Mooi appartement met uitzicht op zee 04-05505-FR1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
Deze comfortabele en smaakvol ingerichte duplexwoning is gelegen op de 2e etage van een rustige residentie. Het kijkt uit op de oesterbanken van Saint-Vaast-la-Hougue en het eiland Tatihou. Appartement 'Chez Laurette' is ideaal voor vakanties met je partner of gezin.
Het strand aan zee bevindt zich op een steenworp van de accommodatie, en je kunt regelmatig de amfibieboot voorbij zien varen! In de regio bevinden zich bovendien tal van leuke restaurants voor een gezellige avond uit eten.
Begin de dag ontspannen op het balkon met uitzicht en geniet van een verse kop koffie en een eigenhandig bereid ontbijtje. De goed uitgeruste keuken biedt je de mogelijkheid om je kookkunsten te etaleren en er zijn gezelschapsspellen aanwezig voor een leuke avond met je dierbaren. De woning biedt bovendien parkeergelegenheid.
Extra informatie
Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden
Faciliteiten
TV
eettafel
zithoek
kookplaat
waterkoker
fornuis
afzuigkap
oven
grill
magnetron
afwasmachine
koel-/vriescombinatie
douche
wastafel
toilet
1-pers. bed (90 x 200 cm)
1-pers. bed (90 x 200 cm)
2-pers. bed (140 x 200 cm)
wasdroger, wasmachine, parking, gezelschapsspellen
Bijkomende kosten
- Bedlinnen
- Aanwezig
- Eindschoonmaak
- Inclusief
- Huisdieren
- Niet toegestaan
Optionele diensten ter plaatse
- Badhanddoeken
- Aanwezig
- Wifi
- Gratis
Annuleringsvoorwaarden
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
Geweldige uitzichten! De plek was schoon en gezellig, perfect voor een weekendje weg
Ik had een heerlijke tijd in dit appartement, De locatie was gewoon perfect, zo dicht bij het strand en met geweldige restaurants in de buurt, De keuken was goed uitgerust, en we hebben zelfs een avond gegeten! Het enige nadeel was dat de WiFi een beetje traag was, maar we hebben het prima gered, Zou het zeker aanbevelen!
Het appartement is comfortabel, comfortabel en ingericht met jichtschoonheid. De uitrusting is compleet, het uitzicht op de zee is magnifique, het strand is net in het gezicht. De toegang tot de handelswaar die op de markt is, is niet de moeite waard om de incontournable épicerie Gosselin te bezoeken. C'était une experience excellente, nous recommandons sans hésiter.