Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Appartement direct aan het skigebied met skibus. 71-0755-AT1

4 Personen
2 Slaapkamer(s)
1 Badkamer(s)
€1300,09 €971,99
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Fantastisch appartement, vlakbij de skiliften met een skibushalte direct voor de deur!

In dit hoogwaardige appartement in het SKI & NATURE complex kunt u uw dag beginnen met een adembenemend uitzicht op de bergen en het stadje Mauterndorf. Dit aantrekkelijke en stijlvolle gebouw biedt stellen en gezinnen een onvergetelijke vakantie op slechts 200 meter van het centrum van Mauterndorf.

Het skigebied Mauterndorf/St. Michael ligt in de directe omgeving. In de winter stopt de skibus direct voor de deur en brengt u ook naar andere fantastische wintersportgebieden, zoals het sneeuwzekere Obertauern. Romantische sleeën met paarden en rodelen behoren ook tot de mogelijkheden van uw vakantie in Mauterndorf! Deze regio heeft ook in de zomer veel te bieden: wandelen, mountainbiken, zwemmen en vele andere activiteiten wachten op u.

Het appartement op de eerste verdieping heeft twee balkons. Het gebouw is voorzien van een lift en een skiberging met skischoenverwarmers. Parkeergelegenheid is beschikbaar. Geniet 's avonds van een hapje en een drankje op een van de balkons.

Op de 1e etage
woonkamer
2-pers. slaapbank
TV (flatscreen)

eettafel

DVD-speler

stereo-installatie

balkon
open keuken
bar
fornuis

koffiezetapparaat

oven

magnetron

afwasmachine

koel-/vriescombinatie

wastafel
slaapkamer
2-pers. bed (boxspring, 180 x 200 cm)
TV (flatscreen)

balkon
slaapkamer
1-pers. slaapbank (120 x 200 cm)
TV (flatscreen)
badkamer
douche
wastafel
toilet
wastafel
toilet
Souterrain
berging
skiberging
skischoenverwarmers
Algemeen
skiberging, kachel, verwarming, tuinmeubilair, parking, lift
Bedlinnen
Aanwezig
Eindschoonmaak
Inclusief
Servicekosten
Inclusief
Toeristenbelasting
Inclusief
Huisdieren
Niet toegestaan
Badhanddoeken
Aanwezig
Kinderbed
€ 15/verblijf
Ontbijt
Mogelijk (ter plaatse te regelen)
Wifi
Gratis
leringen tot 30 dagen voor aankomst: 0% annuleringskosten
Annuleringen 30 dagen of minder voor aankomst: 100% van de huur en boekingskosten
Mr Marten Arnold Arnold Tigchelaar
Verblijf van 13 augustus 2025 tot 21 augustus 2025
22 augustus 2025

Erg netjes en ruim appartement! Voorzien van alles wat je nodig hebt.

Mr Nienke Stenekes
Verblijf van 7 augustus 2025 tot 11 augustus 2025
12 augustus 2025

Zeer knus appartement, en heel erg schoon. Het was niet heel erg groot, maar heeft wel veel charme. Gezellig balkon, en ook met de hitte lekker in de schaduw.

Mr Hud en Yarq
Verblijf van 24 juli 2023 tot 28 juli 2023
29 juli 2023

Appartement is erg mooi, ruim en bijna nieuw. Dit had zeker geresulteerd in 5 sterren en een fantastisch beoordelingsresultaat, maar de aankomst was erg slecht: geen instructies over hoe de sleutel te krijgen, beide contactnummers reageerden niet en konden uiteindelijk het appartement betreden met behulp van de schoonmakers die gelukkig wel aanwezig op dat moment, bleek dat er geen lakens en handdoeken aanwezig waren, terwijl die er wel zouden moeten zijn. De schoonmakers zijn ondertussen vertrokken en opnieuw reageerden beide contactnummers niet. De volgende dag bereikten onze berichten op de een of andere manier iemand toen de schoonmakers beddengoed en handdoeken brachten. De lakens pasten niet bij de bedmaat: eenpersoonsmatras versus boxspring topper en ook de opvouwbare slaapbank had geen bijpassend laken en was erg hard (onmogelijk om comfortabel op te liggen) op de scharnierende delen. Dit was een heel slechte ervaring. Dit alles was erg teleurstellend, vooral omdat er geen manier was om contact op te nemen met de eigenaar / contactpersoon, omdat er niet werd gereageerd op oproepen of berichten. Echt jammer, want het appartement zelf en ook de locatie zijn allebei fantastisch!

Paulsson
Verblijf van 19 december 2022 tot 2 januari 2023
5 januari 2023

Het uitzicht vanaf ons balkon was een hoogtepunt van onze reis! Het was er rustig en vredig, perfect om te ontspannen na een dag op de piste. De skibus maakte het gemakkelijk om overal te komen.

Katz
Verblijf van 24 augustus 2022 tot 6 september 2022
9 september 2022

Eerlijk gezegd, het ontwerp is anders, Schoon, modern en voelt gewoon goed, En de bergen? Adembenemend, Zou het absoluut aanbevelen voor iedereen die op zoek is naar een leuk uitje

Mild
Verblijf van 25 augustus 2022 tot 5 september 2022
8 september 2022

Over het algemeen een geweldige ervaring. Het appartement is gunstig gelegen op slechts een korte loopafstand van het centrum. De keuken was goed uitgerust, waardoor het gemakkelijk was om te koken na een lange dag skiën.

Wim van Eldik
Verblijf van 4 augustus 2022 tot 12 augustus 2022
15 augustus 2022

Mooi en schoon appartement. Goede ligging.

Våga
Verblijf van 18 mei 2022 tot 27 mei 2022
30 mei 2022

We hebben een fantastisch verblijf gehad! Het appartement was brandschoon en het uitzicht op de bergen was adembenemend. Perfecte locatie voor onze familieskivakantie, met de bushalte voor de deur. Een echte aanrader!

Rossi
Verblijf van 7 mei 2022 tot 21 mei 2022
24 mei 2022

We brachten romantische avonden door op het balkon, terwijl we de zonsondergang over de bergen bekeken. Een perfecte ontsnapping voor stellen die op zoek zijn naar rust en avontuur.

McPherson
Verblijf van 17 november 2021 tot 26 november 2021
29 november 2021

Een heerlijk appartement met twee fijne balkons! We hebben genoten van onze avonden met een glas wijn. De omgeving biedt in de zomer geweldige wandelpaden en we kunnen niet wachten om terug te komen.

Mathiasson
Verblijf van 11 november 2021 tot 18 november 2021
21 november 2021

We hebben een fantastische tijd gehad in dit appartement! De locatie is perfect, op loopafstand van het stadscentrum. Het uitzicht op de bergen was elke ochtend adembenemend, wie wil daar nou niet mee wakker worden? Het appartement was echt van alle gemakken voorzien en we hadden alles wat we nodig hadden. Bovendien was de skibus voor de deur makkelijk te bereiken. We zouden hier zeker weer verblijven!

van Tilburg
Verblijf van 30 september 2021 tot 11 oktober 2021
14 oktober 2021

We hadden een goede tijd, hoewel de flat iets kleiner was dan verwacht voor onze groep, Toch was het comfortabel en goed gelegen, De nabijgelegen Johanneswasserfall was een prachtig gezicht

Zimmermann
Verblijf van 23 augustus 2021 tot 3 september 2021
6 september 2021

Geweldig uitzicht vanaf het balkon! De plek was super schoon en gezellig, perfect voor een uitje.

Ms Angela Burdack
Verblijf van 26 juli 2021 tot 2 augustus 2021
19 augustus 2021

We werden vriendelijk en liefdevol ontvangen. Super gezellig met alles wat je nodig hebt op reis! Het appartement was erg schoon, we voelden ons zeer comfortabel. En in de bedden slaap je als op wolken. Het was een allround geslaagde vakantie. We zouden het op elk moment opnieuw boeken. 🤗

Beerens
Verblijf van 23 april 2021 tot 1 mei 2021
4 mei 2021

Deze plek is een hele vibe! Het uitzicht vanaf de balkons is echt iconisch, Perfect voor die berg selfies, Plus, het is super dicht bij het centrum van Mauterndorf, Zeker terugkomen voor het skiseizoen!