Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

4 persoons vakantie huis in Rönnäng-By Traum 30344-1

4 Personen
2 Slaapkamer(s)
1 Badkamer(s)
vanaf €594 / weekend
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Am kleinen Fischerhafen von Rönnäng, ganz im Süden der Ferieninsel Tjörn, liegt dieses traditionelle Ferienhaus, ursprünglich um 1860 als Fischerkate erbaut. Seither wurde es liebevoll gepflegt und renoviert, ohne dabei den nostalgischen Charme des Hauses zu überdecken. Zum Haus gehört auch ein schöner Sitzplatz draußen mit Aussicht zum nahen Hafen mit seiner maritimem Atmosphäre. In der Umgebung stehen mehrere Badeufer zur Auswahl. Unten am Anlegesteg des Ortes, nur einen kurzen Spaziergang entfernt, findet man zudem ein Restaurant. Vom Eingangsbereich des Hauses betritt man zunächst eine kleine Diele, rechts davon liegt das zeitgemäße Badezimmer, geradeaus die kleine, helle Küche mit Essecke am Fenster. Dahinter befindet sich das Wohnzimmer, ebenfalls mit viel nostalgischem Flair und teils originalem Interieur aus der Bauzeit des Hauses. In der Küche gibt es noch den alten, gusseisernen Holzherd, zudem elektrische Kochplatten/Ofen und eine Mikrowelle. Essplatz sowohl in der Küche als auch im Wohnzimmer. Schöner Holzfußboden im Parterre. Eine Treppe höher liegt der offene Schlafbereich mit vier Betten, der durch Vorhänge in zwei Bereiche abgetrennt werden kann. Im vorderen Teil bei der Treppe stehen zwei Einzelbetten (120 cm & 90 cm), im hinteren Teil befindet sich das Doppelbett (2x 80 cm = 160 cm), sowie Couch und Sessel in einer Sitzecke. Im Obergeschoss befindet sich außerdem ein Balkon mit wunderschönem Blick auf den Hafen! Bitte beachten Sie die niedrige, seinem Alter entsprechende Raumhöhe im Haus und zudem die Dachschrägen in der oberen Etage. Draußen auf dem zugehörigen Naturgrundstück steht ein schön im Grünen eingebetteter Sitzplatz zur Verfügung, auf dem man auch die Mahlzeiten des Tages genießen kann. Attraktive Badeufer in der Umgebung, u.a. 2 km weiter bei Klädesholmen, mit Felsen, Badesteg, Strandlinie und Sprungturm. Nur 300 m vom Haus entfernt finden Sie sonnenwarme Klippen, die zum Sonnen und Bdaen einladen. Machen Sie einen Tagesausflug zu den Inseln Åstol oder Dyrön mit der Fähre. In Bleket kann man Kajaks anmieten, um damit die reizvolle Küstenlinie vom Wasser aus in Ruhe zu erkunden. Genießen Sie erholsame Urlaubstage in der schönen Region Bohuslän!

keuken
koffiezetapparaat
oven
combimagnetron
koelkast
vriezer
elektrische kookplaten
woon/slaapkamer
TV
radio
slaapkamer
2x 1-pers. bed
2-pers. bed
badkamer
wasbak
douche
toilet
wasmachine
Algemeen
balkon, verwarming (elektrisch), tuinmeubilair, plancha grill
Eindschoonmaak
SEK 1.500, of dient het zelf te doen
Bedlinnen
Zelf meenemen
Huisdieren
Niet toegestaan
Badhanddoeken
Zelf meenemen
Wifi
Niet aanwezig
leringen tot 30 dagen voor aankomst: 0% annuleringskosten
Annuleringen 30 dagen of minder voor aankomst: 100% van de huur en boekingskosten
Münter
Verblijf van 23 april 2026 tot 27 april 2026
30 april 2026

Het vakantiehuis is schilderachtig en heeft veel karakter. We waren dol op de houten vloer en de comfortabele bank. De verwarming zorgde ervoor dat we het 's avonds, op de koele avonden, lekker warm hadden.

Timpe
Verblijf van 5 april 2026 tot 7 april 2026
10 april 2026

De locatie is fantastisch! Op loopafstand van het strand en vlakbij geweldige restaurants zoals Restaurant Salt & Sill. We hebben heerlijk gegeten en het zandstrand was perfect om te ontspannen.

Kjærgaard
Verblijf van 25 maart 2026 tot 30 maart 2026
2 april 2026

Alles wat we nodig hadden was aanwezig. De koelkast en vriezer waren handig voor het bewaren van onze boodschappen. De badkamer was schoon en functioneel en we vonden het fijn dat er een apart toilet was.

Toft
Verblijf van 5 maart 2026 tot 8 maart 2026
11 maart 2026

Ik waardeerde de praktische indeling van de hut. De keuken was goed uitgerust met een fornuis en een magnetron, waardoor koken makkelijk was. De woonkamer was comfortabel en de lage plafonds gaven het een charmante uitstraling.

Madsen
Verblijf van 17 februari 2026 tot 19 februari 2026
22 februari 2026

Een heerlijk uitje! De tuin was perfect om te barbecueën en we hebben veel tijd buiten doorgebracht om te ontspannen. De locatie maakte het gemakkelijk om de omliggende eilanden te verkennen.

Riemer-Kuhlmann
Verblijf van 2 februari 2026 tot 5 februari 2026
8 februari 2026

Ons gezin heeft het hier fantastisch gehad. De kinderen vonden het heerlijk om bij de rotsen in de buurt te zwemmen en wij genoten van de volledig uitgeruste keuken voor het bereiden van familiemaaltijden. De woonkamer was een fijne plek om te ontspannen na een dag vol ontdekkingen.

popoviciu
Verblijf van 9 januari 2026 tot 14 januari 2026
17 januari 2026

We hebben een prettige ervaring gehad in het huisje. Het was schoon en goed onderhouden, met alle nodige voorzieningen voor een comfortabel verblijf. Een aanrader voor iedereen die op zoek is naar een rustig toevluchtsoord.

Romero Romero
Verblijf van 29 december 2025 tot 2 januari 2026
5 januari 2026

Dit charmante vissershuisje heeft een gezellige sfeer. Het tweepersoonsbed was comfortabel en de twee eenpersoonsbedden boven waren ideaal voor de kinderen. Het tuinmeubilair buiten was perfect om buiten te eten.

Larsen
Verblijf van 8 december 2025 tot 12 december 2025
15 december 2025

Wat een heerlijk verblijf! Het huisje heeft zoveel charme, vooral de houtkachel in de keuken. Die maakte onze avonden gezellig en warm. Het uitzicht vanaf het balkon over de haven is gewoonweg fantastisch, perfect voor een kopje koffie in de ochtend.

Koch
Verblijf van 19 november 2025 tot 24 november 2025
27 november 2025

Een heerlijke plek aan de haven! Het balkon was voor ons een hoogtepunt en bood een prachtig uitzicht. De douche was ook erg prettig en de aanwezigheid van een wasmachine was erg handig tijdens ons langere verblijf.

Stotts
Verblijf van 12 januari 2025 tot 25 januari 2025
28 januari 2025

Charmant huisje met een prachtig uitzicht op de haven, perfect voor een ontspannen uitje,

Bert
Verblijf van 26 december 2024 tot 7 januari 2025
10 januari 2025

Ik zou dit vakantiehuis zeker aanbevelen aan iedereen die wil ontspannen aan zee. De keuken was goed uitgerust en de woonkamer was uitnodigend. Het ligt op korte rijafstand van Göteborg voor een dagtrip!

Getevau
Verblijf van 30 november 2024 tot 14 december 2024
17 december 2024

Deze plek is een verborgen parel! De houtkachels maakten de koude avonden gezellig, en de locatie aan de haven was pittoresk. We genoten van wandelingen langs de waterkant.

Dirk
Verblijf van 16 november 2024 tot 30 november 2024
3 december 2024

Wat een heerlijk uitje! Het huisje is charmant en knus, met een prachtige keuken die koken tot een plezier maakte. Het balkon met uitzicht op de haven was mijn favoriete plek om 's avonds te ontspannen.

Jönsson Angelica
Verblijf van 8 november 2024 tot 21 november 2024
24 november 2024

Dit vakantiehuis is een echte sfeermaker. Supergezellig met een houtkachel die anders aanvoelt als het koud wordt. Het balkon met uitzicht op de haven is perfect voor Instagram en het is maar een korte wandeling naar Kåreviks Badplats, waar je heerlijk op het strand kunt liggen. Absoluut een aanrader voor een ontspannend uitje!

Anna
Verblijf van 23 oktober 2024 tot 6 november 2024
9 november 2024

Zeer ruim en goed onderhouden vakantiehuis. De kinderen vonden de tuin geweldig en wij waardeerden de twee badkamers. Dat maakte onze ochtenden een stuk gemakkelijker. Ook de restaurants in de buurt boden heerlijke opties!

Harley
Verblijf van 25 september 2024 tot 6 oktober 2024
9 oktober 2024

Een charmant verblijf! De historische sfeer van het huisje, dat dateert uit de jaren 1860, gaf het een unieke charme. Alles was schoon en de keuken had alle apparatuur die we nodig hadden voor ons verblijf. We zouden zeker terugkomen!

Sabrina
Verblijf van 20 september 2024 tot 2 oktober 2024
5 oktober 2024

Het huis was erg schoon en de keuken was goed uitgerust. We hebben de grill gebruikt voor een lekker diner buiten. Het was maar een korte wandeling naar het strand, waar je heerlijk kon zwemmen.

Getevau
Verblijf van 17 mei 2024 tot 30 mei 2024
2 juni 2024

Geweldige locatie voor een gezinsvakantie! We hadden toegang tot prachtige stranden en enkele fantastische wandelpaden, Het huis was comfortabel en had een fijne indeling, maar ik wou dat er Wi-Fi beschikbaar was,

Sam
Verblijf van 16 januari 2024 tot 25 januari 2024
28 januari 2024

We waardeerden het rookvrije beleid en de rustige sfeer. De locatie was relatief rustig, maar toch dicht bij restaurants en attracties. Een goede plek voor een weekendje weg.

Wolkenstein
Verblijf van 20 december 2023 tot 3 januari 2024
6 januari 2024

Dit vakantiehuis is een pareltje! De combinatie van geschiedenis en modern comfort zorgde voor een unieke ervaring. De gastheren waren gastvrij en de omgeving leent zich perfect voor het verkennen van zowel de natuur als de lokale bezienswaardigheden. Een echte aanrader!

G
Verblijf van 5 november 2023 tot 19 november 2023
22 november 2023

De ligging van dit vakantiehuis is ideaal om Tjörn te verkennen. Het was een korte rit naar het Nordiska Akvarellmuseet, waar we enorm van genoten. Het huis zelf was schoon en comfortabel, maar de lage plafonds waren even wennen.

Nicoline
Verblijf van 27 augustus 2023 tot 6 september 2023
9 september 2023

We hebben een fantastische tijd gehad in Rönnäng! De hut was van alle gemakken voorzien en perfect voor ons gezin van vier. Het nabijgelegen strand bij Kåreviks Badplats was een hit bij de kinderen, en de barbecuefaciliteiten waren een fijne aanvulling voor familiediners.

Heinz
Verblijf van 26 augustus 2023 tot 5 september 2023
8 september 2023

Over het geheel genomen was het een prettig verblijf. Het huisje had een gezellige charme en de buitenruimte was prachtig. Het was leuk om de nabijgelegen eilanden per veerboot te verkennen. Een geweldige uitvalsbasis voor onze avonturen!

Feigl
Verblijf van 6 augustus 2023 tot 13 augustus 2023
16 augustus 2023

Wat een heerlijk verblijf! Het huisje in Rönnäng is een verborgen pareltje. Het charmante huisje met zijn prachtige houten vloer en gezellige keuken met houtkachel zorgde ervoor dat we ons meteen thuis voelden. We waren vooral gecharmeerd van het balkon met uitzicht op de haven, perfect voor een kopje koffie in de ochtend. Het strand van Klädesholmen was slechts een klein eindje rijden en we konden onze laatste dag doorbrengen met alleen een paar van de klippers. De gastheren waren hartelijk en gastvrij en zorgden ervoor dat we alles hadden wat we nodig hadden. Een echte aanrader voor een ontspannen vakantie!

Løland Ronny
Verblijf van 20 juli 2023 tot 28 juli 2023
31 juli 2023

We hebben een heerlijke tijd gehad in dit vakantiehuis in Rönnäng! Het was zo heerlijk om wakker te worden met uitzicht op de haven vanaf het balkon. De chef-kok was perfect voorbereid op onze behoeften en we hebben er een paar maaltijden gekookt. De woonkamer voelde supergezellig aan met de houtkachel, perfect voor de koude avonden. De locatie is perfect, dicht bij het strand en restaurants. Het enige nadeel waren de lage plafonds; ik heb er een paar keer mijn hoofd gestoten, maar dat gaf juist de charme. Al met al zouden we er zo weer verblijven!

Obradovac Ingela
Verblijf van 13 juli 2023 tot 24 juli 2023
27 juli 2023

Dit charmante huisje legt echt de essentie van een traditioneel vissershuis vast. De lage plafonds en houten vloeren geven het geheel extra karakter. De kinderen vonden het strand geweldig dat op korte loopafstand lag. Een geweldige plek voor gezinnen!

Ayman
Verblijf van 1 juli 2023 tot 14 juli 2023
17 juli 2023

Het nabijgelegen café was een geweldige vondst! We hebben er elke ochtend ontbeten. Het vakantiehuis was comfortabel, maar we hadden de eerste nacht wat problemen met de verwarming. De gastheren hielpen snel, daarna...

Ute
Verblijf van 7 juni 2023 tot 17 juni 2023
20 juni 2023

Wat een schilderachtig plekje! Het huisje was prachtig ingericht en had alles wat we nodig hadden. Het balkon was perfect voor een avondborrel terwijl we genoten van de zonsondergang boven de haven.

Sam
Verblijf van 11 mei 2023 tot 21 mei 2023
24 mei 2023

Ruim genoeg voor ons gezin, maar ik vond de indeling een beetje eigenzinnig. De woonkamer was mooi, maar de slaapkamers voelden wat krap aan door de lage plafonds. Toch hebben we over het algemeen genoten van ons verblijf.

Kubovičová
Verblijf van 20 maart 2023 tot 27 maart 2023
30 maart 2023

Het balkon was een hoogtepunt, ideaal voor ochtendkoffie, genoten van de rustige tuin en de nabijheid van Kåreviks Badplats,

Andreassen Roar
Verblijf van 3 maart 2023 tot 10 maart 2023
13 maart 2023

Over het algemeen een prettige ervaring. Het vakantiehuis was goed uitgerust en bood een prachtig uitzicht op de haven. De twee badkamers waren een pluspunt voor ons gezin van vier. De rustige omgeving maakte het verblijf vredig.

Geja
Verblijf van 4 januari 2023 tot 17 januari 2023
20 januari 2023

We hebben genoten van onze tijd hier! De tuin was perfect voor een kopje koffie in de ochtend. De gastheren waren vriendelijk en zorgden ervoor dat we alles hadden wat we nodig hadden. Een echt ontspannende ervaring.

Bang Mikkelsen
Verblijf van 28 november 2022 tot 5 december 2022
8 december 2022

Deze plek is echt bijzonder! Het interieur is gezellig en mooi ingericht. We waardeerden de moderne voorzieningen en genoten van de historische charme van de hut. De gastheren waren erg vriendelijk en zorgden ervoor dat we ons thuis voelden.

Mehmeti Jessica
Verblijf van 18 augustus 2022 tot 25 augustus 2022
28 augustus 2022

Een zeer comfortabel verblijf! De keuken was goed uitgerust, waardoor we gemakkelijk konden koken. De locatie dicht bij het strand was een groot voordeel. We hopen in de toekomst terug te keren voor een familievakantie.

Géczi
Verblijf van 30 mei 2022 tot 12 juni 2022
15 juni 2022

Comfortabele keuken met alle benodigde keukengerei, gemakkelijke toegang tot het zandstrand en nabijgelegen restaurants,

Hoogenraad
Verblijf van 22 januari 2022 tot 30 januari 2022
2 februari 2022

Laag key de beste plek om te verblijven in Rönnäng, De stuga voelt als een tijdcapsule, maar met alle moderne gemakken, Ruimte genoeg en het buitengebied is verlicht voor BBQ's, Ook is het nabijgelegen kunstmuseum een must-visit, Zeker terugkomen!

Hammershøj
Verblijf van 2 december 2021 tot 11 december 2021
14 december 2021

Het huisje was ruim genoeg voor onze groep van vier en we voelden ons nooit krap. De tuin was een fijne bonus voor avondbarbecues. Het ligt ook gunstig gelegen dicht bij een aantal goede restaurants, wat we waardeerden na een lange dag sightseeing.

Rockstroh
Verblijf van 10 november 2021 tot 23 november 2021
26 november 2021

Ons verblijf in het vakantiehuis in Rönnäng was zeer aangenaam. De hut is schilderachtig en de indeling is functioneel voor een klein gezin. We waardeerden de volledig uitgeruste keuken, wat het bereiden van maaltijden gemakkelijker maakte. De locatie is gunstig gelegen om de omgeving te verkennen, met leuke restaurants zoals Restaurang Salt & Sill in de buurt. Iets verderop bezochten we het Nordiska Akvarellmuseet, een leuk cultureel uitstapje. Al met al een prima plek om te verblijven met goede voorzieningen, ook al is het niet overdreven luxe.

de Jong
Verblijf van 11 augustus 2021 tot 25 augustus 2021
28 augustus 2021

Absoluut genoten van het balkon! Het was de perfecte plek voor ochtendkoffie met uitzicht op de haven, Het nabijgelegen Kåreviks Badplats was een hit bij de kinderen, We hadden ook een fantastische tijd met het verkennen van de lokale eetgelegenheden,

Peter - Deutschland Halle/Saale
Verblijf van 24 juli 2021 tot 31 juli 2021
3 augustus 2021

De centrale ligging vlakbij de kleine haven en de veerboot. Aanbevelingen: Een wandeling naar het hoogste punt van het eiland Tjörn is een absolute aanrader. Prachtig uitzicht. Het restaurant bij de kleine veerbootsteiger serveert heerlijk eten en je kunt de boten de hele tijd gadeslaan.

De Kerf
Verblijf van 12 mei 2021 tot 23 mei 2021
26 mei 2021

Ruime woonkamer en comfortabele bedden. De locatie was handig om Tjörn te verkennen en het kunstmuseum te bezoeken.

Bergman Moa
Verblijf van 20 oktober 2020 tot 31 oktober 2020
3 november 2020

De locatie is perfect om de archipel te verkennen. We vonden het heerlijk om de veerboot naar de nabijgelegen eilanden te nemen en bij terugkomst te ontspannen in de tuin. Het huis was schoon en had alles wat we nodig hadden voor een comfortabel verblijf. Wij zouden zeker terugkomen!

Test Linus
Verblijf van 24 mei 2020 tot 6 juni 2020
9 juni 2020

Charmant plekje aan de haven, schoon en gezellig, perfect voor een kleine groep, absoluut een aanrader!

Andersen Luanne
Verblijf van 30 april 2020 tot 14 mei 2020
17 mei 2020

We hebben een heerlijk verblijf gehad in het vakantiehuis in Rönnäng! De gezellige keuken met houtkachel voelde als het hart van het huis en we hebben er veel gegeten. Het uitzicht vanaf het balkon was fantastisch, vooral bij zonsondergang. Een echte aanrader voor een ontspannen vakantie!

Birath Lisa
Verblijf van 12 februari 2020 tot 23 februari 2020
26 februari 2020

Ik was gefascineerd door de ouderwetse charme van dit huis. Het heeft karakter! Het nabijgelegen kunstmuseum was een aangename verrassing en we genoten van het verkennen van de lokale cultuur. De gastheren gaven geweldige tips voor activiteiten.