Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Vakantiehuis in Oostkapelle bij stranden 12-6534-NL1

4 Personen
2 Slaapkamer(s)
2 Badkamer(s)
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Vakantie vieren in luxe! In de voormalige, echte Zeeuwse schuur bevinden zich luxe appartementen. Bent u op zoek naar luxe in Zeeland? Dan bent u hier aan het juiste adres!

In deze accommodatie geniet u van alle comfort. Op de begane grond is een gezellige L- vormige woonkamer met open keuken, voorzien van alle gemakken. Beneden is een slaapkamer met twee boxspringbedden, een eigen wastafel en een douche. Het toilet ligt recht tegenover de slaapkamer in de gang. De tweede slaapkamer, eveneens met twee boxspringbedden, op de verdieping is voorzien van een zitje. Tevens is er een ruime badkamer met een toilet, wastafel, douche met sunshower en ligbad. In de sauna is het heerlijk tot rust komen na een inspannende dag. Deze biedt ruimte aan vier personen en is voorzien van een infraroodlamp. Alle slaapplaatsen zijn voorzien van boxspring bedden. Er zijn geen gordijnen, vloerbedekking of verwarming met blazende ventilatoren aanwezig. Alle (meubel)stof in de woning is anti-bacterieel.

Er is een gezamenlijke speelweide en eigen parkeerterrein. Bovendien heeft ieder appartement van het complex een eigen ingang en terras. Verder is er een centrale, multifunctionele groepsruimte die te gebruiken is om elkaar te ontmoeten, spelletjes te doen, te vergaderen of een feestelijke gelegenheid te vieren. Tevens is er een bijgebouw annex schuur waar een aparte ruimte met wasmachine en droger aanwezig is.

Oostkapelle is een van de grotere kernen van de gemeente Veere en dankt haar naam aan een kapel die hier in vroeger tijden moet hebben gestaan. Oostkapelle grenst aan twee prachtige natuurgebieden tussen Domburg en Vrouwenpolder: de Manteling (740 ha), een brede strook land met duinen en bossen en het duingebied Oranjezon (400 ha.). Oostkapelle is een familiebadplaats bij uitstek. Schone stranden, speeltoestellen en strandloopvlonders over de gehele breedte.


Bijzonderheden: Indien u met een baby verblijft (0-3 jaar) wordt de toeristenbelasting ter plaatse betaald.

Parterre
open keuken
fornuis (4 kookplaten, elektrisch)
koffiezetapparaat

oven

magnetron

afwasmachine

koelkast

vriezer
woon/eetkamer
TV (kabel, flatscreen)
eettafel (4 personen)

zithoek
slaapkamer met badkamer
2x 1-pers. bed (boxspring)
douche

wastafel
toilet
Op de 1e etage
slaapkamer
2x 1-pers. bed (boxspring)
zithoek
badkamer
ligbad
sunshower

wastafel

toilet
Bijgebouw
wasdroger
wasmachine
Algemeen
verwarming (vloerverwarming), terras (privé, 16 m2), tuin (gedeeld met andere gasten, 150 m2), tuinmeubilair, parking
Bedlinnen
Aanwezig (Bedden opgemaakt bij aankomst)
Eindschoonmaak
Inclusief
Toeristenbelasting
Inclusief
Huisdieren
Niet toegestaan
Badhanddoeken
Aanwezig
Keukenlinnen
Aanwezig
Kinderbed
€ 11,45/verblijf
Wifi
Gratis
• Voor annuleringen tot de 90e dag voorafgaand aan de aanvang van de eerste dag van het verblijf: 0% van de huurprijs en reserveringskosten.

• Voor annuleringen vanaf de 90e dag tot de eerste dag van het verblijf: 100% van de huurprijs en boekingskosten.
Simone Janke
Verblijf van 13 oktober 2025 tot 20 oktober 2025
21 oktober 2025

We hebben een fantastische vakantie gehad. Ons appartement was zeer modern en smaakvol ingericht. De keuken was van alle gemakken voorzien, dus we konden zonder problemen koken. De twee badkamers waren perfect voor ons, als groep van vier. Doordat het appartement over twee verdiepingen verdeeld was, leek het ook veel groter dan geadverteerd. We zouden deze accommodatie zeker weer boeken, ook omdat het erg schoon was.

Østgård
Verblijf van 30 januari 2025 tot 13 februari 2025
16 februari 2025

De gastheer was ongelooflijk gastvrij en het huis voelde als een echte ontsnapping aan de drukte. We hebben genoten van elk moment dat we hier doorbrachten.

Østgård
Verblijf van 30 januari 2025 tot 13 februari 2025
16 februari 2025

De gastheer was ongelooflijk gastvrij, en het huis voelde als een echte ontsnapping aan de drukte, We hebben elk moment dat we hier doorbrachten genoten

Pino
Verblijf van 9 december 2024 tot 22 december 2024
25 december 2024

Geweldige plek voor een ontspannen vakantie! De tuin was gezellig en uitnodigend, en we hebben er veel tijd doorgebracht. De wasmachine was een uitkomst, vooral met kinderen. Het enige minpuntje was de afstand tot de dichtstbijzijnde supermarkt, maar dat was geen probleem. Ik zou zeker terugkomen!

Pino
Verblijf van 9 december 2024 tot 22 december 2024
25 december 2024

Geweldige plek voor een ontspannen vakantie! De tuin was gezellig en uitnodigend, en we hebben daar veel tijd doorgebracht, De wasmachine was een redder in nood, vooral met kinderen, Het enige was de afstand tot de dichtstbijzijnde supermarkt, maar dat was geen groot probleem, Ik zou zeker terugkomen!

Cornelia
Verblijf van 31 mei 2024 tot 6 september 2024
9 september 2024

Een zeer aangenaam verblijf! De tuin was perfect om te ontspannen en de nabijgelegen attracties hielden ons bezig. De gastheren waren attent en zorgden ervoor dat we alles hadden wat we nodig hadden.

Ayman
Verblijf van 16 augustus 2024 tot 26 augustus 2024
29 augustus 2024

De locatie is geweldig, omgeven door de natuur en op korte rijafstand van het strand. Het huis zelf was schoon en had een gastvrije sfeer. Een goede keuze voor gezinnen.

Heinz
Verblijf van 8 oktober 2024 tot 19 augustus 2024
22 augustus 2024

Fantastische locatie! We hebben genoten van het verkennen van de lokale stranden en bossen. De woonkamer was ruim en het tuinmeubilair zorgde voor heerlijke avonden onder de sterren.

Bert
Verblijf van 26 juni 2024 tot 7 augustus 2024
10 augustus 2024

Een heerlijk uitje! De locatie is ideaal, op korte fietsafstand van het strand, De keuken was goed uitgerust, waardoor het makkelijk was om maaltijden te bereiden, Het terras was een geweldige plek om van onze ochtendkoffie te genieten,

Oomkens
Verblijf van 15 mei 2024 tot 27 mei 2024
30 mei 2024

We vonden deze plek erg ontspannend, De gedeelde tuin was een mooie bonus, en we genoten van zonnebaden terwijl we 's ochtends koffie dronken

Alisa
Verblijf van 18 maart 2024 tot 26 maart 2024
29 maart 2024

Wij hebben genoten van onze tijd hier! De kinderen hebben zich uitstekend vermaakt in de nabijgelegen speeltuin en wij hebben genoten van de heerlijke wandelingen langs het strand. De sauna was een fijne traktatie aan het einde van de dag.

Sandro
Verblijf van 15 december 2023 tot 27 december 2023
30 december 2023

Wij hebben een fantastisch verblijf gehad! Het vakantiehuis was ruim en mooi ingericht en we hebben vooral genoten van de sauna en de jacuzzi, ideaal om te ontspannen na een lange dag fietsen in de nabijgelegen natuurgebieden,

Getevau
Verblijf van 21 augustus 2023 tot 29 augustus 2023
1 september 2023

Alles was erg leuk! De decoraties waren prachtig en de voorzieningen zoals een vaatwasser en wasmachine maakten ons verblijf zeer comfortabel,

Laurie-anne
Verblijf van 25 augustus 2023 tot 9 augustus 2023
12 augustus 2023

Het vakantiehuis was perfect voor ons gezin van vier. De kinderen vonden de tuin geweldig en wij vonden het heerlijk om na een lange dag buiten te ontspannen in de sauna. Wij komen zeker terug!

Kerstin
Verblijf van 7 augustus 2023 tot 19 juli 2023
22 juli 2023

Wij hebben hier een ontspannende vakantie gehad. De bedden waren comfortabel en het privéterras was perfect voor het diner. De locatie is rustig, maar toch dichtbij het strand.

Sven
Verblijf van 30 september 2023 tot 10 juli 2023
13 juli 2023

Ruim en goed onderhouden pand met alle nodige voorzieningen. De sauna was een fijne toevoeging en we hebben genoten van de nabijgelegen fietspaden. Zou het aan vrienden aanbevelen!

Heinz
Verblijf van 5 februari 2023 tot 15 mei 2023
18 mei 2023

Het huis was erg schoon en comfortabel. We waardeerden de vloerverwarming, die het lekker warm hield tijdens de koude avonden. De kinderen vonden het nabijgelegen waterpark geweldig!

Bert
Verblijf van 4 februari 2023 tot 15 april 2023
18 april 2023

Een absoluut heerlijk verblijf! De hottub was een hoogtepunt voor ons, en de nabijheid van lokale restaurants en winkels was een groot pluspunt. We voelden ons er meteen thuis.

Bert
Verblijf van 3 augustus 2023 tot 16 maart 2023
19 maart 2023

Ik kan niet genoeg benadrukken hoe gastvrij de gastheer en gastvrouw waren. Ze gaven ons alle informatie die we nodig hadden over de omgeving en het huis had alles wat we maar konden wensen. Een echte aanrader!

Sophie
Verblijf van 14 februari 2023 tot 25 februari 2023
28 februari 2023

Het appartement was gezellig en van alle gemakken voorzien. We hebben vooral genoten van de rustige omgeving en de prachtige natuurpaden in de buurt. Een geweldige keuze voor wie de stad wil ontvluchten!

Ewf
Verblijf van 7 februari 2023 tot 21 februari 2023
24 februari 2023

Dit vakantiehuis was precies wat we zochten. Het was schoon, gezellig en goed ingericht. De ligging vlak bij het strand is een groot pluspunt!

Ewf
Verblijf van 7 februari 2023 tot 21 februari 2023
24 februari 2023

Dit vakantiehuis was precies wat we zochten, Het was schoon, gezellig en goed ingericht, De nabijheid van het strand is een groot pluspunt!

Sonnenschein
Verblijf van 28 januari 2023 tot 5 februari 2023
8 februari 2023

We hebben enorm genoten van ons verblijf! De hottub was de perfecte manier om te ontspannen na een dagje fietsen door de prachtige nabijgelegen natuurgebieden. We komen zeker terug!

Sonnenschein
Verblijf van 28 januari 2023 tot 5 februari 2023
8 februari 2023

We hebben onze verblijf absoluut geweldig gevonden! De jacuzzi was de perfecte manier om te ontspannen na een dag fietsen door de prachtige natuurgebieden in de buurt, We komen zeker terug!

Christian
Verblijf van 14 januari 2023 tot 25 januari 2023
28 januari 2023

Deze plek overtrof absoluut onze verwachtingen, de gastheren waren vriendelijk en het huis was uitgerust met alles wat we nodig hadden voor een comfortabel verblijf. Een geweldige prijs-kwaliteitverhouding!

Peter
Verblijf van 11 november 2022 tot 25 november 2022
28 november 2022

Al met al een geweldig verblijf! Het huis was ruim en comfortabel. We hebben vooral genoten van de rust in de omgeving, wat zorgde voor een rustgevende vakantie.

Christiansen
Verblijf van 16 oktober 2022 tot 23 oktober 2022
26 oktober 2022

Perfecte kleine vakantie! De locatie maakte het ons mogelijk om zowel de stranden als de bossen gemakkelijk te verkennen. Het appartement was goed uitgerust voor onze behoeften.

Christiansen
Verblijf van 16 oktober 2022 tot 23 oktober 2022
26 oktober 2022

Perfect klein uitje! De locatie maakte het gemakkelijk om zowel stranden als bossen te verkennen, Het appartement was goed uitgerust voor onze behoeften

Ms Kathrin Bücker
Verblijf van 2 mei 2022 tot 6 mei 2022
13 mei 2022

We vonden de accommodatie erg mooi, schoon en nieuw. Zeker voor twee stellen of gezinnen met 2 kinderen, want door de twee verdiepingen heb je echt veel privacy. In een slaapkamer hoor je de straat echt duidelijk. Op het terras heb je een prachtig uitzicht en hoor je bijna niets. Misschien interessant voor gezinnen. Eigenlijk is er geen speeltuin, maar een weiland. Dat was een van de redenen waarom we voor de accommodatie hebben gekozen, dus we hebben het eigenlijk een beetje gemist.

Wichard Verstraelen
Verblijf van 22 januari 2021 tot 25 januari 2021
28 maart 2022

Erg mooi en comfortabel appartement. Zeer luxe ingericht met o.a. sunshower en sauna. Was voor ons een perfect weekendje weg in mooi Zeeland

Tanja Vos
Verblijf van 17 december 2021 tot 20 december 2021
3 januari 2022

Het verblijf was erg fijn. Een comfortabel huis. De slaapkamers zijn echt ruim en de bedden gewoon goed. De inventaris in de keuken is perfect, nergens op misgepakt. De sauna was heerlijk, goed op temperatuur te krijgen. De kleine minpuntjes zijn de kleine woonkamer die voor 4 personen toch echt krap is, wellicht in de zomer geen probleem. Er zaten wel heel veel muggen (november) wat met de ramen open slapen wel lastig was. Als laatste viel op dat het goed schoon was allemaal. Komen graag nomaals terug als we naar Walcheren gaan.

Wojciechowska
Verblijf van 14 december 2021 tot 26 december 2021
29 december 2021

We waardeerden de moderne voorzieningen in de rustieke omgeving, de hot tub was een hoogtepunt voor ons en de lokale eetgelegenheden waren geweldig!

Wojciechowska
Verblijf van 14 december 2021 tot 26 december 2021
29 december 2021

We waardeerden de moderne voorzieningen in een rustieke omgeving, De jacuzzi was een trekpleister voor ons, en de lokale eetgelegenheden waren geweldig!

Nieto Agudo
Verblijf van 18 oktober 2021 tot 29 oktober 2021
1 november 2021

Schone en comfortabele accommodatie. De sauna was een fijne extra, vooral na onze lange wandelingen op het nabijgelegen strand. Een echte aanrader voor een rustig verblijf.

Nieto Agudo
Verblijf van 18 oktober 2021 tot 29 oktober 2021
1 november 2021

Schone en comfortabele accommodatie, De sauna was een leuk detail, vooral na onze lange wandelingen op het nabijgelegen strand, Zeer aan te raden voor een rustige retraite

RUIZ GURILLO
Verblijf van 28 juni 2021 tot 8 juli 2021
11 juli 2021

We hebben een heerlijke tijd gehad. De bedden waren comfortabel en de sauna was een echte bonus. Perfect om te ontspannen na onze avonturen.

Heckmann
Verblijf van 26 mei 2021 tot 2 juni 2021
5 juni 2021

Al met al een geweldige ervaring! De gastheer was vriendelijk en het huis was goed onderhouden. We waardeerden de ruime indeling en de rustige omgeving.

Ms M Roos
Verblijf van 10 mei 2021 tot 16 mei 2021
18 mei 2021

Niets te klagen alles prima verzorgd! Fijne bedden lekkere douche en nog een flesje wijn op de koop toe!!

Josje En Hennie Hebbes Elzenga
Verblijf van 9 april 2021 tot 12 april 2021
15 april 2021

heel mooi net en schoon huisje met sauna. We werden verwelkomd met een drankje en iets lekkers. mooi omgeving, niet ver van het dorp met een aantal voorzieningen.

Josje
Verblijf van 9 april 2021 tot 12 april 2021
15 april 2021

Ik was bij Belvilla terecht gekomen via home2go, maar daar ging de boeking niet zo soepel, Op jullie eigen site ging het beter en heel soepel

Caroline Visser
Verblijf van 8 maart 2021 tot 10 maart 2021
10 maart 2021

Mooie locatie met heerlijke sauna en centraal gelegen.

Ms Linda de Vlieger
Verblijf van 20 februari 2021 tot 26 februari 2021
25 februari 2021

Prachtig huisje, brandschoon, alles aanwezig, check in ging uitstekend. Aanrader!

Svjetlana Aralica
Verblijf van 17 februari 2021 tot 19 februari 2021
19 februari 2021

Het appertemet is mooi en shoon, alles is aanwezig. De beden zij comfortabel en er is genoeg kast ruimte. Het was een goed verblijf, zeker een aanrader.

Marjolein Collignon
Verblijf van 5 februari 2021 tot 7 februari 2021
8 februari 2021

Wij zijn tijdens de 2e lockdown naar dit huis geweest. We hadden een contactloze sleuteloverdracht, wat heel fijn was. Eenmaal binnen stond er een aardigheidje als welkom voor ons. Het huis is nog mooi en nieuw. Zeer ruime opzet van alle kamers. Genoeg spullen in de keuken. Zelfs een Nespresso apparaat. En ook van alle gemakken voorzien. De twee slaapkamers zijn ook ruim. De bedden liggen heerlijk. We hebben ook gebruik gemaakt van de sauna. Eenvoudig te bedienen. Alle beschrijvingen staan in de handleiding van het huis. Ook de infrarood douche is gemakkelijk in te stellen. Het was natuurlijk niet mogelijk om naar een restaurant te gaan. Maar Oostkapelle heeft genoeg restaurants waar je kan bestellen of ze zelfs komen bezorgen. Wij hebben Grieks eten gehaald, een echte aanrader. Kortom we zouden zo weer boeken!

Ms Eef Bruin
Verblijf van 26 januari 2021 tot 29 januari 2021
29 januari 2021

Heerlijk huisje! Sauna, bad en douche met sunshower maken het luxe. Terras zal in de zomer ook fijn zijn. Alles wat je nodig hebt in een huisje was aanwezig. Ligt aan een drukke weg, maar is toch rustig.

w, verstraelen
Verblijf van 22 januari 2021 tot 25 januari 2021
28 januari 2021

Een weekend verbleven in een 4 persoons comfort plus woning voor 4 personen, Woning was brandschoon, en voorzien van alle gemakken,Uitgebreide keuken, Kan niets bedenken wat we misten, Heerlijke boxspring bedden, Maar de kroon spande toch wel de badkamer met sauna en sunshower, Wat een verwennerij, Het was koud buiten, dus elke dag heerlijk genoten in de eigen wellness, Komen zeker terug!

Ms jcm Truijen
Verblijf van 18 januari 2021 tot 22 januari 2021
25 januari 2021

Fijn appartement. Beoordeling aan de grote Geere verstuurd. Zeer tevreden.

Mr Jaap Wesselink
Verblijf van 28 december 2020 tot 4 januari 2021
5 januari 2021

Prachtig appartement; heerlijk vrij uitzicht. Rustig. Fantastische sauna en regendouche. Prima uitvalsbasisi voor strand en al het andere dat Zeeland te bieden heeft.

Ms Elise de Wit
Verblijf van 6 november 2020 tot 8 november 2020
11 november 2020

Mooi en comfortabel appartement

Els
Verblijf van 2 november 2020 tot 5 november 2020
8 november 2020

Heerlijke tijd gehad! Super accommodatie, Mooie omgeving,

Els Verhaegh
Verblijf van 2 november 2020 tot 5 november 2020
7 november 2020

Top accommodatie, prachtige omgeving, heerlijke sauna.

Jacob Fokkens
Verblijf van 15 oktober 2020 tot 18 oktober 2020
19 oktober 2020

Leuk appartement op een rustige locatie, snel bij het bos of strand en genoeg winkels in omliggende plaatsen. Helaas waren voor ons de bedden te zacht en hadden we daardoor slechte nachten en last van onze rug.

Malecka
Verblijf van 19 september 2020 tot 27 september 2020
30 september 2020

Een fantastische uitvalsbasis om Oostkapelle te verkennen! We hebben genoten van de nabijgelegen stranden en natuurgebieden. Het huis zelf was comfortabel en smaakvol ingericht.

Malecka
Verblijf van 19 september 2020 tot 27 september 2020
30 september 2020

Fantastische uitvalsbasis om Oostkapelle te verkennen! We hielden van de nabijgelegen stranden en natuurgebieden, Het huis zelf was comfortabel en smaakvol ingericht

Mr Ben Van Nuffelen
Verblijf van 10 januari 2020 tot 12 januari 2020
19 januari 2020

Goed ontvangst door de mensen die aanwezig waren toen we aankwamen. het appartement was mooi en zeer proper. In de omgeving waren voldoende winkels en leuke plekken om te wandelen en te bezoeken.

Cid Valdivieso
Verblijf van 15 oktober 2019 tot 28 oktober 2019
31 oktober 2019

Prachtig en volledig uitgerust appartement in een rustige omgeving

Mr Christian Landwehr
Verblijf van 5 juli 2019 tot 12 juli 2019
14 juli 2019

Mooi, luxueus appartement. Met geweldige, complete uitrusting. Naar het strand parkeerplaats met de auto 5 minuten.

Ms Lenka Schlawinsky
Verblijf van 5 april 2019 tot 8 april 2019
28 mei 2019

Zeer mooi appartement van waaruit je snel op het strand in Oostkapelle bent. Of heel snel andere plaatsen in Zeeland bereiken. Het appartement is goed ingericht en zeer schoon. We voelden ons zeer comfortabel.

Mr Guido Bruyland
Verblijf van 1 mei 2019 tot 3 mei 2019
6 mei 2019

We waren iets te laat om ons aan te melden aan de receptie maar met een telefoontje naar het beschikbare telefoonnummer was dit heel snel opgelost! De accommodatie was prima en de sauna heerlijk! Enkel de instelling van de verwarming was toch verwarrend.

Ms MH Steen
Verblijf van 1 mei 2019 tot 3 mei 2019
4 mei 2019

De accomodatie was superluxe. Inchecken ging op afstand, dat was wel bijzonder, maar efficiënt.

Mr Christoph De Kerf
Verblijf van 16 april 2019 tot 18 april 2019
25 april 2019

Aankomt verliep wat stroef. Receptie niet open, initieel niemand bereikbaar... Nadat dit uitgeklaard werd (een leverancier van de wasserij had een ander telefoonummer), was alles wel top. Mooi en kraaknette woning, alles in uitstekende staat. Prima ligging ook.

Loosley
Verblijf van 30 december 2018 tot 12 januari 2019
15 januari 2019

Dit vakantiehuis is een hele vibe, Super gezellig en de hot tub is geweldig na een lange dag verkennen, 2 km naar het strand? Ja, graag! Perfect voor relaxte gezinsuitjes, Ook veel liefde voor de tuin

Mr C Verkerk
Verblijf van 10 augustus 2018 tot 24 augustus 2018
26 augustus 2018

Accommodatie is fantastisch. Goed ontvangen. Zeer vriendelijk

Ms Alexandra Uebber-Höfer
Verblijf van 17 augustus 2018 tot 24 augustus 2018
24 augustus 2018

Vriendelijk welkom. De accommodatie is zeer goed onderhouden en voorzien van hoge kwaliteit. De locatie is buiten, het strand in 5 minuten met de auto. Winkelen ook heel dichtbij. We gaan weer op vakantie

Ausset
Verblijf van 19 mei 2018 tot 1 juni 2018
4 juni 2018

Een charmant huis met een gezellige sfeer, We hebben genoten van het koken in de goed uitgeruste keuken en ontspannen op het privéterras, Perfect voor een gezinsuitje

Ms Ann Van Opwijck
Verblijf van 10 april 2018 tot 12 april 2018
18 april 2018

bij de aankomst was e niemand aanwezig.de accommodatie was OK wel gelegen langs een drukke baan. verder een bosrijke omgeving, nogal ver van het strand, je hebt een fiets of auto nodig om er naartoe te gaan. je kan fietsen huren ter plaatse voor een goede huurprijs.

Ms KATJA HOFFMANN
Verblijf van 3 april 2018 tot 6 april 2018
9 april 2018

De receptie was niet bezet, maar op het aangegeven telefoonnummer werden we meteen geholpen. Een omgebouwde boerderij met een lange geschiedenis, liefdevol en stijlvol gerenoveerd. Verschillende Wohneinheiten.Etwas buiten gelegen, fietspad direct voor de deur. Winkels gemakkelijk bereikbaar, in de omgeving veel plaatsen met goede Einkaufsmöglichkeiten.Parkgebühren op het strand in een deel vrij hoog.

Prandini
Verblijf van 20 februari 2018 tot 27 februari 2018
2 maart 2018

De locatie was fantastisch: dichtbij zowel het strand als de natuurpaden, We hebben onze dagen doorgebracht met verkennen en onze avonden in de jacuzzi, Precies wat we nodig hadden!

Mr Ludo Heymans
Verblijf van 25 december 2017 tot 29 december 2017
6 januari 2018

Super modern en met veel luxe !!Alles was er en op een wandelafstand van de kust .

Ms Svetlana Era
Verblijf van 1 november 2017 tot 3 november 2017
11 november 2017

We zijn zeer zufriden, het appartement is precies zoals beschreven (alles is nieuw en modern) en een sauna en sunshower zijn geweldig!

Ms A Kluge
Verblijf van 1 september 2017 tot 7 september 2017
9 september 2017

Huis zeer goed, goede kwaliteit apparatuur, comfortabele sfeer, grote badkamers. Het enige nadeel: de situatie overgenomen door intens verkeer weg naar Oostkapelle, zeer luidruchtig, vooral de slaapkamer naar de straat. De trap naar de eerste verdieping is te steil en te smal!

Mr Niels Blikman
Verblijf van 21 juli 2017 tot 28 juli 2017
4 augustus 2017

De aankomst hebben wij als enorm prettig ervaren. De deur gaat middels een elektronisch slot (op afstand) open. Hierdoor voorkom je lange wachttijden bij de receptie. Ook de parkeergelegenheid is goed geregeld! De accomodaties kijken uit op een enorm stuk landbouw. Je krijgt naast een mooi uitzicht ook direct een gevoel van rust. Voor de accomodaties is een grasveld waardoor de kinderen ook de ruimte krijgen om te spelen. De accomodatie is luxe. Voorzien van een sauna en een heerlijke sun shower. De afwerking is subliem. Er is niet bespaart op materialen. Alles is netjes afgewerkt (incl kabels van bijv de TV). Wij zijn voornemens om volgend jaar terug te komen!

Mr Rainer Scheidt
Verblijf van 7 juli 2017 tot 14 juli 2017
17 juli 2017

Goed uitgerust, (- Handdoeken het moet Being meer), zeer schoon, vriendelijk Service..Leider beetje lawaaierig - verkeer.

Zawadzki
Verblijf van 19 juni 2017 tot 26 juni 2017
29 juni 2017

Zeer ruime accommodatie met alles wat we nodig hadden, De kinderen hielden van de tuin, en wij genoten van de nabijgelegen fietspaden, Een schattige plek voor gezinnen