Vakantiehuis met parkeerplaats 02-26799-DE1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
Deze bungalow met twee slaapkamers, gelegen op een ruim perceel in Neustadt/Harz, biedt een warme en uitnodigende sfeer voor gezinnen of groepen tot vier personen. Op het privéterras kunt u ontspannen met uw ochtendkoffie of 's avonds genieten van het uitzicht op de zonsondergang. De houtkachel in de woonkamer zorgt voor een gezellige sfeer, terwijl de open keuken en eetkamer de maaltijden gemakkelijk en aangenaam maken. Comfortabele slaapkamers, een moderne badkamer en doordachte details zoals een kinderbedje en een kinderstoel zorgen voor een stressvrij verblijf voor gasten van alle leeftijden.
Het centrum van Neustadt ligt op slechts 500 meter afstand, met restaurants, supermarkten, uitgaansgelegenheden en cafés op loopafstand. Sportliefhebbers kunnen terecht op de nabijgelegen tennisbaan en golfbaan, terwijl natuurliefhebbers prachtige wandelingen of fietstochten kunnen maken. Populaire uitstapjes zijn onder andere de smalspoorbaan van de Harzer, het Kyffhäusermonument, het stuwmeer van Neustadt, de ruïnes van kasteel Hohenstein en de Barbarossa-grot, die een mix van cultuur, geschiedenis en buitenavontuur bieden.
De bungalow deelt een gedeeltelijk omheinde tuin, ideaal om te ontspannen in de zon of te genieten van een barbecue op warme avonden. Ligstoelen, een parasol en een fietsenstalling maken het buitenleven gemakkelijk. Voor gezinnen zijn er een zandbak en babyvoorzieningen. Parkeren is mogelijk op het terrein en er zijn fietsen beschikbaar om de omgeving te verkennen. Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 8 km afstand en de luchthaven op 130 km, waardoor dit huis een toegankelijke en comfortabele uitvalsbasis is voor een onvergetelijke vakantie in de Harz.
Faciliteiten
broodrooster
fornuis (2 kookplaten, elektrisch)
koffiezetapparaat
oven
magnetron
koelkast
TV (kabel)
eettafel
kachel (hout)
DVD-speler
radio
2-pers. hoogslaper
2x 1-pers. bed
douche
wastafel
toilet
ledikant, wasmachine (gedeeld met andere gasten), verwarming (elektrisch, hout), terras (privé, 20 m2), tuin (gedeeld met andere gasten, deels omheind, 500 m2), fietsenberging, tuinmeubilair, BBQ (houtskool), parking, ligstoelen, parasol, aankleedkussen, zandbak, fietsen beschikbaar, kinderstoel
Bijkomende kosten
- Bedlinnen
- Aanwezig
- Eindschoonmaak
- Inclusief
- Toeristenbelasting
- Inclusief
- Huisdieren
- Niet toegestaan
Optionele diensten ter plaatse
- Badhanddoeken
- Zelf meenemen
- Hout
- Inclusief
- Keukenlinnen
- Aanwezig
- Wifi
- Gratis
Annuleringsvoorwaarden
• Voor annuleringen vanaf de 42e dag tot de eerste dag van het verblijf: 100% van de huurprijs en boekingskosten.
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
Deze bungalow heeft echt een unieke sfeer! Het privéterras waar je heerlijk kunt ontspannen bij zonsondergang zorgt voor een andere sfeer. Supercomfortabele plek voor een gezellige familiebijeenkomst of gewoon om te ontspannen met vrienden. Supermarkten en uitgaansgelegenheden op loopafstand – perfect voor spontane late-night runs. De tuin is een echte sfeermaker voor zonnige dagen. Ik kom zeker terug voor die BBQ-avonden.
We hebben een heerlijke tijd gehad in deze bungalow. Hij was ruim genoeg voor ons gezin van vijf, en de kinderen hebben enorm genoten van de zandbak in de tuin. Kleine extraatjes zoals het kinderbedje en de kinderstoel maakten het voor ons erg handig. Een geweldige optie voor gezinnen!
Comfortabele bungalow met een prachtig terras, ideaal om samen van de zonsondergang te genieten
We hebben een heerlijk verblijf gehad in deze bungalow! Het terras was perfect om te genieten van onze ochtendkoffie terwijl we van de zon genoten. De locatie is ideaal, op korte loopafstand van het stadscentrum waar we leuke winkels en restaurants vonden. Ik kan het van harte aanbevelen!
Gezellige en comfortabele bungalow, perfect voor een uitje met familie of vrienden
Deze bungalow bood een comfortabel en handig toevluchtsoord voor onze groep. Het had alle benodigdheden die we nodig hadden, inclusief een fijne woonkamer en een schone badkamer. We waardeerden hoe dicht het bij lokale eetgelegenheden en winkels lag. Hoewel we niet veel tijd binnen doorbrachten, was de gedeelde tuin geweldig om in de zon te ontspannen. Al met al een goede keuze voor een groep vrienden of familie.
Een heerlijke bungalow in een rustige omgeving. We waardeerden de nabijheid van lokale eetgelegenheden en genoten van het verkennen van Neustadt. De indeling was perfect voor onze groep en de voorzieningen waren precies goed. Geen klachten hier!
De bungalow was goed uitgerust met een complete keuken en een grill, waardoor je gemakkelijk buiten kon eten. De gemeenschappelijke tuin bood een oase van rust.
Een zeer aangenaam verblijf! De bungalow was van alle gemakken voorzien en de rustige omgeving bood een perfecte ontsnapping aan de stad. De gedeelde tuin was een bonus. Ik zou het iedereen aanraden die op zoek is naar een rustig toevluchtsoord.
Geweldige locatie vlakbij het Nationaal Park Harz, de gastheren waren gastvrij en de gezellige houtkachel gaf 's avonds een leuke sfeer
Ruim en gezellig! De houtkachel geeft een grote chill vibe, Op loopafstand van tennisbanen en schattige cafés, Gratis WiFi is een groot pluspunt voor het posten van foto's, Over het algemeen, 10/10 zou aanbevelen voor een ontspannen uitje!
Schone en comfortabele accommodatie met alles wat we nodig hadden voor ons verblijf, De houtkachel gaf een leuke sfeer voor de koude avonden, We hadden geen problemen en voelden ons meteen thuis, Zeker een terugkeer waard!
De locatie is perfect voor wie het Harzgebied wil verkennen. We bezochten verschillende bezienswaardigheden in de buurt en kwamen elke avond terug om te ontspannen op het terras. De bungalow zelf was gezellig en had een leuke sfeer. Zou het aan vrienden aanbevelen.
De aankomst was prima geregeld. In de coronatijd contactloos. Alleen dachten wij dat er een tweepersoons hoogslaper zou zijn. Maar dat bleek een stapelbed. Koken was wat primitief met 2 kookplaten en geen koekepan. De omgeving is fantastisch. We hebben erg genoten.
Rustige oase met een prachtige tuin, op loopafstand van lokale restaurants en winkels
Een geweldige plek om te ontspannen! Het terras was onze favoriete plek, vooral bij zonsondergang, We hielden ook van de nabijgelegen cafés en de vriendelijke lokale sfeer, Het bungalow was goed onderhouden en had alle noodzakelijke voorzieningen, We komen zeker terug!