8 persoons vakantie huis in Vejers Strand 72326-1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
Traditionelles Ferienhaus nur etwa 400 m vom herrlichen Nordseestrand bei Vejers! Steht auf einem 3500 m2 großen, weitläufigen Naturgrundstück mit vielen vor Wind und Wetter schützenden Bäumen. Das ältere Ferienhaus ist zweckmäßig ausgestattet und wohnlich eingerichtet. Es hat einen großen Wohnbereich mit Essecke sowie eine kleinere, separate Küche, vier Schlafzimmer und ein Bad mit u.a. Dusche und Waschmaschine. Aufgrund der zwei Doppelbetten und vier Etagenbetten eignet sich das Haus besonders gut für zwei Familien mit vier Erwachsenen und vier Kindern. Im Außenbereich steht eine etwa 40 m2 große, teilweise überdachte Terrassenfläche für sonnige Tage und lauschige Grillabende zur Verfügung. Für die Kinder gibt es auf dem Grundstück ein Spielhäuschen und einen Sandkasten. Keine Vermietung an Jugendgruppen erwünscht!
Faciliteiten
, wasmachine, verwarming (elektrisch), terras, terras (overdekt), BBQ, speeltoestellen
Bijkomende kosten
- Bedlinnen
- Mogelijkheid te huren per pakket, DKK 155 p.p./verblijf
- Eindschoonmaak
- DKK 950, of dient het zelf te doen
- Elektriciteit
- DKK 3,40/kWh
- Water
- DKK 60/m3
- Huisdieren
- Niet toegestaan
Optionele diensten ter plaatse
- Badhanddoeken
- Inclusief in het geval dat u een linnenpakket huurt
- Keukenlinnen
- Inclusief in het geval dat u een linnenpakket huurt
- Kinderbed
- DKK 110/verblijf
- Kinderstoel
- DKK 110/verblijf
- Wifi
- Gratis (Min. 50/50 Mbit)
Annuleringsvoorwaarden
• Voor annuleringen vanaf de 14e dag tot de eerste dag van het verblijf: 100% van de huurprijs en boekingskosten.
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
Gelegen in een gebied met vele bezienswaardigheden zoals Blåvand, Nymindegab, Tirpits, Flugt, Varde by m kunst, Rømø, Skablingen en Vejers, om er maar een paar te noemen, zag het zomerhuisje er wat ouder uit en kon het wel wat reparaties gebruiken, bijvoorbeeld aan de stoelen. De mannelijke gasten hadden ze echter met lijm gerepareerd. Ook een beetje vegen buiten, een kleine schoonmaakbeurt van het dak en wellicht het kappen van een paar bomen voor meer licht in het huis waren nodig. Het is echter mogelijk dat het niet legaal is om de bomen te kappen. Verder was het huis in zeer goede staat.
Prachtige locatie, midden in de natuur en op slechts 500 meter van het water.
Tuin met speelhuisje voor kinderen, op voldoende afstand van de buren.
De locatie lag iets verder van de weg af, had een idyllische bosrijke omgeving en bood Duitstalige satelliettelevisie en goed internet.
Het was er aangenaam warm zonder dat we constant de verwarming voluit hoefden te zetten. Vermoedelijk is het huis zeer goed geïsoleerd. Het was gemakkelijk schoon te houden en de eindschoonmaak was binnen een redelijke tijd geklaard. Wie graag televisie kijkt, vindt er een enorme keuze aan Duitse zenders. Directe toegang tot een overdekt terras is een pluspunt. De keuken is van alle gemakken voorzien. De ligging van het huis geeft je het gevoel midden in het bos te zijn.
Het huis was schoon en netjes, en alles wat nodig was was aanwezig. Ik vond vooral het grote, deels overdekte terras erg fijn, waardoor je zelfs bij regenachtig weer buiten kon barbecueën. Ik wil de service en klantvriendelijkheid van DanCenter in het bijzonder prijzen. Aan deze details, die voor mij erg belangrijk zijn, werd volledig voldaan (een groot compliment!). Bij andere concurrenten, met name "Hyggelige Dänen" in Vejers Strand, lijkt dit, zoals ik uit eigen ervaring weet, veel minder belangrijk te zijn.