Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Appartement, Wyk am Föhr P-610101SND-1

4 Personen
2 Slaapkamer(s)
1 Badkamer(s)
vanaf €413 / midweek
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Centrale maar rustige locatie, op slechts twee minuten van het strand en de spa-promenade, en op vijf minuten van het golfslagbad. Het historische pension Wyk auf Föhr werd in 1918 gebouwd in spastijl en later liefdevol en zorgvuldig gerestaureerd. Uw verblijf in dit huis voert u 80 jaar terug naar de goede oude tijd. De appartementen zijn vernoemd naar oude Föhr-kapiteins en hoogwaardigheidsbekleders. Er is een fietsenstalling achter het huis en u kunt uw auto in de zijstraat parkeren.
Het stadsbeeld van Wyk auf Föhr wordt gekenmerkt door gezellige Friese huisjes en kronkelende straatjes. Talrijke restaurants en cafés met uitzicht op zee bieden de mogelijkheid om te genieten van de heerlijke rust van een eiland. Het kleine havenstadje, met zijn kilometerslange zandstrand en parken, waarvan sommige met exotische planten, is een perfecte plek om te ontsnappen aan de dagelijkse sleur en echt nieuwe energie op te doen.

Inclusief: eindschoonmaak, nutsvoorzieningen naar verbruik, wifi
Let op: linnenpakket kan vooraf worden geboekt
Bezetting: 2 volwassenen + 2 kinderen tot 14 jaar.

Activiteiten in de buurt: Bezoek de kleine stadjes van het eiland en bewonder de charmante steegjes en huizen met rieten daken die een gezellige sfeer uitstralen. Wyk Beach, met zijn levendige boulevard, is een geweldige plek om te wandelen. Geniet van de gevarieerde selectie restaurants en bars. Op dagen met slecht weer is een bezoek aan Aqua Föhr een aanrader. Naast spelletjes, waterpret en sauna's worden er diverse massages aangeboden.

Houd er rekening mee dat er in 2026 bouwlawaai kan zijn in de buurt van Haus Poggfred. Daarom bieden we 20% korting op de huurprijs voor alle boekingen voor 2026.
Door deze korting te claimen, worden alle verdere claims met betrekking tot geluidsoverlast als afgehandeld beschouwd. U ontvangt de 20% korting bij boeking.

Op de 1e etage
keuken
kookplaat (4 kookplaten, keramisch)
waterkoker

broodrooster

koffiezetapparaat

oven

magnetron

afwasmachine

koelkast
woon/eetkamer
TV (satelliet)
radio

CD-speler
slaapkamer
stapelbed (90 x 190 cm)
slaapkamer
2-pers. bed (180 x 200 cm)
badkamer
douche
wastafel

toilet
Algemeen
wasdroger (gedeeld met andere gasten), wasmachine (gedeeld met andere gasten), fietsenberging, kinderstoel, baby crib(paid)
Babybedje
Babybedje € 20 per verblijf (On request(please reserve))
Beddengoed
beddengoed set € 22,50 per persoon voor de startset en elke verschoning ((please reserve))
Eindschoonmaak
Inclusief
Elektriciteit
elektriciteit - bij de prijs inbegrepen
Water
water - bij de prijs inbegrepen
Huisdieren
Niet toegestaan
Kinderstoel
€ 20/verblijf (Op aanvraag)
Wifi
Gratis
• Voor annuleringen tot de 42e dag voorafgaand aan de aanvang van de eerste dag van het verblijf: 0% van de huurprijs en reserveringskosten.

• Voor annuleringen vanaf de 42e dag tot de eerste dag van het verblijf: 100% van de huurprijs en boekingskosten.

Er zijn voor deze accommodatie nog geen beoordelingen ingevuld.