Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Komfortabel appartement met sauna in Schladming 02-1798-AT1

7 Personen
3 Slaapkamer(s)
3 Badkamer(s)
2 huisdier(en)
vanaf €416 / midweek
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Dit vakantieappartement voor maximaal 7 personen bevindt zich in een authentiek vakantiehuis in Rohrmoos-Schladming in Stiermarken en biedt een prachtig uitzicht op het omliggende berglandschap.

Dit vakantieappartement bevindt zich op de begane grond, is gemeubileerd en biedt een comfortabele woon-/slaapkamer, een kitchenette, 3 slaapkamers met eigen badkamer en een groot zonnig terras. U kunt de heerlijke sauna en de grote tuin met barbecue delen.

Gelegen in de fascinerende bergen tussen de Schladminger Tauern en het Dachsteinmassief, is Schladming zowel in de winter als in de zomer een populaire vakantiebestemming. In de directe omgeving kunt u wandelen of mountainbiken. In de winter stopt de gratis skibus praktisch voor de deur en kunt u terugskiën tot aan het huis. Het skigebied Schladming - Planai/Hochwurzen/Hauser Kaibling (4-bergenskigebied) biedt 123 kilometer aan pistes en meer dan 80 skiliften in de regio Dachstein-Tauern.

In de zomer bieden het zwemmeer Pichl of de Reiteralmsee in Schladming veel zwemplezier! Kortom: een ideaal startpunt voor uw zomer- en wintervakantie!

Het gebruik van een föhn kost 4 euro (ter plaatse).

Souterrain
woonkeuken
TV (kabel)
fornuis (keramisch)

magnetron

afwasmachine

koel-/vriescombinatie
slaapkamer met badkamer
2-pers. bed
douche

wastafel

toilet

terras
slaapkamer met badkamer
2-pers. bed
douche

wastafel

toilet

terras
slaapkamer met badkamer
1-pers. bed
2-pers. bed

douche

wastafel

toilet
relaxruimte
douche
sauna
Algemeen
wasdroger (tegen betaling), wasmachine, skischoenverwarmers, verwarming (CV), tuin (gedeeld met andere gasten), BBQ, parking, speeltoestellen
Huisdieren
Max. 2; € 10/dier/nacht
Bedlinnen
Aanwezig
Eindschoonmaak
Inclusief
Toeristenbelasting
Inclusief
Badhanddoeken
Aanwezig
Keukenlinnen
Aanwezig
Wasmachine
€ 4/was
Wifi
Gratis
- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.
Mr Björn Puschmann
Verblijf van 3 augustus 2019 tot 10 augustus 2019
14 augustus 2019

De accommodatie is zeer goed gelegen, het appartement ruim en de omgeving is prachtig. Alleen de sterke beperking voor MTB-bestuurders is een afschrikmiddel. De overgrote meerderheid van de prachtige bospaden zijn gewoon geblokkeerd voor MTB's en alternatieve geadverteerde MTB-routes worden aangeboden. Maar deze leiden voor het grootste deel over boswegen, wat niet echt leuk is.

Mr Tom van der Elst
Verblijf van 23 februari 2019 tot 2 maart 2019
5 maart 2019

Prima huis. Ligt mooi en rustig. Eigenaars zijn erg gastvrij. Alles kan en niets is te veel. Super vakantie gehad!! Zeker voor herhaling vatbaar!!

Mr steenhaut erwin
Verblijf van 21 juli 2018 tot 28 juli 2018
13 augustus 2018

heel rustgevend gelegen. vriendelijke uitbaters, broodjesservice, hondvriendelijk. we gaan zeker terug!

Mr JGJ Kraaijeveld
Verblijf van 25 juli 2015 tot 8 augustus 2015
11 augustus 2015

natuurrijke omgeving met veel wandel mogelijkheden.

Ms V.C Vผlava
Verblijf van 28 februari 2015 tot 7 maart 2015
11 maart 2015

Příjemné ubytování v apartmánu, ocenili jsme pokoje se samostatným přísluᘞnstvím. Ve vybavení kuchyně jsme postrli troubu.

Mr Hofstätter
Verblijf van 7 juni 2014 tot 14 juni 2014
16 juni 2014

Prachtig onderhouden huis, vrij geïsoleerd, geschikt voor mensen die ontspanning zoeken, voldoende infrastructuur

Mr P.T Pawlowski
Verblijf van 18 januari 2014 tot 25 januari 2014
3 februari 2014

Fantastische week

Mr Kees Alting
Verblijf van 25 januari 2014 tot 1 februari 2014
3 februari 2014

De vakantie was goed, de ligging heel mooi als je van rust houdt. De omschrijving in de brochure klopt goed. Een voor mij belangrijk punt is dat de bakker iedere morgen verse broodjes langs komt brengen, bij bestelling via de eigenaar.

Ms Malin Öberg
Verblijf van 19 januari 2013 tot 26 januari 2013
1 september 2013

Drie slaapkamers met eigen badkamers. Rustige locatie. Langlaufen en wandelpaden direct in de omgeving. Ski in mogelijk. Skimuts voordat Tür.Kleines woonkamer / keuken Kleine

Ms Karin Van den Heuvel
Verblijf van 28 januari 2012 tot 4 februari 2012
13 februari 2012

Prima appartement, heerlijke bedden, schoon en netjes. Vriendelijke eigenaren. Ligging erg afgelegen, skibus stopt gelukkig voor de deur en wij konden door voldoende sneeuw helemaal tot aan het appartement terug skieen. Voor boodschappen of uit eten gaan is een auto onontbeerlijk, dit is niet te lopen in winterse omstandigheden.

Mr F.S Franken
Verblijf van 20 augustus 2011 tot 3 september 2011
6 september 2011

De vakantie was succesvol vanaf het begin. Zeer goed georganiseerd Belvilla van planning tot boeking. Het appartement was ideaal. Elke slaapkamer heeft een eigen badkamer met toilet. De ligging van het appartement biedt een prachtig berg vakantie alles.