Moderne villa met 3 badkamers, gelegen nabij het Veerse Meer 135-3944-NL1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
Deze moderne, luxe en vrijstaande villa staat op het kleinschalige Domein Het Camperveer Veerse Meer.
De villa ligt aan de rand van het domein. Op de begane grond is er naast een woonkamer met SmartTV, een open keuken met inbouwapparatuur. Er is tevens een slaapkamer met een badkamer ensuite met een inloop-regendouche. In de hal is er een apart toilet. Op de eerste verdieping bevinden zich twee slaapkamers met badkamer ensuite met een inloop-regendouche. In één van deze badkamers beschikt u over een toilet. Alle badkamers zijn voorzien van vloerverwarming.
Alle bedden zijn van het type 1-pers. boxspringbed, al dan niet in een 2-pers. opstelling. Buiten beschikt u over een tuin met terras, tuinmeubilair en twee zonneligbedden. Een berging met wasmachine en -droger maakt het geheel compleet.
Er is parkeergelegenheid bij de villa voor één auto.
Op Domein Camperveer Veerse Meer worden diverse accommodaties voor 6 tot 8 personen verhuurd. Het resort is nieuw (2019). De beplanting dient nog te volgroeien.
Extra informatie
De type-woningen zijn onderverdeeld in categorieën. Doordat deze van privé-eigenaren zijn, zijn ze naar eigen smaak ingericht en kunnen ze verschillen in oppervlakte, inrichting en grootte; het comfortniveau is echter zoals beschreven. De verdeling van bedden (slaapplaatsen, aparte bedden of tweepersoonsbed) is afhankelijk van de eigenaar en kan nooit van te voren bevestigd worden. De afgebeelde foto's zijn slechts een voorbeeld
U ontvangt per e-mail een kostenoverzicht van het park voor de bijkomende kosten/kosten ter plaatse. U dient deze rekening voor aankomst te voldoen. Dit bespaart u onnodig lang wachten bij het inchecken en dus kunt u direct aan uw vakantie beginnen
Reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 21 jaar zijn niet toegestaan
Deze vakantiewoning is uitsluitend beschikbaar voor recreatieve doeleinden. Boekingen namens bedrijven zullen worden geannuleerd en mogelijke annuleringskosten worden doorberekend
Huisdieren dienen tijdens het boekingsproces te worden aangegeven i.v.m. beperkte beschikbaarheid
Deze accommodatie ligt op een vakantiepark. Er zijn meerdere accommodaties binnen dit type aanwezig. Wenst u meerdere accommodaties voor dezelfde periode te boeken? Neemt u dan contact met ons op via de chat
Faciliteiten
toilet
TV (smart TV)
verwarming (vloerverwarming)
waterkoker
koffiezetapparaat (cups)
combimagnetron
afwasmachine
koel-/vriescombinatie
2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden
douche (inloopdouche)
wastafel
wasdroger
wasmachine
2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden
douche (inloopdouche)
wastafel
toilet
2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden
douche (inloopdouche)
wastafel
terras, tuin, tuinmeubilair, parking
Bijkomende kosten
- Borgsom
- € 100
- Huisdieren
- Max. 2; € 6/dier/nacht
- Bedlinnen
- Aanwezig (Bedden opgemaakt bij aankomst)
- Eindschoonmaak
- Inclusief
- Servicekosten
- Inclusief
- Toeristenbelasting
- Inclusief
Optionele diensten ter plaatse
- Badhanddoeken
- Aanwezig
- Keukenlinnen
- Aanwezig
- Kinderbed
- € 7,95/verblijf
- Kinderstoel
- € 7,95/verblijf
- Wifi
- Gratis
Annuleringsvoorwaarden
- In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de reissom.
- In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de reissom.
- voor latere annulering of bij het niet verschijnen wordt de volle prijs in rekening gebracht.
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
Geweldig huis, geweldige faciliteiten, graag weer
Het huisje is netjes en schoon maar in de keuken weinig spullen om een fatsoenlijke maaltijd te koken. Met alleen een broodmes en aardappelschilmesje houdt het snel op. Wel lekker rustig hier.
Mooie omgeving, lekker rustig. Als alle beplanting goed hoog is gegroeid zit je er nog fijner. Mooi verzorgd huisje miste wel wat dingen in de keuken zoals schaaltjes ovenwanten en er was geen keukenlinnen (waar je wel voor betaald). De nespresso koffie machine was lekker ook leuk dat je een pakketje krijgt met spulletjes waaronder cupjes koffie. De kamers zijn erg ruim en heel erg fijn dat ze een eigen badkamer hebben. Nadeel van de badkamers is dat erg geen scherm/glasscherm is waardoor alles drijf nat wordt zelf het bed aangezien er geen deur in de badkamer is. We hebben een heerlijk verblijf gehad in zeeland
Het huisje is ok, maar afgezet tegen de hoge huurprijs schort er nog wel het een en ander aan. Het tocht in het huisje, er ontbreken flink wat items in de keuken. Geen fatsoenlijke badmat, geen douchegordijn waardoor de douche drijfnat wordt, (te) harde matrassen. Weinig aflegruimte en haakjes in de douches. Geen nummer waar je even heen kan bellen als er wat is. Al met al niet echt voor herhaling vatbaar.
Fijn huis, goede ontvangst, maar erg weinig huishoudelijke apparatuur en spullen voor dagelijks gebruik, zoals gewoon koffiezetapparaat, citruspers, mixer, broodrooster, pannenlappen. Dat ontbreekt. Ook slecht 1 keukendoek en theedoek, 1 gasten doekje per wc. Geen reservedeken of plaid voor koukleumen. Minimale en sobere uitrusting, zeker voor een week, maar wat er is, is van goede kwaliteit.
Het huisje ligt op een kleinschalig park en het huisje zelf heeft een hele grote tuin. De begroeiing is nog erg laag, dus je kijkt ver weg over de landerijen. Tijdens ons verblijf waren weinig huisjes bezet, dus het was heerlijk rustig.
Het huis is goed ingericht, de keuken is zeer goed uitgerust. We waren met zijn vieren en we voelden ons zeer comfortabel en zullen zeker terugkomen.
Huisje zo goed als nieuw! alle luxe aanwezig. Omgeving nog wat kaal, maar dat kost tijd. Een voetpad naar het Veerse meer zou wel gewenst zijn (i.i.g. een zebrapad of zo iets).