden waren ook erg comfortabel. Vanwege de doorlopende matrastoppers van 180 cm is het raadzaam om hoeslakens van de juiste maat mee te nemen (180x200 cm). Positief punt... Verder hebben beide slaapkamers ingebouwde kasten met voldoende opbergruimte. Er is ook een voldoende grote koel-vriescombinatie aanwezig. Oh ja, en er is ook een Weber gasbarbecue beschikbaar. De gasfles staat in de bijkeuken bij de carport, maar die hebben we niet gebruikt. We zouden het huis zo weer boeken.

Tina - Stauchitz
Verblijf van 21 juni 2025 tot 21 juni 2025
24 juni 2025

Goede algemene staat, uitstekende faciliteiten, vooral in de keuken, prachtige ligging niet ver van de duinen aan het einde van een doodlopende weg (zeer rustig), groot terras en veel grasveld met veel speelmogelijkheden (voor kleine kinderen)

Sina - Handewitt
Verblijf van 31 mei 2025 tot 31 mei 2025
3 juni 2025

Het huis is erg licht en gezellig. Het is schoon. Als je boodschappen wilt doen, moet je helaas kilometers lopen. Er is echter een supermarkt in de buurt.

Jørgensen Peder I
Verblijf van 28 december 2024 tot 11 januari 2025
14 januari 2025

Geweldige locatie vlakbij de Noordzee, perfect voor strandvakanties. De barbecuefaciliteiten zorgden ervoor dat onze avonden aangenaam waren.

Thom - Berlin
Verblijf van 2 november 2024 tot 2 november 2024
5 november 2024

Het huis biedt volop ruimte en een goed uitgeruste keuken. De Noordzee is op minder dan 5 minuten afstand.

Holm Hessellund
Verblijf van 20 september 2024 tot 29 september 2024
2 oktober 2024

Ruim vakantiehuis met een heerlijke tuin, De sauna en hottub waren perfect na een dagje strand,

Lauro-Warren - Kiel
Verblijf van 27 september 2024 tot 27 september 2024
30 september 2024

De locatie, de rust, de geweldige indeling van het huis met zijn lichte assen, de goede voorzieningen en de uitstekende verbindingen met supermarkten en omliggende steden. De tafelvoetbaltafel is ook geweldig.

Montalban
Verblijf van 31 augustus 2024 tot 12 september 2024
15 september 2024

Ons gezin heeft een fantastisch verblijf gehad in het vakantiehuis in Harboøre! De kinderen waren dol op de speeltuin, vooral de schommel en het voetbaldoel. We brachten onze ochtenden door met het verkennen van het nabijgelegen Vejlby Strand, waar we zelfs een paar prachtige stukken barnsteen vonden. Het huis zelf was ruim en goed uitgerust.

Kai - Gießen
Verblijf van 17 augustus 2024 tot 17 augustus 2024
20 augustus 2024

De goede uitrusting met servies.

Richard - Oxelösund
Verblijf van 27 juli 2024 tot 27 juli 2024
30 juli 2024

De locatie, het ontwerp, de omvang, het perceel

Sandra - Hannover
Verblijf van 20 juli 2024 tot 20 juli 2024
23 juli 2024

Het huis was zeer goed uitgerust, zeer rustig gelegen aan het einde van de straat en toch dichtbij het strand.

Opalka
Verblijf van 5 maart 2024 tot 14 maart 2024
17 maart 2024

We waren aangenaam verrast door hoe schoon en goed onderhouden het huis was. De kinderen hebben zich uitstekend vermaakt in de tuin terwijl wij op het terras ontspanden. Het nabijgelegen Bovbjerg Fyr was een heerlijke plek voor een middaguitje.

Björn Magnus
Verblijf van 20 februari 2024 tot 28 februari 2024
2 maart 2024

Deze plek is echt een plaatje! De woonkamer is supergezellig met modern meubilair en een houtkachel. Perfect om te ontspannen na een dagje strand. En de sauna? Geweldige selfcaredoelen, 🧖‍♀️

Maria Dupont
Verblijf van 26 januari 2024 tot 28 januari 2024
31 januari 2024

Het was goed uitgerust, / Goede sauna,

Maria - Vejle
Verblijf van 28 januari 2024 tot 28 januari 2024
31 januari 2024

Het was goed uitgerust. / Goede sauna.

Baldwin
Verblijf van 21 november 2023 tot 5 december 2023
8 december 2023

Een comfortabel en praktisch vakantiehuis, We hebben niet veel tijd binnen doorgebracht, maar als we dat deden, was het erg gezellig, De tuin was een geweldige plek voor de kinderen, en we vonden enkele leuke restaurants in de buurt voor het diner,

Rogerdatter Monica Telle
Verblijf van 9 november 2023 tot 19 november 2023
22 november 2023

Comfortabel en schoon, met moderne voorzieningen. Genoten van het ontspannen op het overdekte terras na het verkennen van de nabijgelegen attracties.

Rolf Thönsen
Verblijf van 2 september 2023 tot 10 september 2023
13 september 2023

Mooie ligging, mooi pand en goede inrichting en uitrusting,

Rolf - Langenhagen
Verblijf van 10 september 2023 tot 10 september 2023
13 september 2023

Prachtige locatie, mooi pand en goede inrichting en voorzieningen.

Skrubbeltrang
Verblijf van 23 mei 2023 tot 3 juni 2023
6 juni 2023

Fijne accommodatie voor een gezin of groep. Schoon en alles is goed uitgerust. De barbecue op het terras is geweldig voor zomeravonden. De locatie is ontspannen en het strand ligt vlakbij. Een echte aanrader!

Stephan Berwald
Verblijf van 8 oktober 2022 tot 15 oktober 2022
18 oktober 2022

De locatie en het grote pand,

Stephan - Norderstedt
Verblijf van 15 oktober 2022 tot 15 oktober 2022
18 oktober 2022

De ligging en het grote terrein.

Ralf Fuchs
Verblijf van 20 augustus 2022 tot 3 september 2022
6 september 2022

Mooie woonkamer, groot terras, grote tuin

RF - Deutschland
Verblijf van 3 september 2022 tot 3 september 2022
6 september 2022

Prachtige leefruimte, groot terras, grote tuin

Sönke Reinhardt
Verblijf van 6 augustus 2022 tot 20 augustus 2022
23 augustus 2022

De tafelvoetbal tafelvoetbal, groot grasveld

Sönke - Göttingen
Verblijf van 20 augustus 2022 tot 20 augustus 2022
23 augustus 2022

De tafelvoetbal kicker, groot gazon

Norgreen Madsen
Verblijf van 31 mei 2022 tot 11 juni 2022
14 juni 2022

Grote kamer, comfortabele bedden en een leuke buitenruimte voor spelletjes, dichtbij het strand van Vejlby, waar je geweldig kunt genieten van zonsondergangen. Kom zeker terug voor die Instagram-foto's.

Bodil Sunne
Verblijf van 25 mei 2022 tot 29 mei 2022
1 juni 2022

Het perceel was mooi beschut, maar het tuinmeubilair was smerig en de barbecue was beslist onaantrekkelijk

VOSS, RUTH
Verblijf van 23 april 2022 tot 7 mei 2022
10 mei 2022

De indeling van de kamers, zeer rustige ligging, carport, doodlopende weg, dichtbij het strand,

Wolfgang und Ruth - Wolfsburg /Deutschland
Verblijf van 7 mei 2022 tot 7 mei 2022
10 mei 2022

De indeling van de kamers, zeer rustige ligging, carport, geen doorgaande weg, dichtbij het strand.

Munk
Verblijf van 25 maart 2022 tot 1 april 2022
4 april 2022

Geweldige plek voor een familievakantie, ruim met alles wat we nodig hadden, zelfs een barbecue voor de avonden,

Rasmussen
Verblijf van 1 januari 2022 tot 8 januari 2022
11 januari 2022

We hebben een fantastisch verblijf gehad in het vakantiehuis in Harboøre! De kinderen waren dol op de speeltuin en de tuin, waar ze konden voetballen en schommelen. De nabijheid van Vejlby Strand was een enorme bonus, vooral voor het vinden van barnsteen. Een echte aanrader voor gezinnen!

Michele Junkereit
Verblijf van 9 oktober 2021 tot 16 oktober 2021
19 oktober 2021

ruimtelijke indeling, veel zonlicht, voorzieningen (behalve de dvd-speler), bedden

Michele - 49324 Melle
Verblijf van 16 oktober 2021 tot 16 oktober 2021
19 oktober 2021

Ruimtelijke indeling, veel zonlicht, voorzieningen (behalve de dvd-speler), bedden

Viktor Neufeld
Verblijf van 2 oktober 2021 tot 9 oktober 2021
12 oktober 2021

De woning had een geweldige eindligging aan het toegangspad, had een prachtig groot perceel grond en had een intelligente kamerindeling. Wat vooral leuk was, waren de grote ramen die voor veel lichtinval zorgden waardoor je kon besparen op elektriciteit.

Gabriele - Reinbek
Verblijf van 9 oktober 2021 tot 9 oktober 2021
12 oktober 2021

Het huis had een geweldige ligging aan de toegangsweg, een mooi, ruim perceel en een slimme indeling. Vooral de grote ramen waren prettig, ze zorgden voor veel licht en bespaarden op elektriciteit.

Brigitte Koenen
Verblijf van 21 september 2021 tot 2 oktober 2021
5 oktober 2021

de ligging aan zee, voldoende keukenapparatuur, sauna, gezellig

Brigitte - Boizenburg
Verblijf van 2 oktober 2021 tot 2 oktober 2021
5 oktober 2021

de ligging aan zee, voldoende keukenuitrusting, sauna, comfortabel

Ulrike Hendrich
Verblijf van 12 september 2021 tot 21 september 2021
24 september 2021

Het was erg licht en het woongedeelte en de keuken waren zeer ruim,

Ulrike - Aschersleben
Verblijf van 21 september 2021 tot 21 september 2021
24 september 2021

Het was erg licht en de woonkamer en keuken waren erg ruim.

Manfred Elvers
Verblijf van 28 augustus 2021 tot 11 september 2021
14 september 2021

Goede en rustige ligging, indeling van de kamers en de vele inbouwkasten,

ME - D
Verblijf van 11 september 2021 tot 11 september 2021
14 september 2021

Goede en rustige ligging. Ruime indeling en voldoende inbouwkasten.

N Radha
Verblijf van 12 augustus 2021 tot 25 augustus 2021
28 augustus 2021

Dit vakantiehuis is een pareltje! De woonkamer was licht en gezellig met modern meubilair, waardoor het een geweldige plek was om te vertoeven. De hottub was heerlijk na lange strandwandelingen. De locatie is rustig, maar toch dichtbij lokale eetgelegenheden zoals Harboøre Pizza en Grill.

Lindelöw Skytting Karl
Verblijf van 12 augustus 2021 tot 22 augustus 2021
25 augustus 2021

Lichte en functionele ruimte, de buitenspeelplaats was een hit bij de kinderen, en Vejlby Strand ligt op slechts een korte loopafstand,

Sandra Broscritto
Verblijf van 7 augustus 2021 tot 14 augustus 2021
17 augustus 2021

De ligging aan het einde van een doodlopende weg, dus geen voorbijrijdende auto's, en het pand en terras waren vanuit de naburige huizen niet zichtbaar, wat erg prettig was,

Sandra - Gifhorn
Verblijf van 14 augustus 2021 tot 14 augustus 2021
17 augustus 2021

De ligging aan het einde van een doodlopende weg betekende dat er geen passerende auto's waren. Bovendien waren het perceel en het terras niet zichtbaar vanaf de buren. Dat was erg prettig.

Ballestad Valdas
Verblijf van 17 juli 2021 tot 31 juli 2021
3 augustus 2021

Niet slecht voor een familievakantie! De faciliteiten waren goed, hoewel het meubilair wel een opknapbeurt kon gebruiken. Het was soms wat lawaaierig vanwege de weg, maar het nabijgelegen strand maakte dat goed. We hebben het desondanks heerlijk gehad.

Van Dijk
Verblijf van 17 juni 2021 tot 28 juni 2021
1 juli 2021

Deze plek overtrof onze verwachtingen! Indelingen was ideaal voor onze familie, en de woonkamer voelde warm en uitnodigend aan, De sauna was een hit, vooral na onze strandexcursies, Slechts een korte rit naar lokale attracties,

Espedal-Myråker Karolina
Verblijf van 21 maart 2021 tot 4 april 2021
7 april 2021

We zijn net terug van een week in dit vakantiehuis en eerlijk gezegd, het was super relaxt. De plek was schoon en gezellig, en de sauna was een fijne extra na een lange dag op het strand. We vonden het fijn hoe dichtbij het Vejlby Strand was, op slechts een korte loopafstand. De kinderen vermaakten zich in de tuin met de schommels en het voetbaldoel. Er waren een paar probleempjes met de WiFi, maar niets ernstigs. We komen zeker terug!

Cogrossi
Verblijf van 11 november 2020 tot 18 november 2020
21 november 2020

Het huis was ruim en van alle gemakken voorzien. De sauna was een fijne extra na een dagje strand. We waardeerden het overdekte terras voor onze barbecues in de avond. Het was de perfecte plek voor onze groep van acht!

Witt Pamina
Verblijf van 30 september 2020 tot 8 oktober 2020
11 oktober 2020

Het vakantiehuis was zeer functioneel en had alles wat we nodig hadden voor ons verblijf. De keuken was modern en gemakkelijk te gebruiken. We hebben ook genoten van de korte wandeling naar het strand. De locatie stelde ons in staat om de omgeving zonder problemen te verkennen.

Brigitte - Niedersachsen
Verblijf van 3 oktober 2020 tot 3 oktober 2020
6 oktober 2020

Zeer compleet uitgerust, servies, bestek, potten, etc., tuinmeubilair, goed onderhouden gazon, carport voor de auto – kortom alles was tiptop in orde! De schoonmaak was uitstekend!

Ditte - Valby
Verblijf van 18 juli 2020 tot 18 juli 2020
21 juli 2020

Er waren drie mooie slaapkamers en een fijne woonkamer. Mooi met twee toiletten. Dichtbij het water.

Ramírez
Verblijf van 7 maart 2020 tot 21 maart 2020
24 maart 2020

Over het algemeen een fantastisch verblijf. Het huis had voldoende ruimte en de faciliteiten waren perfect voor onze behoeften. We hebben genoten van de buitenruimte, vooral de grillplek. Het was een beetje ver van de luchthaven, maar de mooie rit was het waard.

Arnason Johanna
Verblijf van 13 februari 2020 tot 24 februari 2020
27 februari 2020

Wat een prachtig huis! Het was perfect voor ons feestje, met genoeg ruimte voor iedereen. De kinderen vonden de zandbak geweldig. We hebben 's avonds prachtige herinneringen gemaakt rond de vuurkorf. We zouden er graag nog eens terugkomen!

Michael
Verblijf van 19 augustus 2017 tot 26 augustus 2017
28 augustus 2017

De goede faciliteiten en de goede locatie.

Simone
Verblijf van 8 juli 2017 tot 22 juli 2017
24 juli 2017

Een zeer helder, aantrekkelijk, gastvrij vakantiehuis,