Appartement met gemeenschappelijk zwembad in Mijas 117-94692-ES1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
Het appartement is naar een goede standaard ingericht met alles wat u nodig heeft voor uw vakantie. Het is echt een thuis weg van huis.Het appartement is geschikt voor maximaal 4 personen, er zijn twee slaapkamers. De eerste slaapkamer is dubbel met badkamer. De tweede slaapkamer heeft twee eenpersoonsbedden. Elke slaapkamer heeft voldoende opbergruimte met inbouwkasten, kaptafel, nachtkastjes en spiegels.Er is ook gratis breedbandinternet voor uw gebruik. Beddengoed en handdoeken zijn ook aanwezig, al het textiel is afkomstig van industriële en gedesinfecteerde wasserette. De keuken is volledig uitgerust met een volledig elektrische oven en kookplaat, grote koelkast/vriezer, vaatwasser, magnetron, waterkoker en broodrooster en koffiezetapparaat. Er is een bijkeuken welke is voorzien van een wasmachine en wastafel. De residentie biedt een gemeenschappelijk zwembad met een tuin eromheen. Het is een zeer goed onderhouden en aangenaam gebied, van waaruit u gemakkelijk naar de stranden van Riviera del Sol, Calahonda en Cabopino kunt gaan. Eerste levensbehoeften zijn net zo goed bereikbaar in de buurt, diverse supermarkten aanwezig.
Extra informatie
Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden
Niet roken accommodatie.
Faciliteiten
balkon of terras, airconditioning, tuinmeubilair, parking, zwembad (gedeeld met andere gasten)
Bijkomende kosten
- Borgsom
- € 300 (U betaalt vooraf, niet ter plaatse, terug 14 dagen na vertrek)
- Beddengoed
- beddengoed set - bij de prijs inbegrepen
- Eindschoonmaak
- Inclusief
- Elektriciteit
- Inclusief
- Gas/Olie
- Gas Included
- Water
- water - bij de prijs inbegrepen
- Huisdieren
- Niet toegestaan
Optionele diensten ter plaatse
- Airconditioning
- Inclusief
- Keukenlinnen
- Aanwezig
- Kinderbed + Kinderstoel
- gratis (op aanvraag)
- Wifi
- Gratis
Annuleringsvoorwaarden
• Voor annuleringen vanaf de 14e dag tot de eerste dag van het verblijf: 100% van de huurprijs en boekingskosten.
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
Over het algemeen een goede keuze voor onze vakantie. De slaapkamers waren ruim en de woonkamer was leuk om in te vertoeven. Er waren een paar kleine onderhoudsproblemen, maar niets dat ons verblijf significant beïnvloedde.
Geweldige locatie met gemakkelijke toegang tot nabijgelegen stranden en supermarkten, keuken had alles wat nodig was om te koken
Een heerlijk verblijf! De gastheer was gastvrij en we waardeerden de snelle internetverbinding, perfect voor het plannen van onze dagtochten. De kinderen waren dol op het zwembad en de nabijgelegen parken!
Ons verblijf in dit appartement was fantastisch! Het gedeelde zwembad was een geweldige bonus, vooral op warme dagen. Het voelde echt als een tweede thuis en de keuken had alles wat we nodig hadden om maaltijden te bereiden. Een echte aanrader!
We zijn net terug van een weekje hier en het was heerlijk. Het voelde als thuiskomen, met alle gemakken voorzien, en de keuken was echt goed uitgerust. Het gemeenschappelijke zwembad was de perfecte plek om te ontspannen na een dagje uit en we konden gemakkelijk naar de nabijgelegen stranden. Het enige nadeel was dat de wifi soms wat traag was, maar we hebben het gered. Zou dit zeker aanraden voor een familievakantie!
Met een beperkt budget vind ik deze plek geweldig! Schoon en comfortabel, en de wifi is snel genoeg om TikTok te bekijken. Het gedeelde zwembad is een groot pluspunt, perfect om te ontspannen. De gastheer was erg vriendelijk, dus dat is mooi meegenomen.
Ons verblijf in het appartement was echt geweldig! Het voelde als een tweede thuis, met alle gemakken die we nodig hadden voor ons gezin van vier. De keuken was volledig uitgerust, zodat we konden koken als we niet uit eten wilden. Het gemeenschappelijke zwembad was een fantastische plek voor de kinderen om te spelen terwijl wij ontspanden in de zon. Het appartement was schoon en ruim en de airconditioning was een uitkomst op die warme dagen! We hebben ook genoten van de nabijgelegen stranden van Riviera del Sol, op korte rijafstand. Een echte aanrader voor gezinnen!
Goede prijs-kwaliteitverhouding, Het appartement was schoon en had behoorlijke voorzieningen, Het was iets verder van het strand dan ik had verwacht, maar de nabijheid van winkels maakte dat goed
Supergezellig en schoon appartement! We hebben een geweldige tijd gehad met vrienden; de twee slaapkamers waren precies goed voor ons. De locatie is mooi en rustig, maar toch dichtbij supermarkten, wat superhandig was. We hebben ook erg genoten van het zwembad. Ik denk dat we volgende zomer misschien terugkomen!
Wat een geweldige vondst! Het appartement was knus en voorzien van alles wat we nodig hadden voor een weekje. Het zwembad was heerlijk en we waardeerden de korte rit naar bezienswaardigheden zoals de beurs van Fuengirola.
Deze plek overtrof mijn verwachtingen! De inrichting was charmant en de slaapkamers waren zeer comfortabel. Het zwembad was goed onderhouden en perfect om te ontspannen na een dagje strand. Ik zou zeker terugkomen!
Ik heb echt genoten van mijn tijd hier, het appartement was ruim en goed uitgerust, waardoor het gemakkelijk was om te settelen, het enige nadeel was het gebrek aan restaurants in de buurt, maar we vonden een paar supermarkten voor basisbehoeften
Comfortabel en goed gelegen, het appartement was schoon en had een mooi terras om te ontbijten. Hoewel het strand een stukje lopen was, waren er genoeg supermarkten in de buurt.
Geweldig appartement, alles wat je nodig hebt voor een ontspannen vakantie, Het zwembad is een leuke bonus!
We hadden een ontspannen week in dit appartement, Het gemeenschappelijke zwembad was een hoogtepunt voor onze familie, De keuken was goed gevuld, en we genoten van samen koken, Een geweldige plek voor gezinnen!
Zeer comfortabel verblijf met voldoende opbergruimte in de slaapkamers. De snelle wifi was een leuke bonus voor het plannen van onze excursies.
Het appartement was ruim en had alles wat we nodig hadden. De locatie was rustig, maar toch dichtbij bezienswaardigheden zoals de kabelbaan van Benalmádena en diverse winkels. Al met al een prettige ervaring.
Dit appartement is een hele vibe! Super ruim, met een gezellige tweepersoonskamer en een chill tweede kamer, De keuken heeft alles voor het bereiden van geweldige maaltijden, Het zwembad is perfect voor die zonnige Insta-foto's, Plus, de nabijgelegen stranden zijn slechts een korte wandeling verwijderd, Over het algemeen, zeer aan te bevelen voor een vakantie!
Ruim en goed uitgerust appartement, perfect voor een ontspannend uitje. Het gemeenschappelijke zwembad was een leuke toevoeging.