Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Nationalpark Chalet Dreiherrenspitze 75-1475-AT1

8 Personen
4 Slaapkamer(s)
3 Badkamer(s)
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Op de zonnige helling van de Rossberg is dit prachtige chalet gebouwd. Het heeft minimaal 2 etages, maar soms ook 3. De woning komt met 4 slaapkamers en is geschikt voor maximaal 8 personen.

De woning ligt vlak bij een skiverhuur en skischool. De oefenweide voor beginners bevindt zich op loopafstand. De gevorderde skiërs kunnen met de gratis skibus naar het Wildkogel Arena. De skigebieden Zillertal Arena of Kitzbühel/Kirchberg liggen op enkele minuten rijden. Van mei t/m oktober ontvang je als gast de Nationalpark Sommercard met allerlei kortingen en gratis toegang.

De auto kan je parkeren op de parkeerplaatsen. Kosten voor het opladen van elektrische of hybride auto’s zijn altijd naar verbruik en worden apart berekend. Je ontvangt ook 10% korting op skihuur bij Sport 2000 Herzog in Bramberg & Neukirchen.

Parterre
hal
slaapkamer met badkamer
2-pers. bed
douche

wastafel

toilet
Op de 1e etage
woonkamer
TV
balkon
open keuken
fornuis
oven

koel-/vriescombinatie
toilet
Op de 2e etage
slaapkamer
2-pers. bed
slaapkamer
2-pers. bed
slaapkamer
2-pers. bed
badkamer
douche
wastafel

toilet
badkamer
douche
wastafel

toilet
relaxruimte
douche
sauna
toilet
ligstoelen
Algemeen
skiberging, carport, Internettoegang, kachel (tegel), balkon of terras, parking, parking, zwembad (gedeeld met andere gasten, natuurlijke zwemvijver)
Bedlinnen
Aanwezig
Eindschoonmaak
Inclusief
Huisdieren
Niet toegestaan
Badhanddoeken
Zelf meenemen
- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 10% van de reissom.
- In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de reissom.
- In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de reissom.
- voor latere annulering of bij het niet verschijnen wordt de volle prijs in rekening gebracht.



Kors Ruler
Verblijf van 8 augustus 2020 tot 15 augustus 2020
29 augustus 2020

Je super goed ontvangst en heerlijk plek. Ook is het zwembad heel lekker! Zeker de moeite waard.

Mr Danny Garz
Verblijf van 27 juli 2019 tot 10 augustus 2019
12 augustus 2019

De site was helaas extreem vervelend ... Bijna elke ochtend vanaf 07.30 uur werden we gewekt door luid bouwwerk, dat de hele dag duurde ... Hoewel het portret van tevoren was aangegeven, maar deze afmetingen hadden we niet verwacht. de locatie laat niets te wensen over ...

Mr Jürgen Rudack
Verblijf van 10 maart 2018 tot 17 maart 2018
19 maart 2018

De komst informatie kan meer gedetailleerd zijn. De nieuw aangelegde weg werd niet genoemd. maar het is een kleinigheid. Op een dag de bouw lawaai stoorde ons niet. Dit dient te gebeuren na voltooiing van alle huizen.

Mr Remco Slotboom
Verblijf van 10 februari 2018 tot 17 februari 2018
20 februari 2018

Een fraai en comfortabel huis, met goede spullen. Fantastisch uitzicht. Rust. Auto onder dak. Het is wat lastig om te voet/snowboardend in het dorp te komen (ook met de skibus). Het park is nu nog in aanbouw, de toegangsweg is in het donker moeilijk te vinden, en deze is soms slecht begaanbaar in de winter. 4X4 was een uitkomst geweest.