Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Ontsnapping aan het zwembad van de Dordogne 17-04364-FR1

6 Personen
2 Slaapkamer(s)
3 Badkamer(s)
2 huisdier(en)
vanaf €431 / midweek
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Dit elegante landhuis met 3 slaapkamers, gelegen in het serene landschap van Lavercantière, biedt een rustig toevluchtsoord voor maximaal 6 gasten. Omgeven door glooiende heuvels en weelderig groen, beschikt de accommodatie over een privézwembad, een gemeubileerde tuin en ligstoelen – perfect om te genieten van de Franse zon.

Binnen combineert de woning traditionele charme met moderne voorzieningen, waaronder een volledig uitgeruste open keuken, houtkachel, wasmachine en parasol. Het privéterras en de barbecueplek nodigen uit tot dineren in de buitenlucht met een panoramisch uitzicht. Een kinderstoel en kinderbedje zijn beschikbaar voor gezinnen en maximaal 2 huisdieren zijn welkom tegen een kleine vergoeding.

Verken het nabijgelegen Cazals (8 km) voor lokale voorzieningen of ga naar Gourdon om te winkelen en dineren. Dagtochten naar Sarlat-la-Canéda, Château de Bonaguil of de Lot-vallei bieden culturele en schilderachtige hoogtepunten. De luchthaven van Brive-la-Gaillarde ligt op slechts 80 km afstand, waardoor dit landelijke toevluchtsoord zowel rustig als toegankelijk is.

Of u nu ontspant aan het zwembad of middeleeuwse stadjes verkent, dit landhuis belooft een onvergetelijk verblijf in het hart van zuidwest-Frankrijk.

Vlak voor uw aankomstdatum wordt een bedrag van EUR 110,00 aan kosten voor nutsvoorzieningen en service in rekening gebracht. U ontvangt een aparte mededeling met de betalingslink. De kosten voor nutsvoorzieningen en service zorgen voor een soepel verblijf en dekken eventuele extra diensten zoals schoonmaak, servicekosten, verbruik, schade of eventuele extra kosten die tijdens het verblijf worden gemaakt.

Parterre
open keuken
waterkoker
broodrooster

fornuis (inductie)

afzuigkap

koffiezetapparaat (cups, filtermaling)

oven

magnetron

afwasmachine

koel-/vriescombinatie
woon/eetkamer
TV (internationale zender(s))
eettafel

kachel (hout)

zithoek
badkamer
douche
wastafel

toilet
Gastenverblijf Parterre
slaapkamer
2-pers. bed
slaapkamer
2x 1-pers. bed
badkamer
douche
wastafel

toilet
wasruimte
wasmachine
Gastenverblijf Op de 1e etage
badkamer
bad met douche
wastafel

toilet
vide
2-pers. bed
Algemeen
tuindeuren, terras, tuin, tuinmeubilair, ligbedden, BBQ, parasol, zwembad (privé, roldek, 11 x 5 m.), lounge set
Huisdieren
Max. 2; € 5/dier/nacht (De huurder dient zorg te dragen voor de netheid van de vakantiewoning/tuin)
Bedlinnen
Aanwezig (Bedden opgemaakt bij aankomst)
Badhanddoeken
Aanwezig
Keukenlinnen
Aanwezig
Wifi
Gratis
• Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur
• In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur.
• In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur
• 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.
Mr J.M.P van Boxtel
Verblijf van 30 augustus 2025 tot 13 september 2025
8 september 2025

Lekker rustig prachtig huis en fijn zwembad

Mr Joeri Van Hove
Verblijf van 16 augustus 2025 tot 23 augustus 2025
21 augustus 2025

Tof huisje,zwembad perfect in orde en groot,alles zoals beschreven stond, supermooie streek

Mr Peter Urbanyi
Verblijf van 26 juli 2025 tot 9 augustus 2025
11 augustus 2025

Het huis is prachtig gelegen, midden in de natuur en biedt een fantastisch panoramisch uitzicht, vooral bij zonsondergang, wat een onvergetelijke ervaring is. Het concept van twee huizen is zeer praktisch. Het daghuis is ruim, met een perfect uitgeruste keuken en een comfortabele tv-hoek, evenals een toilet, wastafel en douche. Het terras is mooi en groot, maar helaas niet beschut tegen de zon, waardoor het bij zeer warm weer en vooral 's avonds onbruikbaar is. Het nachthuis is zeer comfortabel, met ruime slaapkamers en badkamers. Tussen de twee huizen leidt een trap naar het zwembad, dat zeer aangenaam en groot is (10 x 5 m). Jammer dat het water niet verwarmd kan worden, omdat het systeem defect is. In de omgeving kunt u prachtige wandelingen maken van 1 tot 5-10 km. Wees voorzichtig met de auto, want de wegen zijn smal en het is niet aan te raden om met hoge snelheid te rijden. Al met al hebben we een zeer fijne vakantie gehad; de regio is rijk aan geschiedenis en natuur, wijnen en gastronomie.

Ms Mona Cambron
Verblijf van 5 juli 2025 tot 12 juli 2025
12 juli 2025

Wij hebben hier met 3 koppels een super tijd gehad. Heel rustig afgelegen huisje met veel privacy. Concept van 2 huisjes is top. Zwembad met prachtig uitzicht, en goede moderne keuken. Er zijn 3 slaapkamers: 2 met twee dubbele bedden en 1 kamer met twee enkele bedden. en goede matrassen! Twee slaapkamers op gelijkvloers en 1 slaapkamer met open trap en eigen badkamer op 1e verdieping. 3 wc’s aanwezig, 2 douches en 1 bad. Zwembad is (denk ik) niet verwarmd. Maar wel heerlijk liggen onder de luifels in de schaduw! Een grotere eettafel is aan te raden om gezellig buiten te eten met 6 personen. Ook de buitenstoelen )zowel boven als aan zwembad) zijn aan vernieuwing toe. Enkel qua hygiëne kon het wat beter: stof, spinnenwebben, vuile wc borstels, douches niet top top,… leuke wandel wegjes nabij. Salviac, Cazals en Cahors zijn zeer leuke stadjes nabij!! Echt een aanrader! wij zouden zeker terug gaan!!!

Martins
Verblijf van 12 januari 2025 tot 19 januari 2025
22 januari 2025

Dit landhuis is een en al sfeer. Het privézwembad is de kers op de taart voor relaxte dagen. Het is superruim en elke hoek is zo Instagrammable. Ik zou het van harte aanbevelen voor familiebijeenkomsten of gewoon om te chillen met vrienden.

Butrichi
Verblijf van 10 december 2024 tot 19 december 2024
22 december 2024

Deze plek is super ontspannend, We hebben het grootste deel van onze tijd doorgebracht met loungen bij het zwembad, De aangelegde steden hebben industriële winkels, maar eerlijk gezegd wilden we gewoon ontspannen

Amieux
Verblijf van 21 september 2024 tot 4 oktober 2024
7 oktober 2024

De ligging van het vakantiehuis, midden in de natuur, biedt de mogelijkheid om wilde dieren te observeren bij zonsopgang en zonsondergang. De stijl van het huis is zowel rustiek als traditioneel.

Tompos
Verblijf van 16 juli 2024 tot 25 juli 2024
28 juli 2024

Ruim en goed uitgerust, de keuken had alles wat nodig was voor familiemaaltijden. We hebben genoten van het verkennen van het nabijgelegen stadje Cazals voor lokale eetgelegenheden.

Kemp
Verblijf van 20 april 2024 tot 3 mei 2024
6 mei 2024

We hebben een geweldige tijd gehad in deze mansion, De open keuken was een redder in nood, waardoor we maaltijden konden koken in plaats van de hele tijd uit eten te gaan, Ook was de tuin perfect voor onze avondbarbecues

Nahl
Verblijf van 28 december 2023 tot 7 januari 2024
10 januari 2024

We hebben een fantastisch verblijf gehad. Het privéterras was fijn voor een kopje koffie in de ochtend. Ook was het niet ver van Cazals, waar je boodschappen kunt doen. Ik wou alleen dat we langer hadden kunnen blijven!

Chen
Verblijf van 19 december 2023 tot 31 december 2023
3 januari 2024

Over het algemeen een prettige ervaring in het landhuis. De accommodatie was ruim genoeg voor onze groep van zes en we waardeerden de meerdere badkamers. De inrichting voelde huiselijk en uitnodigend aan. Hoewel het een beetje afgelegen is, vonden we een aantal leuke eetgelegenheden in de buurt, met name La Récréation, dat op korte rijafstand lag. Het enige nadeel was de afstand tot de luchthaven, maar het was te doen. Als u op zoek bent naar een rustig uitje op het platteland, dan is deze plek precies wat u zoekt.

Mr Alfred Allfree
Verblijf van 2 september 2023 tot 9 september 2023
5 september 2023

Wat is het hier stil. Dit is het diepste landelijke Frankrijk, hoewel winkels voor levensmiddelen slechts 20 minuten verderop liggen en de markt op zondag in Cazals een must is. Zwembad is geweldig en van een goede grootte. Onze enige kritiek is het feit dat het slaaphuis gescheiden is van het woonhuis, maar dit is te doen. Deze plek is ideaal voor wie van rust houdt.

Mr Erica Rietvelt
Verblijf van 10 juni 2023 tot 24 juni 2023
26 juni 2023

Prachtig, compleet huis in fantastische omgeving. Heerlijk om te wandelen, fietsen of leuke plaatsjes te bezoeken.

Guariba
Verblijf van 13 januari 2023 tot 26 januari 2023
29 januari 2023

Wat een pareltje! Dit huis is een echte ontsnapping aan de drukte. We waren onder de indruk van het pittoreske uitzicht en de rust van de omgeving. De kinderen vonden het heerlijk om in de tuin te spelen en we genoten 's avonds van de barbecue terwijl we naar de zonsondergang keken. De gastheren waren gastvrij en zorgden ervoor dat we alles hadden wat we nodig hadden. De voorzieningen zoals de wasmachine en de barbecue waren absoluut een pluspunt. We kunnen niet wachten om terug te komen voor nog een ontspannende vakantie!

boiteux
Verblijf van 22 oktober 2022 tot 2 november 2022
5 november 2022

Zeer aangenaam huisje, prachtig uitzicht, rustige en ontspannende plek

Salvatore
Verblijf van 22 maart 2022 tot 1 april 2022
4 april 2022

Ik kwam met mijn gezin en het was perfect voor ons. Genoeg ruimte voor iedereen en de ligbedden waren een fijne bijkomstigheid. Alleen een waarschuwing: de wifi kan soms instabiel zijn.

Allemeersch
Verblijf van 10 februari 2022 tot 20 februari 2022
23 februari 2022

Spazioso e pulito! Alles wat je nodig hebt is hier, van een volledig uitgeruste keuken tot comfortabele bedden, De hosts waren ook vriendelijk, Zou zeker terugkomen!

habbi
Verblijf van 22 januari 2022 tot 1 februari 2022
4 februari 2022

Geweldige locatie, mooi en rustig, het huis was schoon en had alle nodige voorzieningen, dit maakte ons verblijf erg comfortabel, vooral met de kinderen die rondrenden

Frenck
Verblijf van 26 september 2021 tot 3 oktober 2021
6 oktober 2021

Ons gezin heeft een onvergetelijk verblijf gehad in het landhuis in Lavercantière! Het privézwembad was een groot succes bij de kinderen en we hebben er talloze uren in rondgezwommen. De omgeving is adembenemend en we hebben genoten van onze maaltijden op het terras met prachtig uitzicht. De keuken was van alle gemakken voorzien, waardoor we gemakkelijk heerlijke Franse gerechten konden bereiden. We zijn ook even naar Gourdon geweest om te winkelen en uit eten te gaan, wat een heerlijke verwennerij was. De gastheren waren ongelooflijk gastvrij en attent en zorgden ervoor dat we alles hadden wat we nodig hadden. Een perfect familie-uitje!

Nusinovici Marc
Verblijf van 21 augustus 2021 tot 28 augustus 2021
1 oktober 2021

We brachten een heerlijke week door in Lavercantière Twee charmante oude gerenoveerde huizen met zeer goed uitgeruste keukens, een prachtig zwembad, een fantastisch panoramisch uitzicht!Ideaal gelegen om de regio te ontdekken

Mr Bart Hernou
Verblijf van 28 augustus 2021 tot 11 september 2021
11 september 2021

Woning met veel mogelijkheden. 3 kamers en badkamers, mooi zwembad, nieuwe keuken, leuk interieur en zeer rustig gelegen. Spijtig genoeg wordt het verblijf niet goed onderhouden. 1 defecte douche, lekkende kraan aan de wastafel, verstopte dakgoten waardoor bij regenweer het water binnenstroomt langs de voordeur, maar vooral niet goed gepoetst. Bij onze aankomst vonden we nog overal stof , spinnenwebben en waren de badkamers niet proper. Hierdoor kreeg onze vakantiebeleving een serieuze deuk.

Mr Guy Stevens
Verblijf van 3 juli 2021 tot 10 juli 2021
12 juli 2021

De buitenomgeving, het zwembad, terras en de keuken waren zeer aangenaam. Spijtig dat het idylische vakantiegevoel verstoord werd door onhygiënische omstandigheden. De netheid van de kamers, badkamers , woonkamer lieten te wensen over. Schimmels in de badkamers( douche), hondenharen op de mat in de woonkamer, overal spinnenwebben en andere insecten, slaapkamers beneden waren erg vochtig en roken erg muf. In de slaapkamers beneden was amper bergruimte voor je kleren . De manden die er stonden in de kast roken zo muf dat we onze kleren in onze valiezen hebben gelaten. Bij een hevige regenbui stroomt het water binnen in de slaapkamer. Wifi werkt niet in het woonhuis. Wij komen hier niet meer terug.

Castegård
Verblijf van 24 juni 2021 tot 7 juli 2021
10 juli 2021

Prachtig landhuis met privézwembad, perfect voor een ontspannende vakantie

Kristof Geens
Verblijf van 13 september 2020 tot 19 september 2020
20 september 2020

We beleefden een zalige week in en rond Maison Mayrac. In deze coronatijd kwamen we amper van onze heuveltop. Dat was ook niet nodig: we konden van 's morgens vroeg tot 's avonds laat genieten van alle leuke plekjes in en rond de huisjes. En vooral van het (verwarmde) top-zwembad. Evert heeft ons perfect ontvangen: genoeg uitleg over de belangrijkste zaken, maar hij liet ook voldoende over om zelf te ontdekken. De omgeving rond Mayrac is mooi en met de vele kaarten en brochures wisten we wat te doen. De huisjes zijn prima uitgerust en kraaknet. De muis uit de vorige review kwam maar één keer vriendelijk piepen. Zo gaat dat, in het midden van de natuur. Wij komen zeker ooit nog terug. Bedankt!

Mr Christian Carlier
Verblijf van 8 augustus 2020 tot 22 augustus 2020
3 september 2020

Sublieme plaats Mayrac, bovendien met twee prachtige zeer mooie huisjes, ver weg van lawaai, verkeer, in totale rust, aan het einde van een pad vind je deze super magnifieke plek, de huizen van Lavercantière, met zijn sublieme privézwembad, een een warm welkom was voor ons gereserveerd, we voelden ons direct thuis na deze lange reis die ons naar een buitengewoon verblijf leidde. Heel lekker eten of alles wat er is, super uitgerust, modern, schoon, niets te zeggen, het was bij uitstek een van de beste verhuur die we hebben gehad! Het goede weer was er zeker, maar de plaats vormt het hart van alle mogelijke en onvoorstelbare bezoeken die je kunt maken in de Lot en de Dordogne, de eigenaar geeft veel informatie over alles wat je tijdens je reis kunt bezoeken. blijven. We hebben genoten van ons verblijf en zijn klaar om terug te keren! Vol gemak, geen overlast per persoon, door de circulatie van het zwembad op de achtergrond een subliem decor van de vallei. Geweldig om bij het zwembad te ontbijten. Ook geweldig om dag en nacht een huis te hebben, het is gewoon geluk, de ideale plek om te ontspannen. Ga er heen met je ogen dicht, je zult verrukt zijn, 's avonds wordt alles verlicht met afstandsbediening: het zwembad en de rest van de installaties! De nette inrichting van de kamers, van de modern ingerichte keuken in een typisch stenen huis, is subliem zeer goed gedaan en helpt je volledig te ontsnappen. Nogmaals bedankt dat je ons deze magische momenten hebt laten beleven! Ik kijk ernaar uit om samen te bespreken. Christen

van Rhee
Verblijf van 17 augustus 2020 tot 29 augustus 2020
1 september 2020

Schoon, rustig en gezellig, De perfecte ontsnapping uit de stad, De nabijgelegen steden hebben leuke winkels en eetgelegenheden, dus dat moet je zeker even bezoeken, Over het algemeen raakt alles hier gewoon anders

Mr Lars Duynslager
Verblijf van 22 augustus 2020 tot 29 augustus 2020
30 augustus 2020

Uitzicht fantastisch, zwembad geweldig, mooie plaatsjes om buiten te zitten, ook in de schaduw, buiten is het kortom top! Binnen heel wat minder... muizen, duizendpoten in de bedden, spinnen in alle hoeken en gaten, muren behangen onder de spinnenwebben, in elke hoek of vensterbank dode muggen, om nog maar te zwijgen wat er allemaal onder de zetel en kasten lag. Wel een zeer mooie keuken met zeer degelijke apparaten. Bij aankomst bleek er geen warm water te zijn. De concierge ter plaatse verwittigd en een paar uur later stond er al een loodgieter, geweldig en snel opgelost. Jammer genoeg was er de volgende dag wederom geen warm water... Terug concierge verwittigd, terug loodgieter langs laten komen, na 1x douchen terug geen warm water meer. Met een baby van 8 maand is het niet ideaal om 4 dagen zonder warm water te zitten. We zijn uiteindelijk een dag vroeger naar huis vertrokken, jammer. Met een deftige poetsbeurt na elk verblijf en een blijvende oplossing voor het water is dit echt een top huis, jammer dat ze het nu zo verwaarlozen.

Christian CARLIER
Verblijf van 8 augustus 2020 tot 22 augustus 2020
25 augustus 2020

Al 3 jaar beloof ik bij deze site alleen maar een fijne vakantie te hebben, Belvilla die ik beoordeel als een van de beste op de markt, Zeer tevreden,

Mr G.J. Vink
Verblijf van 25 juli 2020 tot 8 augustus 2020
16 augustus 2020

Wat een heerlijke plek om vakantie te vieren! Een prachtige locatie midden in de natuur, geen directe buren, prachtige vergezichten, mooi wandelpad direct naast de deur en qua ligging ideaal om steden zoals Sarlat, Rocamadour, Cahors, Domme, St. Cirq Lapopie te bezoeken. Vertier voor jong en oud in de omgeving volop aanwezig zowel in de Lot als in de Dordogne. De opdeling van woon/leefhuis en slaaphuis zijn ideaal en maken dat je ‘s nachts heerlijk kunt slapen in het door de dag heen koel gebleven slaaphuis. Ook het zwembad zorgt overdag voor de benodigde verkoeling en daarnaast zijn er voldoende schaduwplekken om te zitten/liggen. De goed aangelegde (sfeer)verlichting rond het huis maakt dat je ‘s avonds laat nog heerlijk buiten kunt zitten, zwemmen of jeu de boules kunt spelen. Wij zijn meerdere malen in de Dordogne op vakantie geweest maar Lavercantière voldoet wat ons betreft aan alles wat je nodig hebt om een hele fijne vakantie te hebben. Aanbevelen ...... zeker weten!!