Moderne villa met 3 badkamers, gelegen nabij het Veerse Meer 137-3944-NL1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
Deze moderne, luxe en vrijstaande villa staat op het kleinschalige Domein Het Camperveer Veerse Meer.
De villa is gelegen aan de buitenrand van het domein. Op de begane grond is er naast een woonkamer met SmartTV, een open keuken met inbouwapparatuur. Er is tevens een slaapkamer met een badkamer ensuite met een inloop-regendouche. In de hal is er een apart toilet. Op de eerste verdieping bevinden zich drie slaapkamers, waarvan twee met een badkamer ensuite met een inloop-regendouche. In één van deze badkamers beschikt u over een toilet.
Alle bedden zijn van het type 1-pers. boxspringbed, al dan niet in een 2-pers. opstelling. Buiten beschikt u over een tuin met terras, tuinmeubilair en twee zonneligbedden. Een berging met wasmachine en -droger maakt het geheel compleet.
Er is parkeergelegenheid bij de villa voor één auto.
Op Domein Camperveer Veerse Meer worden diverse accommodaties voor 6 tot 8 personen verhuurd. Het resort is nieuw (2019). De beplanting dient nog te volgroeien.
Extra informatie
De type-woningen zijn onderverdeeld in categorieën. Doordat deze van privé-eigenaren zijn, zijn ze naar eigen smaak ingericht en kunnen ze verschillen in oppervlakte, inrichting en grootte; het comfortniveau is echter zoals beschreven. De verdeling van bedden (slaapplaatsen, aparte bedden of tweepersoonsbed) is afhankelijk van de eigenaar en kan nooit van te voren bevestigd worden. De afgebeelde foto's zijn slechts een voorbeeld
Reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 21 jaar zijn niet toegestaan
Deze vakantiewoning is uitsluitend beschikbaar voor recreatieve doeleinden. Boekingen namens bedrijven zullen worden geannuleerd en mogelijke annuleringskosten worden doorberekend
Deze accommodatie ligt op een vakantiepark. Er zijn meerdere accommodaties binnen dit type aanwezig. Wenst u meerdere accommodaties voor dezelfde periode te boeken? Neemt u dan contact met ons op via de chat
Deze accommodatie ligt op een vakantiepark. Er zijn meerdere accommodaties binnen dit type aanwezig. Wenst u meerdere accommodaties voor dezelfde periode te boeken? Neemt u dan contact met ons op via de chat
Faciliteiten
toilet
TV (smart TV)
verwarming (vloerverwarming)
waterkoker
koffiezetapparaat (cups)
combimagnetron
afwasmachine
koel-/vriescombinatie
2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden
douche (inloopdouche)
wastafel
wasdroger
wasmachine
2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden
2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden
douche (inloopdouche)
wastafel
toilet
2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden
douche (inloopdouche)
wastafel
terras, tuin, tuinmeubilair, parking
Bijkomende kosten
- Borgsom
- € 100
- Bedlinnen
- Aanwezig (Bedden opgemaakt bij aankomst)
- Eindschoonmaak
- Inclusief
- Servicekosten
- Inclusief
- Toeristenbelasting
- Inclusief
- Huisdieren
- Niet toegestaan
Optionele diensten ter plaatse
- Badhanddoeken
- Aanwezig
- Keukenlinnen
- Aanwezig
- Wifi
- Gratis
Annuleringsvoorwaarden
- In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de reissom.
- In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de reissom.
- voor latere annulering of bij het niet verschijnen wordt de volle prijs in rekening gebracht.
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
Een weekend met vrienden hier verbleven. Super mooie villa + fijne ligging. Top weekend gehad!
Super mooi gelegen huisje. Heel netjes en hygiënisch. Ruim en helder, veel licht. Mooie omgeving en binnen 2,5 km een dorp met zowat alles! Fijne week gehad!
Zeer mooi, ruim huis. We hadden huisje nr. 9. Met vier slaapkamers en 3 badkamers. Positieve punten: - alles inclusief - voldoende gerief aanwezig voor 8 personen - rustig park, voldoende parking - je mag gratis gebruik maken van de faciliteiten van Roompot Beach resort zoals het zwembad - doucheproducten en volgende handdoeken aanwezig Enkele kleine verbeterpuntjes zijn: - extra koelkast voorzien. Deze is echt te klein voor 8 personen. - deuren voorzien aan de badkamers - wasmachine was stuk - zeer laat inchecken en al heel vroeg uitchecken
We voelden ons zeer comfortabel in het huis. Alles was zeer schoon, goed onderhouden en nieuw. De buitenfaciliteiten waren ook in een zeer goed onderhouden staat. Genoeg tijd voor rust en ontspanning. Winkels en het strand zijn zeer snel en gemakkelijk te bereiken. We komen graag terug.
We waren met onze (volwassen) kinderen een weekje weg. Wat een geluk dat we dit huisje hebben gevonden. Mooi ingericht, alles schoon, de bedden opgemaakt en handdoeken aanwezig… We hoefden alleen maar te genieten en dat is goed gelukt! Heerlijk rustig park en genoeg te doen in de omgeving. Denk aan de leuke stadjes, het Veerse meer en het strand. We hadden een topweek
Mooi vakantiehuis, erg rustig gelegen en perfecte uitvalsbasis voor fantastische fietstochten.
Een fijne, nieuw en luxe villa met ruime slaapkamers en drie badkamers! De keuken was volledig, met veel extra kopjes en bordjes! Een mooie omgeving en als straks de beplanting gegroeid is, dan is het helemaal af! De leefruimte beneden is wat aan de krappe kant, maar de ruime tuin maakte het met mooi weer helemaal goed!
Mooi huis, schoon en luxe. Service beheerder is uitstekend
De prijs van het huis viel erg tegen. Via belvilla leek het een stuk goedkoper dan het in werkelijkheid was omdat we ook moesten betalen aan Largo. Verder was het een prima huisje maar vrij krap voor 8 personen. De prijs was erg misleidend
Mooi nieuw huis met veel privacy
Dit park is twee jaar geleden gebouwd. Er staan ongeveer 15 villa's en 1 complex met appartementen op. Wat ons aansprak is dat er geen 'voorzieningen' op het park zijn. We hebben ons huis goed schoon aangetroffen. De inrichting is zeer compleet. Het uitzicht is weids, mede doordat de aangeplante bomen en struiken om het park nog niet zo hoog zijn. Je kijkt hierdoor kilometers ver over het Zeeuwse landschap. Een leuk aspect van de ligging is dat het park op circa 200 meter van de veerpont voor voetgangers en fietsers naar Veere ligt. Deze vaart overigens pas vanaf 1 mei. Erg leuk allemaal.
Een prachtig ruim huis met goede voorzieningen. Ligt perfect om van daaruit veel te kunnen ondernemen per auto, fiets of te voet!
Prima huis met goede faciliteiten. Goede ligging voor fietsen, strandbezoek en relaxen.
Zeer mooie huisjes en zeer vriendelijk personeel. Ideaal om zeeland met de fiets te verkennen.