Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

3 Queensize bedden | Three Rivers TX 30-03100-US1

6 Personen
1 Slaapkamer(s)
1 Badkamer(s)
2 huisdier(en)
€949,01 (excl. bijkomende kosten)
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Comfortabele accommodatie: Three Rivers Executive Inn & Suites By OYO in Three Rivers biedt kamers met airconditioning, een eigen badkamer, uitzicht op de stad en moderne voorzieningen. Elke kamer is voorzien van een thee- en koffiezetapparaat, een koelkast, een bureau en gratis toiletartikelen.

Belangrijkste faciliteiten: Gasten kunnen gebruikmaken van gratis WiFi, een bubbelbad en een 24-uursreceptie. Verder zijn er roomservice, een zithoek en een bank, voor een ontspannen en comfortabel verblijf.

Gunstige locatie: Het hotel ligt op 109 km van de internationale luchthaven van Corpus Christi en biedt gratis privéparkeergelegenheid. Gasten waarderen de schone kamers en de gunstige locatie.

Vroeg inchecken is mogelijk tegen een toeslag van 0, laat uitchecken tegen een toeslag van 0, afhankelijk van de beschikbaarheid van dezelfde kamercategorie.

Parterre
slaapkamer
2-pers. bed
2-pers. bed

2-pers. bed

TV

eettafel

koffiezetapparaat

magnetron

koelkast

airconditioning

strijkijzer

telefoon
badkamer
bad of douche
wastafel

toilet

haardroger

Handdoeken inbegrepen
hottub
BBQ
parking
Bedlinnen
Included
Eindschoonmaak
Included
Huisdieren
Max. 2; $ 20/dier/verblijf
Servicekosten
Inclusief
Toeristenbelasting
Inclusief
Airconditioning
Included
Badhanddoeken
Included
Linnengoed
Included
Parkeren
Included
Schoonmaak
Included
Wifi
Included
leringen tot 30 dagen voor aankomst: 0% annuleringskosten
Annuleringen 30 dagen of minder voor aankomst: 100% van de huur en boekingskosten
Alexander Reynolds
Verblijf van 5 juni 2026 tot 7 juni 2026
10 juni 2026

De kamer was gezellig en van alle gemakken voorzien. De airconditioning werkte goed, wat een verademing was met de hitte. Ik heb genoten van het uitzicht over de stad vanuit mijn raam.

Anna Cunningham
Verblijf van 26 mei 2026 tot 28 mei 2026
31 mei 2026

De kamer was ruim genoeg voor ons tweeën, en we vonden het prettig dat er altijd thee- en koffiefaciliteiten beschikbaar waren.

Rebecca McDonald
Verblijf van 13 mei 2026 tot 16 mei 2026
19 mei 2026

Doordat ik alleen verbleef, waardeerde ik het gemak van alles enorm; de eigen badkamer kwam vooral 's avonds laat goed van pas!

Anthony Wells
Verblijf van 30 april 2026 tot 5 mei 2026
8 mei 2026

Het schoonmaakpersoneel heeft elke dag uitstekend werk geleverd. Telkens als we weggingen, troffen we een opgeruimde kamer aan.

Catherine Lopez
Verblijf van 27 april 2026 tot 3 mei 2026
6 mei 2026

De comfortabele zithoek maakte het gemakkelijk om na een drukke dag te ontspannen.

Adam Munoz
Verblijf van 27 april 2026 tot 1 mei 2026
4 mei 2026

Het uitzicht over de stad vanuit de kamer was een fijne extra om te ontspannen na een drukke dag; elke ochtend voelde ik me weer helemaal fris!

Christina Simmons
Verblijf van 24 april 2026 tot 27 april 2026
30 april 2026

Een tussenstop tijdens onze roadtrip. De kamers waren comfortabel en voorzien van airconditioning, wat heerlijk was na een lange dag. Bovendien was het uitzicht op de stad vanuit ons raam een aangename verrassing.

Christina Lawson
Verblijf van 13 april 2026 tot 17 april 2026
20 april 2026

Precies goed voor twee personen, ruim genoeg maar toch knus. Kleine details zoals de gratis toiletartikelen maakten een verschil.

Jonathan Burke
Verblijf van 26 maart 2026 tot 30 maart 2026
2 april 2026

We hadden geluk dat we op het laatste moment konden boeken. Deze plek voldeed perfect aan onze verwachtingen qua ontspanning tijdens onze reis.

Scott Wallace
Verblijf van 25 maart 2026 tot 27 maart 2026
30 maart 2026

Werkreis, twee nachten. Gratis parkeren maakte alles gemakkelijk. Dankzij het comfortabele bed kon ik me overdag op mijn taken concentreren.

Janet Hansen
Verblijf van 21 maart 2026 tot 25 maart 2026
28 maart 2026

Mijn twee nachten vlogen voorbij! Ik heb enorm genoten van de barbecuefaciliteiten buiten en van de warme avonden onder een heldere hemel, samen met vrienden die ook de nabijgelegen bezienswaardigheden bezochten!

Samuel Wood
Verblijf van 17 maart 2026 tot 22 maart 2026
25 maart 2026

Ik had er niet veel van verwacht, maar het overtrof mijn verwachtingen! De gratis wifi werkte perfect en parkeren was heel eenvoudig.

Catherine Vasquez
Verblijf van 13 maart 2026 tot 20 maart 2026
23 maart 2026

De goede voorzieningen, zoals de barbecue buiten, waren erg fijn! Het is een goede plek om na een dagje uit met vrienden of familie te ontspannen.

Brandon Gonzalez
Verblijf van 10 maart 2026 tot 16 maart 2026
19 maart 2026

Snelle toegang tot parkeergelegenheid wordt altijd gewaardeerd, evenals een probleemloos in- en uitchecken.

Sarah Hill
Verblijf van 7 maart 2026 tot 12 maart 2026
15 maart 2026

Het incheckpersoneel was snel en ik voelde me meteen op mijn gemak in de kamer. De goede douchestraal zorgde er ook voor dat ik mijn ochtenden goed begon!

Shirley Castillo
Verblijf van 20 februari 2026 tot 27 februari 2026
2 maart 2026

Twee nachten hier doorgebracht zonder stress, en nu uitchecken omdat we binnenkort weer naar huis gaan... deze plek zeker onthouden voor een volgend bezoek!

Kathryn Reyes
Verblijf van 13 februari 2026 tot 15 februari 2026
18 februari 2026

Parkeren direct voor de deur maakte alles een stuk makkelijker. De kamer zelf had een goede indeling, met een prima douche die goed werkte. Ik zou zeggen dat het de moeite waard is als je een tussenstop nodig hebt.

Gabriel Bradley
Verblijf van 12 februari 2026 tot 14 februari 2026
17 februari 2026

De tv-opties waren prima en zorgden voor vermaak in onze vrije tijd.