Gezellige studio voor 2 personen - Luxemburg 31-60057-FR1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
Checkmyguest biedt u een gezellige studio van 20 m² in de wijk Luxemburg, Parijs 6e. Ideaal voor onvergetelijke verblijven, het biedt bevoorrechte toegang tot het Panthéon, een neoklassiek monument, en de Médicis-fontein in de Jardin du Luxembourg, die getuigt van de geschiedenis en architectonische schoonheid van de Franse hoofdstad.
Faciliteiten
kachel
waterkoker
broodrooster
koffiezetapparaat
magnetron
koelkast
2-pers. bed
TV
douche
toilet
haardroger
Handdoeken/beddengoed (incl.)
, , , EHBO-post, Speeltuin, wasmachine, verwarming, strijkijzer, , , , Cleaning Disinfection, Downtown, Enhanced cleaning practices, High touch surfaces disinfected, Long term stays allowed, Town, Washer in common space
Bijkomende kosten
- Bedlinnen
- Aanwezig
- Eindschoonmaak
- Inclusief
- Toeristenbelasting
- Inclusief
- Huisdieren
- Niet toegestaan
Optionele diensten ter plaatse
- Badhanddoeken
- Aanwezig
- Wifi
- Gratis
Annuleringsvoorwaarden
Annuleringen 30 dagen of minder voor aankomst: 100% van de huur en boekingskosten
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
Geweldige locatie ten opzichte van veel bezienswaardigheden. Fijne buurt, vlakbij de Jardin du Luxembourg en het Panethon. Een ideale buurt om te wandelen, met veel eet- en drinkgelegenheden voor als je moe bent na een lange dag.
Geweldige plek voor een kort verblijf! Schone studio, perfecte locatie, groot en comfortabel bed, fantastische waterdruk in de douche. Eventuele problemen werden snel opgelost. Ik kom hier zeker nog een keer terug.
Ik heb hier een prettig verblijf gehad. De studio was schoon en comfortabel, en de nabijheid van het Panthéon maakte het gemakkelijk om de omgeving te verkennen.
De studio was perfect voor mijn verblijf in Parijs! Hij was comfortabel en had alles wat ik nodig had. De locatie vlakbij het Pantheon was een groot pluspunt.
Geweldige locatie! De aanwezigheid van een wasmachine is een groot voordeel, en de keuken, hoewel compact, is behoorlijk functioneel.
Deze plek overtrof mijn verwachtingen, de studio was gezellig en de locatie was perfect voor sightseeing in Parijs,
De studio was gezellig en had een fijne sfeer. Ik genoot vooral van de korte wandeling naar de Jardin du Luxembourg elke ochtend,
Ik heb een geweldige ervaring gehad in deze studio. Het is een geweldige plek voor iedereen die zich wil onderdompelen in de schoonheid van Parijs,
Eenvoudig en effectief! De studio had alle benodigdheden, en de locatie nabij de Médicis-fontein was een aangename verrassing,
Dit appartement ligt op een geweldige locatie, op slechts een korte loopafstand van de Jardin du Luxembourg. Het is gezellig, brandschoon en heeft alle nodige voorzieningen. Let op: er is een trap vanaf de ingang aan de straatkant.
Ik vond deze studio een goede prijs-kwaliteitverhouding. Hij is klein maar functioneel, en de bezienswaardigheden in de buurt maakten mijn reis nog beter.
Fantastische kleine studio op een fantastische locatie, ik waardeerde de rustige sfeer en het prachtige uitzicht op de omgeving,
Een fantastisch verblijf! De studio was comfortabel en ik vond het heerlijk om naar het Panthéon te lopen en van de tuinen te genieten.
Deze studio heeft veel karakter! Het is mooi ingericht en heeft een warme uitstraling. We hebben genoten van de wandelingen naar de bezienswaardigheden in de buurt, vooral de Medici-fontein: die is prachtig!
De studio is gezellig en goed onderhouden, ik heb genoten van de rustige omgeving en de gemakkelijke toegang tot lokale attracties,
De studio is charmant en intiem, ideaal voor twee. Het ligt dichtbij een aantal geweldige historische locaties en de sfeer van de omgeving maakte ons verblijf nog specialer. Een echte aanrader!
Ik vond het heerlijk om wakker te worden in deze charmante studio. De studio lag vlak bij de Jardin du Luxembourg, waardoor de ochtendwandelingen heerlijk waren. Een echte aanrader!
Deze studio is een uitstekende uitvalsbasis om Parijs te verkennen. De monumenten in de buurt zijn indrukwekkend en de studio zelf is erg gezellig.
Gezellig studio op een toplocatie, Perfect voor het verkennen van het Panthéon en de Luxemburgse tuinen
Studio is een kleine, mannen hebben veel succes, maar we hebben de overstap gemaakt naar de stad, waar we kunnen verkopen en immens aanbevelen, hoe goed je ook kunt inwerken op een been!
Een heerlijke plek! Ik vond de inrichting geweldig en het gemak van de ligging vlakbij de Jardin du Luxembourg. Ik zou er zeker weer verblijven.
Een praktische keuze voor iedereen die Parijs bezoekt, de studio is compact maar goed uitgerust, en de nabijheid van de Médicis-fontein is een leuke bijkomstigheid,
Geweldige plek voor een kort verblijf! De studio was schoon en netjes en we waardeerden de attente details. Bovendien was de ligging vlakbij de Jardin du Luxembourg een groot pluspunt!
Perfect voor soloreizigers! De studio is precies de juiste grootte en de locatie is onovertroffen. Ik voelde me er meteen thuis.
Deze plek is een pareltje! De studio is klein maar prachtig ontworpen. Ik genoot van de gemakkelijke toegang tot historische bezienswaardigheden zoals het Panthéon.
Fantastische locatie! We vonden het geweldig om zo dicht bij historische bezienswaardigheden te zijn. De studio zelf is perfect voor twee personen en is van alle gemakken voorzien. We komen zeker nog een keer terug!
We hebben een fantastische tijd gehad in dit pareltje! De locatie was ideaal voor een bezoek aan het Panthéon en de Jardin du Luxembourg. De studio was supergezellig en eerlijk gezegd wilden we er niet meer weg. Let op: de ruimte is vrij klein, maar voor ons was het perfect. Zeker een aanrader!
Ons verblijf was heerlijk! De studio is charmant en biedt een uitstekende uitvalsbasis om Parijs te verkennen. We waren vooral gecharmeerd van de nabijgelegen parken en de algehele sfeer in de buurt.
Het hotel is perfect gelegen, vlakbij iconische bezienswaardigheden, het openbaar vervoer en het levendige Quartier Latin.
De locatie was fantastisch en de keuken was een hoogtepunt van ons verblijf. Toen ik om hulp vroeg, reageerde het team snel en professioneel.
De sfeer hier is anders, de inrichting is super schattig en het voelde als een warme knuffel. Perfect voor een weekendje weg. Wie heeft er nou een luxe hotel nodig als je dit gezellige pareltje tot je beschikking hebt?
Deze studio heeft een geweldige sfeer! Gezellig en schattig, en de locatie vlakbij het Panthéon is fantastisch. Perfect voor onopvallende Instagram-foto's. We komen zeker terug!
Ideale uitvalsbasis voor ons romantische uitje, de gastheren waren gastvrij en de locatie had niet beter gekund voor sightseeing
We hebben enorm genoten van ons verblijf hier! De studio is misschien compact, maar heeft alles wat je nodig hebt voor een comfortabel verblijf. Ik waardeerde hoe dicht het bij historische bezienswaardigheden zoals het Panthéon lag. Het was schoon, charmant en de gastheren waren supervriendelijk. Ik had alleen graag wat meer ruimte gehad, maar eerlijk gezegd, we hebben het voor elkaar gekregen!
Supergezellige studio, perfect voor een stel, schoon en van alle gemakken voorzien
Schoon, comfortabel en ideaal gelegen. We brachten de meeste dagen door met het bezoeken van bezienswaardigheden, maar het was altijd heerlijk om 's avonds terug te keren naar deze gezellige studio!
We hebben een fantastisch verblijf gehad! De studio is misschien compact, maar wel knus en had een prachtige ligging. De omgeving is rustig en veilig, wat een pluspunt was.
De perfecte plek voor een romantisch uitje. De studio was schoon en goed onderhouden, waardoor het erg gezellig aanvoelde. Het was geweldig om gemakkelijk toegang te hebben tot de bezienswaardigheden, maar ook fijn om terug te keren naar de rust van de studio. Echt een koopje voor de prijs!
Ik hield van de intieme sfeer van deze studio en genoot van de ochtendkoffie met uitzicht op de charmante Parijse straten.
Wat een prachtige kleine studio! Perfect voor een romantisch uitje, knus en van alle gemakken voorzien. De locatie in de wijk Luxemburg is fantastisch, op loopafstand van het Panthéon. We voelden ons er meteen thuis!
Een knus toevluchtsoord in hartje Parijs! We hebben genoten van onze tijd hier.
De studio was een heerlijk toevluchtsoord, prachtig ingericht en op slechts een steenworp afstand van historische locaties
Gerenoveerde en lichte loft, in een rustige en centrale omgeving, Goede verbinding met de pendeltrein (5 minuten lopen) en de metro (10 minuten), Op een steenworp afstand is er een supermarkt, een bakker en diverse restaurants, Het bed is zeer comfortabel, En het heeft alle voorzieningen. De gastheer is attent en behulpzaam, ik hield van de details van de "schoonheidskit" die hij voor de gasten achterlaat, ook een paar capsules voor het koffiezetapparaat. Nadeel is de uitchecktijd erg vroeg, 10.00 uur, en misschien We hoopten iets meer dan zout in de voedselkastjes te vinden, in ieder geval suiker voor de koffie,
Ik heb een ongelooflijke ervaring gehad in deze comfortabele studio in de wijk Luxemburg. Ideaal gelegen voor een bezoek aan de historische wonderen van Parijs. Het appartement biedt een moderne en gezellige omgeving om te ontspannen na een dag sightseeing of om op afstand te werken. Alles was onberispelijk, van de bed tot aan de keukenapparatuur, Een ware oase van rust midden in de stad! Bedankt voor deze geweldige ervaring,
Alles is gepresenteerd zoals op de foto's. Ondanks de grootte heeft het appartement alles. De buurt is rustig en dichtbij alles, met een aantal geweldige bars op loopafstand. Er is geen airconditioning, dus je kunt een probleem zijn tijdens extreem warme dagen , maar naar mijn ervaring was het geen probleem en op andere plaatsen is het niet gebruikelijk,
De studio was zoals beschreven en perfect gelegen voor een bezoek aan PARIJS. De nabijheid van de Luxembourg Gardens is erg leuk om te ontspannen aan het eind van de dag. De straat is over het algemeen rustig, afgezien van een enigszins luidruchtige avond vanwege de pub onderaan de accommodatie, De accommodatie was erg schoon en het bed was zeer comfortabel, Als we terugkomen naar dit gebied, zullen we ongetwijfeld voor deze studio kiezen,
De plek is perfect, het appartement goed ingericht, hoewel de kussens helemaal niet comfortabel waren, ik had een probleem met de broodrooster, ze beloofden het te repareren toen ik wegging, maar ik kon het niet meer gebruiken, ben niet afhankelijk van de badkamerartikelen, degene die ze achterlaten zijn er maar weinig,
Fantastische plek, onze reis was een absolute droom, de gastheer was altijd gemakkelijk te bereiken en altijd behulpzaam!
Een ideaal klein appartement voor mijn verblijf van drie nachten in Parijs, Uitstekend gelegen, uiterst gezellig en netjes, voorzien van alle nodige voorzieningen, Hoewel het in een levendige buurt ligt, dicht bij eetgelegenheden en pubs, vond ik het niet luidruchtig, Houd er rekening mee dat er trappen zijn naar de eerste verdieping, wat een uitdaging kan zijn voor mensen met beperkte bewegingsvrijheid, maar ik vond ze helemaal niet hinderlijk,
Als u een groot voordeel heeft, dan is een sentiment van een español niet bijzonder, of een appartement is extreem lokaal, een comfortabeler gevoel voor mensen en het kan zijn dat er voorzieningen nodig zijn, terwijl u een conchegante heeft, Sugiro par Als we op 4 dagen blijven zitten, komen er al problemen met de porta naar voren die kunnen beginnen,
Ik vond deze locatie geweldig, alles was uitstekend :)
We verbleven slechts 4 nachten in deze accommodatie, We waren daar voor de Olympische Spelen, De plaats was echt geweldig, overal dichtbij, de wijk was erg mooi, de buurt was rustig en er waren veel restaurants, Enige opmerking: er is slechts één ventilator en het zou echt geweldig zijn als er airconditioning was 🙌
In een aantal stadia die steeds groter worden, is het appartement uitgerust met alle noodzakelijke gebruiksvoorwerpen, nieuwe ontwikkelingen, lokale privileges en uitmuntende voorzieningen, die vaak reageren en ervoor zorgen dat de man beter kan werken,
Alles was zoals beschreven en afgebeeld op de foto's, De locatie is uitstekend met tal van restaurants in de buurt, Het bed was iets te zacht voor onze voorkeur, We zouden hier zeker overwegen om in de toekomst weer te verblijven,
Een beetje lawaaierig vanwege de nabijgelegen bouwwerkzaamheden, maar verder uitstekend
Geweldige locatie, het ligt in een topwijk van Parijs, dicht bij talloze bezienswaardigheden, maar de straat is toch rustig en sereen. Het appartement is goed gemeubileerd, niet al te ruim, maar we hebben er een heerlijke week gehad. De communicatie was snel en nuttig. Waardeer het!
Ons verblijf was fantastisch, De accommodatie is iets kleiner dan de foto's doen vermoeden, maar het was brandschoon en voorzien van alle benodigdheden, De omgeving is sereen en de locatie is uitstekend,
Fantastisch verblijf en echt gezellig, geweldige ervaring
Alles was goed gepland en gecommuniceerd, de omgeving bood alle mogelijkheden in de buurt,
Ondanks de onaangename geur in de badkamer hebben we echt genoten van de locatie en het appartement, en de gastheer was uitstekend,
Het was een prachtig CheckMyGuest-appartement, op ongeveer 20 minuten van het Louvre, 10-15 minuten van de Notre-Dame en 5-10 minuten van het dichtstbijzijnde metrostation. De voorzieningen komen overeen met de foto's en het is erg mooi ingericht. We waren ook dol op de tv, waar je je streamingaccounts aan kon koppelen! Er hing een onaangename geur in de badkamer toen we aankwamen en in de dagen erna, maar daar raakten we aan gewend! Al met al hadden we een aangenaam en plezierig verblijf, zeker een aanrader voor de prijs. 👍🏼 Met vriendelijke groet
De accommodatie is extreem schoon, erg aangenaam, Ziad reageert snel bij problemen en is zeer goed gelegen, geweldig!! Ik raad het aan
Ideale locatie, vriendelijke en responsieve gastheer, ik raad het ten zeerste aan
Ik heb een zeer aangenaam verblijf gehad in deze kleine studio,
Charmante locatie, vlak bij Jardins du Lux. Een echte aanrader!
Geweldige locatie, dichtbij de meteo en bushalte. De deur is echter vrij moeilijk te openen.
Hoewel de meeste accommodaties in Parijs klein zijn, is de badkamer inderdaad te klein. De wastafel is erg mini en de doucheruimte ook. Maar het is fijn dat de badkamer een radiator heeft. De kamergrootte is prima. Persoonlijk ben ik niet gewend aan het bed in de kamer, het is erg hoog en als ik erop slaap, heb ik altijd het gevoel dat mijn rug wordt ingedrukt. Het kussen is erg oncomfortabel. De locatie van de kamer is prima, gelegen in het 5e arrondissement.
Een handige, comfortabele, schone en zeer goed gelegen stop in het hart van een van de mooiste wijken van Parijs,
Een prachtige studio, schoon en in een prachtige buurt
Hartelijk dank aan Gaia voor de geweldige accommodatie, een heerlijke plek om te verblijven met een uitstekende locatie.
Fantastisch CheckMyGuest, Perfecte locatie, op slechts 10 minuten lopen van de Notre Dame, Uitstekende vervoersmogelijkheden met bussen en de metro in de buurt, De kamer is van alle gemakken voorzien, De badkamer kan echter wat benauwd zijn vanwege slechte ventilatie, De gastheer is altijd erg behulpzaam, Een echte aanrader!