Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Mooi appartement met uitzicht op zee 04-05505-FR1

4 Personen
2 Slaapkamer(s)
1 Badkamer(s)
vanaf €692 / week
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Deze comfortabele en smaakvol ingerichte duplexwoning is gelegen op de 2e etage van een rustige residentie. Het kijkt uit op de oesterbanken van Saint-Vaast-la-Hougue en het eiland Tatihou. Appartement 'Chez Laurette' is ideaal voor vakanties met je partner of gezin.

Het strand aan zee bevindt zich op een steenworp van de accommodatie, en je kunt regelmatig de amfibieboot voorbij zien varen! In de regio bevinden zich bovendien tal van leuke restaurants voor een gezellige avond uit eten.

Begin de dag ontspannen op het balkon met uitzicht en geniet van een verse kop koffie en een eigenhandig bereid ontbijtje. De goed uitgeruste keuken biedt je de mogelijkheid om je kookkunsten te etaleren en er zijn gezelschapsspellen aanwezig voor een leuke avond met je dierbaren. De woning biedt bovendien parkeergelegenheid.

Parterre
zitkamer
TV
eettafel

zithoek
open keuken
kookplaat
waterkoker

fornuis

afzuigkap

oven

grill

magnetron

afwasmachine

koel-/vriescombinatie
badkamer
douche
wastafel

toilet
Op de 1e etage
slaapkamer
1-pers. bed (90 x 200 cm)
1-pers. bed (90 x 200 cm)
slaapkamer
2-pers. bed (140 x 200 cm)
Algemeen
wasdroger, wasmachine, parking, gezelschapsspellen
Bedlinnen
Aanwezig
Eindschoonmaak
Inclusief
Huisdieren
Niet toegestaan
Badhanddoeken
Aanwezig
Wifi
Gratis
- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.
Bohyn
Verblijf van 11 februari 2025 tot 25 februari 2025
28 februari 2025

Geweldige uitzichten! De plek was schoon en gezellig, perfect voor een weekendje weg

van de Ven
Verblijf van 26 november 2023 tot 6 december 2023
9 december 2023

Ik had een heerlijke tijd in dit appartement, De locatie was gewoon perfect, zo dicht bij het strand en met geweldige restaurants in de buurt, De keuken was goed uitgerust, en we hebben zelfs een avond gegeten! Het enige nadeel was dat de WiFi een beetje traag was, maar we hebben het prima gered, Zou het zeker aanbevelen!

Mr Stéphane Manac'h
Verblijf van 29 juli 2023 tot 5 augustus 2023
4 augustus 2023

Het appartement is comfortabel, comfortabel en ingericht met jichtschoonheid. De uitrusting is compleet, het uitzicht op de zee is magnifique, het strand is net in het gezicht. De toegang tot de handelswaar die op de markt is, is niet de moeite waard om de incontournable épicerie Gosselin te bezoeken. C'était une experience excellente, nous recommandons sans hésiter.