Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Volledig ingerichte villa in Harrachov 34-64215-CZ1

24 Personen
9 Slaapkamer(s)
6 Badkamer(s)
vanaf €3459 / week
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Harrachov, gelegen in het Reuzengebergte, is een levendige bestemming met het hele jaar door activiteiten. Deze uitgestrekte villa, gerenoveerd om modern comfort te bieden, bestaat uit drie afzonderlijke appartementen, elk met een eigen privéruimte en voorzieningen. Met een totale oppervlakte van 330 vierkante meter biedt de villa plaats aan maximaal 25 personen (maximaal 24 volwassenen), waardoor het een ideale keuze is voor grotere groepen of familiebijeenkomsten. Gasten kunnen genieten van een verscheidenheid aan buitenruimtes, van het terras met uitzicht op de tuin tot de balkons met een prachtig uitzicht op het omliggende landschap. Er is privéparkeergelegenheid beschikbaar, wat gemak voor alle gasten garandeert.

De villa beschikt over een prachtig aangelegde tuin met een gemeubileerd terras van 20 m², compleet met een barbecue en open haard, zodat gasten buiten kunnen eten. Kinderen zullen dol zijn op de speelruimte, met een glijbaan, zandbak en sportuitrusting. Skiliefhebbers zullen de skiopslag waarderen, waar de uitrusting veilig wordt bewaard tijdens de wintermaanden. De villa biedt een selectie appartementen, waaronder een ruime unit met een volledig uitgeruste keuken, eetkamer en drempelvrije kamers, perfect voor 12 personen.

In de winter heeft Harrachov het op twee na grootste skigebied van Tsjechië, met skipistes, verhuur en winkels in de buurt. De villa ligt op slechts 19 minuten lopen van de beroemde Harrachov-skiheuvels en op korte afstand van de Čertova Hora-stoeltjeslift. Tijdens de zomermaanden kunnen bezoekers de adembenemende natuurlijke schoonheid van het Reuzengebergte verkennen door te wandelen en fietsen, en charmante steden en dorpen bezoeken.

Parterre
woonkamer

TV (satelliet)

eettafel

open haard

zithoek
keuken
kookplaat (keramisch)
waterkoker

broodrooster

koffiezetapparaat

oven

magnetron

afwasmachine

koelkast

vriezer

slaapkamer
2-pers. bed
2-pers. bed

TV (satelliet)
slaapkamer
2-pers. bed
2-pers. bed

TV (satelliet)
slaapkamer
2-pers. bed
slaapkamer
2-pers. bed
slaapkamer
2-pers. bed
slaapkamer
2-pers. bed
slaapkamer
1-pers. bed
2-pers. bed

TV (satelliet)
slaapkamer
1-pers. bed
2-pers. bed

TV (satelliet)
slaapkamer
1-pers. bed
1-pers. bed
badkamer
douche
wastafel

toilet

haardroger
badkamer
ligbad
wastafel

toilet

haardroger
badkamer
douche
wastafel

toilet

haardroger
badkamer
douche
wastafel

toilet

haardroger
badkamer
douche
wastafel

toilet

haardroger
badkamer
douche
wastafel

toilet

haardroger
Algemeen
relaxruimte, Internettoegang, balkon, terras (20 m2), tuin, tuinmeubilair, BBQ, parking
Baby high chair
Included
Bedlinen & Towels
Included
Bedlinnen
Included
Borgsom
€ 200
Cot/Crib
Included
Eindschoonmaak
Included
Elektriciteit
Included
Internet Access
Included
Huisdieren
Niet toegestaan
Badhanddoeken
Included
Hout
Included
Parkeren
Included
- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.
Viki
Verblijf van 13 februari 2025 tot 27 februari 2025
2 maart 2025

Een heerlijk verblijf! De villa is goed onderhouden en biedt voldoende ruimte voor iedereen. De tuin is prachtig en we hebben genoten van onze ochtenden met koffie op het terras. Zeker een aanrader voor familiereünies.

Lund-thomsen
Verblijf van 14 februari 2025 tot 27 februari 2025
2 maart 2025

Ruime villa met moderne voorzieningen, perfect voor een weekendje weg. Het tuinterras was perfect voor avondbarbecues.

Sólmai
Verblijf van 14 februari 2025 tot 27 februari 2025
2 maart 2025

Geweldige locatie voor wandel- en skitochten, ruim en comfortabel in het hele pand, gastheren waren erg makkelijk in de omgang en maakten alles gemakkelijk, 10/10 zou ik aanbevelen

Limburg
Verblijf van 11 februari 2025 tot 19 februari 2025
22 februari 2025

We hebben van elk moment in deze villa genoten! Het was een perfecte mix van comfort en stijl. De tuin was prachtig en we hebben veel gebruik gemaakt van de eethoek buiten. We kunnen niet wachten om volgend jaar terug te komen!

Liggett
Verblijf van 1 februari 2025 tot 15 februari 2025
18 februari 2025

Een geweldige plek voor een skivakantie! De nabijheid van de villa aan de pistes maakte het voor ons gemakkelijk om vroeg te vertrekken. De woonkamer was gezellig en perfect om samen te komen na een lange dag skiën.

Hana
Verblijf van 1 februari 2025 tot 13 februari 2025
16 februari 2025

Onze groep heeft hier een geweldige tijd gehad! De eigenaar was vriendelijk en gastvrij, waardoor onze aankomst soepel verliep. De speelruimte voor kinderen was een fantastische plus, waardoor ze zich konden vermaken terwijl we buiten barbecueden.

Sinne
Verblijf van 4 februari 2025 tot 12 februari 2025
15 februari 2025

Wij hebben genoten van ons verblijf, al had het weer beter gekund. De locatie was geweldig voor sightseeing en de villa zelf was comfortabel en schoon. Geen klachten van onze groep!

Peter
Verblijf van 9 januari 2024 tot 14 september 2024
17 september 2024

Hier verblijven was een droom die uitkwam! Het uitzicht, de ruime kamers, de vriendelijke eigenaren, alles bij elkaar zorgde voor een perfect uitje. Ik kan deze plek niet genoeg aanbevelen!

Sabrina
Verblijf van 8 december 2024 tot 22 augustus 2024
25 augustus 2024

Deze villa is een verborgen parel! We waren onder de indruk van hoe goed uitgerust de keuken was, Samen maaltijden koken was een fluitje van een cent en de eethoek was perfect voor onze groep, De locatie was ook handig om te skiën, op korte loopafstand van de pistes,

Azzurra
Verblijf van 8 april 2024 tot 17 augustus 2024
20 augustus 2024

We waren een grote groep en de villa was perfect voor ons. De kinderen vonden de speelruimte geweldig, terwijl de volwassenen de ruime woonkamer waardeerden. Een geweldige plek om herinneringen te maken.

Geja
Verblijf van 17 april 2024 tot 26 april 2024
29 april 2024

Deze plek overtrof onze verwachtingen! De BBQ-opstelling zorgde voor een aantal onvergetelijke avonden buiten. Bovendien waren de nabijgelegen wandelpaden in de zomer absoluut geweldig.

Laurie-anne
Verblijf van 17 april 2024 tot 24 april 2024
27 april 2024

Ruime en ruime villa, perfect voor de opslaggroep, Het heeft een praktische indeling, is gescheiden van de woonkamer, En het is niet moeilijk om de ruimte onder de tuin te vinden, maar het genereert niet veel,

Heinz
Verblijf van 4 april 2024 tot 17 april 2024
20 april 2024

De locatie was ideaal voor zowel skiën als zomeractiviteiten. We hebben genoten van een ochtendwandeling en 's avonds van het ontspannen in de tuin. Dit is absoluut een plek waar we graag nog eens terugkomen!

Femke
Verblijf van 4 februari 2024 tot 15 april 2024
18 april 2024

Geweldige plek voor een familiereünie! De speeltuin voor de kinderen was een hit en we waardeerden de grote parkeerplaats. De skiopslag was ook erg praktisch tijdens ons winterverblijf,

Harley
Verblijf van 1 maart 2024 tot 13 januari 2024
16 januari 2024

We hebben een heerlijke tijd gehad in de villa, de ruimtes waren gezellig en schoon en de decoraties waren prachtig, de gastheer was buitengewoon gastvrij en behulpzaam, waardoor onze aankomst gemakkelijk en plezierig was,

Harley
Verblijf van 29 september 2023 tot 10 december 2023
13 december 2023

Ons verblijf in de villa in Harrachov was gewoonweg geweldig! De ruimtelijkheid bood ons grote gezin de mogelijkheid om zich comfortabel te verspreiden, de tuin was perfect voor onze kinderen om in te spelen en we vonden het BBQ-terras geweldig om 's avonds te grillen,

Sam
Verblijf van 6 februari 2023 tot 6 november 2023
9 november 2023

Wat een leuke plek! We hebben genoten van het zitten op het balkon met het schitterende uitzicht op het Reuzengebergte. De nabijheid van de Kamieńczyk-waterval was een pluspunt.

Christian
Verblijf van 9 maart 2023 tot 9 oktober 2023
12 oktober 2023

Alles aan ons verblijf was geweldig! De locatie is perfect voor wintersporten en we konden gemakkelijk bij de skiliften komen. 's Avonds genoten we van de open haard en de gezellige sfeer.