Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Gezellige studio met zijdelings zeezicht 36-2300-BE1

4 Personen
1 Slaapkamer(s)
1 Badkamer(s)
€1357,89 €987,94
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Welkom in uw charmante toevluchtsoord op de vijfde verdieping, waar het rustgevende geluid van de golven en het warme ochtendzonlicht u opwachten. Bij binnenkomst wordt u begroet door een uitnodigende hal die leidt naar een zorgvuldig ontworpen badkamer met douche, wastafel en toilet. De woonkamer is gezellig en aanpasbaar, met een luxe slaapbank (1,60 m) voor volwassenen en een knusse slaapbank (1,10 m), perfect voor kinderen. Ideaal voor familiebijeenkomsten of speelse avonden onder de sterrenhemel.

Op slechts een korte wandeling van het prachtige zandstrand van Oostduinkerke en op slechts 5 minuten van Baldus Beach, is deze toplocatie ideaal voor zonnige dagen aan de kust. Voor extra spanning ligt het beroemde Plopsaland De Panne op slechts 7,7 km afstand, waar plezier voor alle leeftijden gegarandeerd is. Deze accommodatie aan zee is inclusief extra's zoals koudwatergebruik en eindschoonmaak. Huisdieren zijn ook toegestaan, waardoor het perfect is voor een onvergetelijke vakantie.

Het hart van deze studio is een klassieke keuken, uitgerust met een fornuis met oven, een elektrische kookplaat, een koel-vriescombinatie en een magnetron. Geniet van uw creaties of geniet van uw ochtendkoffie op het kleine balkon, met een prachtig uitzicht op de De sprankelende zee. Met elektrische verwarming voor extra comfort is deze knusse ruimte ideaal om te ontspannen na een dagje strand.

Houd er rekening mee dat het verbruik van elektriciteit, verwarming, warm en koud water niet is inbegrepen en van uw borg wordt afgetrokken. In de wintermaanden ligt het verbruik over het algemeen hoger. (Maximumtarieven voor verbruik zijn: € 7,25/m³ water - € 0,64/kWh elektriciteit (dag) - € 0,44/kWh elektriciteit (nacht) - € 1,46/m³ gas).

Op de 5e etage
woonkamer
2-pers. slaapbank
2-pers. slaapbank

TV (flatscreen, digital)

eettafel

zithoek
open keuken
kookplaat
waterkoker

broodrooster

oven

magnetron

koel-/vriescombinatie
badkamer
douche
toilet
toilet
Internettoegang
verwarming
Algemeen
balkon, lift
Eindschoonmaak
Inclusief
Bedlinnen
Zelf meenemen
Huisdieren
Niet toegestaan
Badhanddoeken
Zelf meenemen
Wifi
Gratis
leringen tot 30 dagen voor aankomst: 0% annuleringskosten
Annuleringen 30 dagen of minder voor aankomst: 100% van de huur en boekingskosten
Lardoux
Verblijf van 2 mei 2025 tot 15 mei 2025
18 mei 2025

Deze studio is een gezellig klein juweeltje! De slaapbanken waren verrassend comfortabel en de keuken was goed uitgerust. Het was een geweldige locatie voor ons familie-uitje, op slechts een steenworp afstand van het strand.

Temmen
Verblijf van 29 april 2025 tot 13 mei 2025
16 mei 2025

Wat een lieflijk verstopplekje! Het balkon met gedeeltelijk uitzicht op zee was perfect om 's ochtends koffie te drinken. De keuken had alles wat ik nodig had om maaltijden te bereiden en de douche was geweldig na een dagje strand.

Modig
Verblijf van 30 april 2025 tot 13 mei 2025
16 mei 2025

Deze studio is een geweldige keuze voor gezinnen of stellen. De woonkamer was gezellig en de keuken was van alle gemakken voorzien.

Scholtes
Verblijf van 29 april 2025 tot 12 mei 2025
15 mei 2025

Ik vond deze plek erg handig. De douche was gemakkelijk te gebruiken en de keuken maakte het gemakkelijk om ontbijt te bereiden voordat we naar het strand gingen.

Lundin
Verblijf van 1 mei 2025 tot 11 mei 2025
14 mei 2025

Ik heb hier een fijn verblijf gehad. De keuken was functioneel en ik vond het fijn dat er een koelkast was om snacks in te bewaren. De woonkamer was uitnodigend, perfect om te ontspannen na een dagje uit.

Aerni
Verblijf van 25 april 2025 tot 8 mei 2025
11 mei 2025

Een perfecte plek voor een strandvakantie! De eetkamer was heerlijk en ik heb genoten van het koken in de keuken. De douche was heerlijk en verfrissend na een lange dag in de zon.

Koszowska
Verblijf van 29 april 2025 tot 8 mei 2025
11 mei 2025

De kookplaat en de elektrische oven waren perfect om onze maaltijden te bereiden. We hebben echt genoten van onze tijd hier en waardeerden de gezellige sfeer.

Fritzvold
Verblijf van 1 mei 2025 tot 8 mei 2025
11 mei 2025

Een heerlijk klein toevluchtsoord! De eethoek was fijn en de keuken maakte het gemakkelijk om samen te eten. Het strand is op loopafstand.

Scharnke
Verblijf van 29 april 2025 tot 7 mei 2025
10 mei 2025

De locatie is fantastisch! Vlakbij het strand van Oostduinkerke brachten we de meeste dagen door aan het water. Het kleine balkon was een heerlijke aanvulling op onze avondontspanning.

Røhme
Verblijf van 25 april 2025 tot 7 mei 2025
10 mei 2025

De accommodatie was schoon en goed onderhouden, de douche was geweldig en de slaapbanken waren verrassend comfortabel om op te slapen,

Nordwall
Verblijf van 28 april 2025 tot 7 mei 2025
10 mei 2025

De bank was verrassend comfortabel, waardoor het een geweldige plek was voor ons gezin, de keuken was functioneel en de locatie was perfect voor toegang tot het strand,

Bjørgan
Verblijf van 30 april 2025 tot 7 mei 2025
10 mei 2025

De accommodatie was precies zoals beschreven, de elektrische verwarming hield ons warm en de nabijheid van het strand was een groot pluspunt.

Kirstein
Verblijf van 28 april 2025 tot 6 mei 2025
9 mei 2025

Ik heb hier een heerlijk verblijf gehad. De badkamer was schoon en functioneel en de zithoek was comfortabel om 's avonds in te ontspannen.

Rudnicki
Verblijf van 24 april 2025 tot 6 mei 2025
9 mei 2025

Deze studio is perfect voor een uitje aan zee. Het balkon bood een prachtig zijdelings uitzicht op zee en de keuken had alles wat we nodig hadden.

Viteri
Verblijf van 27 april 2025 tot 6 mei 2025
9 mei 2025

Wat een knus toevluchtsoord! De slaapbanken waren comfortabel en de keuken bood ons de mogelijkheid om op ons gemak te eten.

Dębski
Verblijf van 27 april 2025 tot 5 mei 2025
8 mei 2025

Het pand was precies zoals beschreven, elektrische verwarming hield ons warm op de koelere nachten en de gezellige woonkamer was geweldig om tijd door te brengen met het gezin,

hanssens
Verblijf van 25 april 2025 tot 5 mei 2025
8 mei 2025

Wat een fijne studio! De combinatie van keuken en woonkamer zorgde ervoor dat het echt als thuis voelde. De nabijheid van het strand was een groot pluspunt.

luis llopart
Verblijf van 27 april 2025 tot 5 mei 2025
8 mei 2025

Een heerlijk klein toevluchtsoord! De koelkast en magnetron waren handig, en de elektrische kachel hield ons de hele tijd warm.

Pecorino
Verblijf van 28 april 2025 tot 5 mei 2025
8 mei 2025

Ik waardeerde het doordachte ontwerp van de ruimte, het balkon was een leuke toevoeging en de keuken was uitgerust voor al onze kookbehoeften,

Carmona
Verblijf van 26 april 2025 tot 5 mei 2025
8 mei 2025

Deze plek heeft een gezellige sfeer, de douche was schoon en de zithoek was perfect om te ontspannen na een dagje verkennen,

Stahl
Verblijf van 24 april 2025 tot 4 mei 2025
7 mei 2025

Ik vond het uitzicht vanaf het balkon geweldig! Het was een heerlijke plek om te ontspannen. De keuken was goed uitgerust, waardoor het bereiden van maaltijden gemakkelijk en plezierig was.

Sveinungsen
Verblijf van 24 april 2025 tot 4 mei 2025
7 mei 2025

We hebben een geweldige tijd gehad! De woonkamer was gezellig en de keuken was goed uitgerust voor onze behoeften. Een korte wandeling naar het strand maakte het nog beter.

Radaelli
Verblijf van 24 april 2025 tot 4 mei 2025
7 mei 2025

Ik heb echt genoten van mijn verblijf hier, de keuken was goed uitgerust en het balkon was een geweldige plek om te genieten van de zeebries,

York
Verblijf van 26 april 2025 tot 3 mei 2025
6 mei 2025

Ik heb genoten van mijn verblijf hier. Het kleine balkon was een heerlijke plek voor een kopje koffie in de ochtend, en de keuken maakte het gemakkelijk om maaltijden te bereiden,

Lundgren
Verblijf van 24 april 2025 tot 1 mei 2025
4 mei 2025

Deze plek is een geweldige keuze voor gezinnen. De kinderen vonden de slaapbank geweldig en we vonden de keuken erg handig. Bovendien is het strand op korte loopafstand!