Vakantiehuis Lasinja bij Zagreb & natuurpark 76-81000-HR1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
Deze vakantiewoning in het plattelandsdorpje Lasinja heeft een prachtige privétuin en biedt een panoramisch uitzicht op de nabijgelegen rivier de Kupa. Dit is de perfecte locatie om te genieten van een ontspannen vakantie met veel privacy.
Hier kan je vissen, fietsen, wandelen, paardrijden en ontspannen. Een supermarkt, restaurants en toeristische informatie zijn allemaal te vinden binnen een straal van 7 km. De hoofdstad Zagreb en het Zumberak natuurpark zijn binnen 40 minuten rijden te bereiken. Op 1,5 uur rijden bereik je het Plitvice meren nationaal park, Risnjak nationaal park en de Riviera Crikvenica met de beroemde kiezelstranden.
Dit ruime huis bestaat uit 2 verdiepingen. Op de begane grond vind je de woon- en eetkamer met een gezellige open haard, een open keuken met een vaatwasser en de wellness met een heerlijk bubbelbad en een Finse sauna. Boven zijn 2 slaapkamers met een balkon en een badkamer met wasmachine. In de mooie tuin is een ruim overdekt terras met een barbecue.
Vlak voor uw aankomstdatum wordt een bedrag van EUR 40,00 aan kosten voor nutsvoorzieningen en service in rekening gebracht. U ontvangt een aparte mededeling met de betalingslink. De kosten voor nutsvoorzieningen en service zorgen voor een soepel verblijf en dekken eventuele extra diensten zoals schoonmaak, servicekosten, verbruik, schade of eventuele extra kosten die tijdens het verblijf worden gemaakt.
Extra informatie
Een auto is noodzakelijk ! Reserveer zelf een huur auto!
Faciliteiten
waterkoker
broodrooster
fornuis (4 kookplaten, elektrisch)
koffiezetapparaat
oven
magnetron
afwasmachine
koel-/vriescombinatie
2-pers. slaapbank
TV (flatscreen, digital, smart TV)
eettafel (6 personen)
open haard
airconditioning
douche
wastafel
toilet
wasmachine
strijkplank
strijkijzer
haardroger
bubbelbad (in huis)
sauna
1-pers. kastbed
2-pers. bed (180 x 210 cm)
TV
balkon
airconditioning
1-pers. kastbed
2-pers. bed (180 x 210 cm)
TV
balkon
airconditioning
tuin (privé, omheind, aangelegd, verlicht, 1100 m2), tuinmeubilair, ligbedden, BBQ, parking, fietsen beschikbaar
Bijkomende kosten
- Bedlinnen
- Aanwezig
- Huisdieren
- Niet toegestaan
Optionele diensten ter plaatse
- Airconditioning
- Inclusief
- Badhanddoeken
- Aanwezig
- Wifi
- Gratis
Annuleringsvoorwaarden
• Voor annuleringen vanaf de 21e dag tot de eerste dag van het verblijf: 100% van de huurprijs en boekingskosten.
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
Prachtig rustig gelegen zeer luxe huisje met alle voorzieningen die je wenst en zelfs meer.
Charmant huisje met moderne voorzieningen, een perfecte ontsnapping uit het stadsleven voor een ontspannend weekend
Charmante hut met modern comfort en voorzieningen. Een perfect toevluchtsoord om te ontsnappen aan de drukte van het stadsleven en te genieten van een ontspannend weekend.
Dit vakantiehuis is een pareltje! Het is gunstig gelegen nabij Zagreb en het prachtige Nationaal Park Plitvicemeren, waar we een aantal fantastische dagtochten konden maken. De sauna was een geweldige toevoeging, vooral na onze buitenavonturen. Het interieur was gezellig en schoon, met comfortabele bedden en een fijne woonkamer. Hoewel het geen luxe resort is, heeft het alles wat je nodig hebt voor een ontspannen vakantie. We hebben echt genoten van ons verblijf hier.
Matija was een uitstekende gastvrouw, beantwoordde al onze vragen snel en was zeer behulpzaam als we problemen hadden! We komen zeker terug, nogmaals bedankt!
Het ideale vakantiehuis, Het pand is perfect gelegen aan de rivier, wat een harmonieuze mix met de natuur creëert die een serene, meditatieve sfeer bevordert, Het is een geweldige ontsnapping aan de drukte van de stad, waarmee je kunt genieten van rust en de prachtige natuur, De eigenaar heeft elk detail in de decoratie zorgvuldig samengesteld om ervoor te zorgen dat gasten maximale ontspanning ervaren, De omliggende tuin is prachtig ontworpen en integreert naadloos met het natuurlijke landschap, De gastvrijheid en professionaliteit van de host overtroffen onze verwachtingen, We kunnen niet wachten om terug te keren!
We hebben een absoluut heerlijk verblijf gehad in het chalet in Lasinja! De privétuin was perfect voor onze avondbarbecues en we genoten van de hottub na een lange dag wandelen in de nabijgelegen nationale parken. Het huis was ruim en van alle gemakken voorzien, waardoor het voelde als een tweede thuis. De gastheren waren geweldig en zorgden ervoor dat we alles hadden wat we nodig hadden. We waardeerden ook de rust en stilte van het dorp.
We hebben een fantastisch verblijf gehad in het chalet. De eigenaren waren ongelooflijk gastvrij en lieten ons een rustig plekje aan de rivier zien. De voorzieningen waren top, inclusief een broodrooster, wasmachine, koude dranken en een koffiezetapparaat. De spa met hottub en sauna was fantastisch. Het was een heerlijk ontspannende vakantie en we kunnen niet wachten om terug te keren!
Onze ervaring was geweldig en de communicatie verliep soepel en vriendelijk. Ik zal deze plek zeker aanbevelen aan mijn familie en vrienden. De voorzieningen zoals de sauna en de whirlpool waren fantastisch en goed onderhouden.
Het ideale vakantiehuis, Genesteld aan de rivier, harmoniseert dit huis perfect met zijn natuurlijke omgeving, waardoor een rustige en meditatieve ruimte ontstaat, Een geweldige ontsnapping aan het stadsleven, het biedt rust, stilte en de schoonheid van de natuur, Elk detail van het interieur is zorgvuldig samengesteld door de eigenaar om ervoor te zorgen dat gasten maximale ontspanning ervaren, De tuin versterkt het pand zonder het te overweldigen, het past naadloos in het landschap, Onze verwachtingen werden overtroffen door de uitzonderlijke gastvrijheid en professionaliteit van de host, We kunnen niet wachten om terug te komen!
Een geweldige plek om te ontspannen! Super schoon en gezellig, en de tuin is een leuke extra. Ik raad het zeker aan vrienden aan.
Prachtige accommodatie, en ook bij slecht weer zijn er genoeg mogelijkheden.
Geweldig huis en prachtige locatie voor een vakantie
Heel veel verkeer onder weg ... 4 uur na afspreektijd aangekomen , en toch top ontvangst!fruitmand , gevulde koelkast met drank , mooi uitzicht!!! De boven buren waren wel korter bij dan op de foto's te merken is , en ze waren zeer luidruchtig !
Matija was een uitstekende gastvrouw, ze beantwoordde snel al onze vragen en was erg behulpzaam als we problemen hadden! We komen zeker terug, nogmaals bedankt!
Zeer mooi huis en prachtige locatie voor een vakantie
We hebben een fantastische tijd gehad in het chalet in Lasinja. De sauna en hottub waren perfect na een lange dag verkennen. Ik vond het heerlijk hoe rustig de omgeving was, en het was maar een klein eindje rijden naar Zagreb en een aantal prachtige nationale parken. De keuken had alles wat we nodig hadden om onze maaltijden te bereiden, en de barbecue op het terras was een fijne bonus. De gastheer was supervriendelijk, waardoor we ons meteen thuis voelden. We komen zeker terug!
Mooie rustige omgeving gelegen aan een rivier waar je lekker kan zwemmen en vissen. Het is een plek waar je lekker tot rust kan komen. Het huis is heel mooi en voorzien van al het comfort wat je nodig kan hebben. De verhuurder is zeer vriendelijk en behulpzaam. Wij komen graag weer een keer terug.