Rochehaut Hideaway met bad 86-0386-BE1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
Deze gezellige, huisdiervriendelijke villa in Rochehaut biedt een oase van rust op slechts 100 meter van het dorpscentrum en op 300 meter van de schilderachtige rivier de Semois. Perfect voor gezinnen of stellen, omgeven door bossen en dicht bij iconische bezienswaardigheden zoals de Point de Vue sur Frahan, een adembenemend uitkijkpunt over de vallei, en het avontuurlijke wandelpad Les Échelles de Rochehaut. Voor een cultureel tintje kunt u een bezoek brengen aan het Agri-Musée, een charmant museum dat het agrarische erfgoed van de regio toont.
De accommodatie beschikt over twee slaapkamers, waarvan één met een stapelbed en kinderbedje, en twee badkamers met douche. De ruime keuken is uitgerust met een espresso- en filterkoffiezetapparaat, een grilloven, een blender en een vaatwasser. Gasten kunnen ontspannen in de woonkamer met digitale tv, genieten van maaltijden op de binnenplaats of het privéterras en tot rust komen in de met open haard verwarmde hottub. Buitenvoorzieningen omvatten een omheinde tuin, ligstoelen, een parasol en een buitendouche, ideaal voor een zomerverblijf.
Eetgelegenheden op loopafstand zijn onder andere Point De Vue, bekend om zijn panoramische terras en eigentijdse keuken, Taverne de Rochehaut voor Belgische klassiekers in een gezellige omgeving en L’épi d’or, dat verfijnde Franse gerechten serveert.
Extra informatie
Deze woning wordt vanwege de rust niet verhuurd aan groepen jongeren
In verband met de veiligheid is het verboden een elektrische auto op te laden via het reguliere stroomnetwerk van de vakantiewoning
Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden
Faciliteiten
TV (flatscreen, digital)
eettafel (2 personen)
zithoek (6 personen)
eettafel (6 personen)
waterkoker
fornuis (4 kookplaten, elektrisch)
afzuigkap
2x koffiezetapparaat (espresso, filtermaling)
oven (grilloven)
afwasmachine
koel-/vriescombinatie
kinderstoel
Blender
douche
toilet
2-pers. bed (2 persoons dekbed, 2 persoons hoeslaken)
ledikant
2-pers. bed (2 persoons dekbed, 2 persoons hoeslaken)
stapelbed (dekbed, hoeslaken)
douche
wastafel
toilet
outdoor shower, magnetron, hottub (verwarmd door vuur), binnenplaats, terras (privé), tuin (omheind), tuinmeubilair, ligbedden, parking, parking, parasol
Bijkomende kosten
- Borgsom
- € 100 (U betaalt vooraf, niet ter plaatse, terug 14 dagen na vertrek)
- Huisdieren
- Max. 2; € 6/dier/nacht ((please reserve)Dogs as pets)
- Bedlinnen
- Aanwezig
- Eindschoonmaak
- Inclusief
- Toeristenbelasting
- Inclusief
Optionele diensten ter plaatse
- Badhanddoeken
- Zelf meenemen
- Hout
- € 10/pakket
- Keukenlinnen
- Aanwezig
- Wifi
- Gratis
Annuleringsvoorwaarden
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
Zeer ruim huis, genoeg ruimte voor ons, De keuken was goed uitgerust, wat fijn was, Genoten van de hottub en het uitzicht vanaf het terras is adembenemend, Enkele kleine dingen kunnen verbeterd worden, zoals de laatste schoonmaak kan grondiger, maar al met al was het een goede ervaring
Charmant huisje op een perfecte locatie, prachtig landschap, dichtbij toeristische attracties en wandelpaden
We hebben een fantastisch verblijf gehad in dit gezellige huis in Rochehaut. De hottub op het terras was perfect om te ontspannen na een dag wandelen. Het uitzicht op de Graftombe van de Reus was adembenemend, vooral bij zonsondergang. Lokale restaurants waren op loopafstand, waardoor je gemakkelijk en zonder al te veel gedoe een maaltijd kon krijgen. Een echte aanrader voor gezinnen of een groepsreis!
We hebben een fantastische tijd gehad op deze gezellige plek, alles was schoon en comfortabel, de perfecte plek voor een ontspannen uitje met het gezin
Amazing location in the middle of a small town and even better view. However, a week before booking we received an email that we had to pay a €100 cash deposit upon arrival. This was not mentioned while booking, and I was unpleasantly surprised. (We did get the deposit back after leaving the house.) Further, the vacuum cleaner was broken/poorly fixed and obviously had been for a while. That was visible, especially under the beds. The adult beds were comfortable, bunk beds a bit less. Sitting area was technically for 4 people, but was very tight for 4 adults (one of us always ended up pulling up a less comfortable chair). All in all, we loved our vacation but think this house could be much better with some attention and simple upgrades.
Het landschap is adembenemend. We hebben zonneschijn, regen en bewolkte dagen meegemaakt, maar het uitzicht blijft prachtig, als een levendig schilderij. Rochehaut is ook sereen en mooi, gunstig gelegen om fascinerende plekken te verkennen, zoals het kasteel in Bouillon of het kasteel in Sedan, beide op korte rijafstand. Er is een kleine winkel aan de overkant van de straat, samen met een bakkerij en andere winkels.
Wat een heerlijke plek! Het buitenterras was onze favoriete plek om te ontspannen met een glas wijn. De kinderen vermaakten zich prima in de tuin en er waren genoeg activiteiten in de buurt. De eigenaren waren vriendelijk en zorgden ervoor dat we ons thuis voelden.
Over het algemeen een prettige ervaring. Het huis was schoon en goed uitgerust, waardoor we gemakkelijk onze maaltijden konden koken. De nabijheid van wandelpaden was een pluspunt en we waardeerden de rustige omgeving. Een goede keuze voor een ontspannende vakantie.
Zeer ruim en goed uitgerust huis, Genoten van de rustige omgeving en gemakkelijke toegang tot Bouillon Castle
Het uitzicht is geweldig en de locatie is perfect
Leuke plek in het algemeen, schoon en opgeruimd, Dicht bij het centrum van Rochehaut, Genoten van ons verblijf, alles wat we nodig hadden was er, Perfect voor een familievakantie
Bij binnenkomst in het huisje registreerde mijn hersenen ansichtkaart, maar nee het is het uitzicht uit het raam, het mooiste uitzicht EVER! Prettig aan dit verblijf, de verschillende wandelroutes begonnen bijna bij de voordeur.
Geweldig uitzicht en zeer goed gelegen, Zeer ruim
De locatie is gewoonweg adembenemend. We brachten avonden door in de hot tub terwijl we genoten van het prachtige landschap. Het huis zelf was ruim en had alles wat we nodig hadden. Het was ook maar een korte wandeling naar de supermarkt en een aantal geweldige eetgelegenheden.
Dit vakantiehuis is een verborgen pareltje! Ruim en goed uitgerust, het bood alles wat we nodig hadden voor een comfortabel verblijf. De kinderen speelden graag in de tuin terwijl wij genoten van de rustige omgeving. Dicht bij dorpsvoorzieningen en wandelpaden, was het de perfecte uitvalsbasis voor ons avontuur. De gastheer was vriendelijk en behulpzaam, wat bijdroeg aan de algehele positieve ervaring.
Prachtige ligging, terras met uitzicht.
Mooi huis ,alles wat nodig was ,gezellig dorp met veel restaurants op loopafstand,supermarkt tegenover het huis en slager naast de deur
Het is een leuk en proper huisje met fantastisch uitzicht vanop het terras. Is ook een goede ligging want je zit dicht bij de restaurants, bakker, slager,... Alles ligt zowat rond de deur.
Gezellig huis met adembenemend uitzicht. De hottub op het terras was een hoogtepunt!
Al met al een prima keuze voor onze familievakantie. Het huis was schoon en bood voldoende ruimte voor iedereen. De hottub was een fijne toevoeging, al hadden we hem graag groter gehad. De gemakkelijke toegang tot nabijgelegen bezienswaardigheden zoals het kasteel van Bouillon maakte onze dagen aangenaam. Niets bijzonders, maar het voldeed zeker aan onze verwachtingen voor een ontspannen vakantie.
Uitleg op de eerst dag kan beter zijn. De huis was vernieuwd maar toch wel oud. In algemeen was het schoon en de ligging was prima.
Gezin met kinderen 9, 10 jaar en hond. Fijne week gehad. huisje is ruim genoeg, schoon, bedden liggen heerlijk en het uitzicht is wonder mooi. Heerlijk genieten na een actieve dag in de hottub met zo een uitzicht top! Locatie is super met supermarktje recht tegenover, volop horeca op loopafstand en de ruime keuze aan activiteiten in de buurt. Prachtige/ spanende wandelingen, kanotochten, huifkar tochten. Breng ook zeker een bezoek aan het kasteel in bouillon.