20 persoons vakantie huis in Nørre Nebel 42740-1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
Bijzonder ruim en uitgebreid uitgerust vakantiehuis aan het Houstrup Strand, met veel aantrekkelijke details en activiteitenaanbiedingen.
In het zwembadgedeelte van het huis staat onder andere een 18 m² groot zwembad met zwemtrainer voor de fitness en een glijbaan voor stralende kinderogen klaar. Daarnaast zijn er een whirlpool en een sauna voor ontspannende uren. Zo kan er een heel persoonlijk wellnessprogramma voor de vakantiedagen worden samengesteld.
In de zogenaamde activiteitenruimte van het huis kan men afwisselend tafelvoetbal, biljart, elektronische darts en tafeltennis spelen. Bovendien heeft men in het huis toegang tot meerdere televisies, een PlayStation 4 en een Blu-ray-speler. Verveeld raken is hier onmogelijk!
De grote keuken-/woonruimte met eethoek en toegang tot het terras vormt het natuurlijke middelpunt van het huis. Tot de technische uitrusting behoort de snelle internetverbinding voor downloads. De keuken is modern en goed ingericht, met kookeiland, dubbele vaatwasser en elk twee ovens, keramische kookplaten en koelkasten voor het grote huishouden en een probleemloze uitvoering van de huishoudelijke taken.
Geen verhuur aan jeugdgroepen gewenst!
Het huis is optimaal ingericht met modern meubilair, uiterst ruim en goed uitgerust en is opgebouwd rond twee aparte slaapgedeelten. Elk slaapgedeelte beschikt over vier slaapkamers en een eigen badkamer. Een andere badkamer ligt in verbinding met het zwembadgedeelte. Boven onder het dak bevindt zich een open zolder met 4 slaapplaatsen, voornamelijk bedoeld voor oudere kinderen.
Het grote terras met diverse zitgelegenheden biedt het perfecte decor voor ontspannen zomerdagen in de zon en gezellige barbecue-avonden met vrienden en familie.
Als het weer buitenshuis activiteiten toelaat, zijn er een groot grasveld, een tuintrampoline (gebruik op eigen risico!), een speeltoestel en een zandbak beschikbaar.
Extra informatie
Deze woning wordt vanwege de rust niet verhuurd aan groepen jongeren
Faciliteiten
, spelcomputer, bubbelbad (in huis, verwarmd, 5 personen), sauna (in huis, verwarmd, 5 personen), terras, BBQ, zwembad (in huis, 180 m2), speeltoestellen, tafeltennistafel, tafelvoetbal, dart, biljart, aardwarmte, lucht-water warmtepomp
Bijkomende kosten
- Bedlinnen
- Mogelijkheid te huren per pakket, DKK 155 p.p./verblijf
- Borgsom
- DKK 6.000
- Elektriciteit
- DKK 3,74/kWh
- Verwarming/Energie
- DKK 2,90/KWh
- Water
- DKK 95/m3
- Eindschoonmaak
- Inclusief
- Huisdieren
- Max. 2; gratis
Optionele diensten ter plaatse
- Badhanddoeken
- Inclusief in het geval dat u een linnenpakket huurt
- Keukenlinnen
- Inclusief in het geval dat u een linnenpakket huurt
- Kinderbed
- DKK 110/verblijf
- Kinderstoel
- DKK 110/verblijf
- Wifi
- Gratis (Min. 50/50 Mbit)
Annuleringsvoorwaarden
Annuleringen 30 dagen of minder voor aankomst: 100% van de huur en boekingskosten
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
Over het algemeen een leuk huisje met veel ruimte en veel activiteiten.
Het vakantiehuis is geschikt voor kleine en grote gezinnen en uiteraard ook voor groepen, ongeacht het seizoen.
Echt een fijne plek. Veel ruimte. Schoon en goed onderhouden. Goede bedden. Fijne keuken en mooi zwembad.
Groot en goed uitgerust huis met activiteiten voor de meeste mensen. Dicht bij de meeste dingen, vrij centraal. We hebben een fijne vakantie gehad met het huis als uitvalsbasis en zijn tevreden. Een echte aanrader.
Mooie locatie en faciliteiten. Goed huisje, gebouwd en ingericht voor veel personen, met 2 ovens, 2 koelkasten, enz. - leuk met kinderstoelen en -bedjes, maar jammer dat dat niet in de beschrijving stond. Dat is een groot pluspunt, maar je moest het ook zelf meeslepen, want dat stond er niet bij. De schoonmaak binnen was oké, maar er lagen veel sigarettenpeuken en de buitenruimte was rommelig.
We waren een gezin van 18. Oma met kinderen en kleinkinderen + vriendjes voor de achterkleinkinderen. We vonden het huis knus. Er ontbrak een extra toilet. De omgeving van het huis is niet interessant, met andere vergelijkbare zomerhuisjes in de buurt, zoals we die kennen van andere verhuurbedrijven in het land. Een beetje rommelig in de lades. Vriendelijke en behulpzame contactpersoon.
Mooi interieur met de kamers en keuken in het midden en je kunt het zwembad in de gaten houden. Het meubilair is prima. Maar het was erg warm toen we aankwamen, de vloerverwarming is even wennen, er was geen handleiding om de temperatuur in te stellen. De jacuzzi werkte niet, de handleiding ontbreekt. Ik heb hem gevuld met water, maar hij werd zelfs na 3-4 uur nog niet warm. De tuin zat helaas vol met mollen.
Een relaxte plek, perfect om herinneringen te maken. Het zwembad is hier anders dan anders. Bovendien is de keuken volledig uitgerust voor snacks 's avonds laat. Kortom, gewoon een supergezellige plek om te ontspannen.
We hebben een fantastisch verblijf gehad in vakantiehuis Nørre Nebel XXIII! De ruimte was meer dan genoeg voor onze groep van 10 personen en we waren dol op de prachtige tuin. De kinderen speelden darts en tafeltennis terwijl wij ontspanden bij het zwembad. Perfect voor een familie-uitje!
Heerlijk huis met alles wat we maar konden wensen. Alles was in orde en onderhouden. Vooral belangrijk is de keuken met 2 koelkasten, 2 vaatwassers, 2 koffiezetapparaten en veel servies. Dat is makkelijk als we met veel mensen van verschillende leeftijden zijn.
Dit vakantiehuis is uitgerust met alles wat u nodig heeft voor een comfortabel verblijf. De slaapkamers waren ruim en de woonkamer was perfect om met het gezin te spelen. De locatie is een beetje afgelegen, maar dat is precies wat we zochten.
Algemene staat ok & het zou fijn zijn als er voldoende bestek was en de eindschoonmaak grondiger was, we moesten bij aankomst behoorlijk wat schoonmaken
De vele verschillende spelopties
Geweldige ruimte voor een grote groep, schoon en alles wat we nodig hadden, het zwembad was een leuke extra!
Geweldige ruimte. Alles nieuw en zeer goed ingedeeld.
Genoten af de sauna efter en dag med at udforske nærliggende attraktioner som Tirpitz Museum, Fantastiske faciliteter for par!
Verwarmd zwembad, activiteitenruimte en een goede keuken
Het zwembad met de waterglijbaan en de activiteitenruimte.
Zoveel ruimte, het is als een mini-landhuis, schoon en comfortabel met alle benodigdheden, de nabijheid van natuurpaden is een groot pluspunt, 10/10 zou ik aanbevelen voor familiereizen of vriendenuitjes,
Een fantastische vakantie! We voelden ons helemaal thuis in dit ruime vakantiehuis. De nabijgelegen Blåbjerg Klitplantage was perfect om te wandelen. Een echte aanrader voor wie op zoek is naar een rustig toevluchtsoord!
Ruime ruimtes voor het grote publiek, zoals activiteitenruimtes en eetkamers met keukens,
Ruime ruimtes voor het algemene publiek, zoals activiteitenruimtes en eetkamers met keukens.
Het is een heerlijk groot zomerhuis met voldoende ruimte voor zowel volwassenen als kinderen/grote kinderen,
Het is een heerlijk groot zomerhuis met voldoende ruimte voor zowel volwassenen als (grote) kinderen.
De ruimteverdeling van de woning en de indeling van de keuken, waardoor koken voor het grote gezin eenvoudig was
De indeling van de kamers en de keuken in het huis maakte het gemakkelijk om voor het grote gezin te koken.
Er waren veel activiteiten en veel ruimte als het om eten ging,
Er waren veel activiteiten en er was genoeg ruimte om te eten.
Goede ruimte, alles werkt - er is echter te veel ruimte voor kinderbedjes in de kamers, sterker nog, de kamers zijn erg klein
Ruime kamer, alles werkt - maar er is te veel ruimte voor kinderbedjes in de kamers. Sterker nog, de kamers zijn erg klein.
Wat een prachtig toevluchtsoord! De locatie is vredig, midden in de natuur, perfect om te ontspannen. We hebben ook een aantal geweldige eetgelegenheden in de buurt gevonden, vooral Bodega Bjælkestuen voor het diner. We zijn zeker van plan om terug te keren!
Het is praktisch ingericht voor één of meerdere gezinnen, Er zijn veel activiteiten in huis en activiteiten buiten het huis, Een speeltuin vlakbij, / De beheerster/de conciërge is een hele aardige man,
Het is praktisch ingericht voor een of meerdere gezinnen. Er zijn veel activiteiten in en om het huis. Er is een speeltuin in de buurt. / De beheerder/conciërge is een erg aardige man.
Schone en comfortabele accommodatie met veel ruimte. We waren een beetje teleurgesteld dat het weer niet meewerkte bij het zwembad, maar we hebben desondanks genoten van ons verblijf. De nabijgelegen musea waren een bezoek waard.
Ruime sfeer 💯, perfect voor groepsuitjes, Het buitenzwembad is een hele sfeer en de BBQ-plek is koel voor zomeravonden, Op korte rijafstand van Esbjerg om te koken, Rustige sfeer met ook de sauna, het is een geweldige self-care-sfeer,
De locatie was rustig en ideaal voor natuurliefhebbers. Tijdens ons verblijf hebben we ons vermaakt met veel activiteiten zoals biljarten en darten.
De activiteitenruimte met biljart, tafelvoetbal en tafeltennis, evenals het zwembad
De activiteitenruimte met biljart en tafeltennis, evenals het zwembad
We hebben een fantastische tijd gehad in vakantiehuis Nørre Nebel XXIII! Het buitenzwembad was perfect om te ontspannen na een lange dag vol ontdekkingen. De keuken was van alle gemakken voorzien, waardoor koken een fluitje van een cent was. De kinderen vonden het ook geweldig om te biljarten en tafeltennissen. Kortom, een gezellige plek om te ontspannen met het hele gezin. We komen zeker terug!
Ruim, goede selectie voor de kinderen (pingpong, biljart, videogames), mooi zwembad, veel zitplaatsen, twee slaapkamergedeelten met een eigen barruimte,
Ruim, goede selectie voor de kinderen (pingpongtafel, biljart, videogames). Mooi zwembad. Veel zitplaatsen. Twee slaapkamers met een eigen bar.
Het huis was ruim en goed uitgerust. We waardeerden de goed uitgeruste keuken en de comfortabele bedden. De sauna was een fijne bijkomstigheid na een lange dag van het verkennen van de nabijgelegen bezienswaardigheden. Al met al een geweldige plek voor een ontspannende vakantie.
Denk aan de babycommode en het babybadje
We hebben hier een fantastisch verblijf gehad! Het huis is enorm, perfect voor onze familiereünie. Alles was schoon en goed onderhouden. De locatie was rustig en we hebben genoten van de nabijgelegen natuurpaden. Het was in het begin wat lastig te vinden, maar toen we eenmaal gesetteld waren, voelde het als thuis. Een echte aanrader voor iedereen die op zoek is naar een vakantie!
Alles werkte en er was genoeg ruimte voor iedereen
Alles functioneerde en er was genoeg ruimte voor iedereen.
Een ideale plek voor een familievakantie! De kinderen waren dol op de speeltoestellen buiten en wij genoten van de rustige omgeving. Het is een stukje rijden naar de dichtstbijzijnde luchthaven, maar de serene sfeer maakte het de moeite waard.
Ruimtelijkheid en het zwembad
Ruimtelijkheid en het zwembadgedeelte
Een ruim huis met een warme sfeer, De inrichting was charmant en alles voelde gezellig aan, De gastheren waren buitengewoon gastvrij, We hadden een klein probleem met de wifi, maar dat werd snel opgelost, Al met al een prettige ervaring!
Er waren veel activiteiten, / Mooie keuken met veel keukenmiddeltjes, Groot en lekkend huis,
Er waren veel activiteiten. / Mooie keuken met veel keukengerei. Groot en lekkage huis.
Ruim vakantiehuis met een heerlijk buitenzwembad, Perfect voor een ontspannen uitje,
Het huis is erg nieuw, zeer goed uitgerust en heeft ondanks zijn grootte een gematigd energieverbruik,
Het huis is erg nieuw, heel goed uitgerust en ondanks de grootte is het energieverbruik matig.
goede voorzieningen, veel ruimte, mooie buitenruimte
goede faciliteiten, ruime ruimte, mooie buitenruimte
Zwembad met glijbaan, activiteitenruimte, veel ruimte, slaapplekken op verschillende plekken, grote hoeveelheid witgoed en service
Zwembad met glijbaan, activiteitenruimte, veel ruimte, slaapplaatsen op verschillende plaatsen, ruime hoeveelheid witgoed en servies
Je had alles in één huis, zeker nu je in Corona-tijden niet ergens heen hoefde te rijden om te biljarten of te zwemmen, je kon alles in huis doen en alles vermijden was het huis lekker groot en uitnodigend.
Alles was in één huis; zeker nu tijdens de coronapandemie hoefde je nergens heen om te biljarten of te zwemmen. Je kon alles in huis doen en zo iedereen ontlopen. Het huis was fijn, ruim en uitnodigend.
Mooie omgeving, goed ingericht,
Mooie buurt, goed ingericht.
We hebben een fantastische tijd gehad! Het buitenzwembad was verfrissend en we hebben veel avonden gebarbecued in de achtertuin. Het huis had voldoende ruimte voor onze grote groep en het nabijgelegen strand was slechts een klein eindje rijden.
goede ruimte, goed onderhouden van binnen en van buiten
De accommodatie was schoon en had alle voorzieningen die we konden vragen, We hebben echt genoten af ons verblijf, maar het kon een paar extra keukengerei gebruiken, Toch hebben we het werkend gekregen en hadden een geweldige tijd,
Ruim en comfortabel, een beetje ver van de belangrijkste bezienswaardigheden, maar de rust was het waard, gratis WiFi werkte goed en de sauna was fijn om te ontspannen, kortom, een goede prijs-kwaliteitverhouding!