Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Appartement in Las Palmas met groot terras 07-90053-ES1

3 Personen
1 Slaapkamer(s)
1 Badkamer(s)
vanaf €504 / midweek
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Geniet van een comfortabele stedentrip in dit huiselijke appartement met één slaapkamer in het hart van Las Palmas de Gran Canaria, ideaal voor maximaal 3 gasten. Dit appartement van 48 m² ligt in een levendige, centrale wijk en biedt de perfecte mix van gemak en ontspanning, op slechts een steenworp afstand van winkels, restaurants en het openbaar vervoer.

Het appartement beschikt over een ruim terras van 20 m², perfect om buiten te ontbijten of te ontspannen na een dagje de stad te hebben verkend. Binnen vindt u een lichte en functionele leefruimte met wifi, airconditioning met warmtepomp, een tv, radio en een wasmachine.

De open keuken is volledig uitgerust met een keramische kookplaat, koelkast, vriezer, magnetron, vaatwasser en alle benodigde kookgerei, waaronder een koffiezetapparaat, waterkoker, broodrooster en sapcentrifuge, waardoor het bereiden van maaltijden eenvoudig en plezierig is.

Of u nu op zakenreis bent of op vakantie, dit centraal gelegen appartement biedt een comfortabele uitvalsbasis met alles wat u nodig heeft voor een aangenaam en praktisch verblijf in Las Palmas.

Op de 3e etage
woonkamer
2-pers. slaapbank
TV (smart TV)

radio
open keuken
broodrooster
koffiezetapparaat

magnetron

koel-/vriescombinatie

Citruspers

slaapkamer
2-pers. bed
badkamer
douche
haardroger
Algemeen
, Internettoegang, EHBO-post, zithoek, wasdroger, zonnebank / solarium, wasmachine, terras, strijkijzer, lucht-lucht warmtepomp, Droogkamer, , , Mountain view
Huisdieren
Niet toegestaan
leringen tot 30 dagen voor aankomst: 0% annuleringskosten
Annuleringen 30 dagen of minder voor aankomst: 100% van de huur en boekingskosten
Buchner
Verblijf van 3 augustus 2026 tot 4 augustus 2026
7 augustus 2026

Een rustige plek om tot rust te komen na een dagje sightseeing.

Arsieni
Verblijf van 27 juli 2026 tot 29 juli 2026
1 augustus 2026

De rustige locatie droeg bij aan goede nachtrust, en de goed geïsoleerde ramen zorgden ervoor dat de omgeving tijdens ons hele verblijf kalm en vredig bleef.

Schmidt
Verblijf van 21 juli 2026 tot 26 juli 2026
29 juli 2026

Het was comfortabel genoeg voor ons beiden, met voldoende ruimte om te ontspannen na dagenlang de stad te hebben verkend.

Vidkjaer Andersen
Verblijf van 21 juli 2026 tot 26 juli 2026
29 juli 2026

Het internet werkte prima, waardoor ik ongestoord kon werken. De rustige omgeving hielp me om me te concentreren na drukke dagen in de stad.

Vitoux
Verblijf van 27 juni 2026 tot 29 juni 2026
2 juli 2026

Het tweepersoonsbed viel op door zijn comfort. De keuken was van alle gemakken voorzien, waardoor koken makkelijk was. De buurt voelde rustig aan en zorgde voor een ontspannen sfeer. De airconditioning zorgde ervoor dat het 's nachts aangenaam warm was.

Hansen
Verblijf van 24 juni 2026 tot 26 juni 2026
29 juni 2026

We hadden even een pauze nodig voor onze volgende excursie, en die vonden we hier precies. Het appartement was ruim genoeg voor ons drieën, wat erg prettig was na lange wandelingen door de stad. De centrale ligging maakte alles ook een stuk makkelijker.

Knoche
Verblijf van 14 juni 2026 tot 18 juni 2026
21 juni 2026

De slaapbank bleek praktisch omdat hij extra slaapruimte bood. Het appartement voelde ruim genoeg aan voor twee personen, zonder dat het benauwd aanvoelde.

Prümm
Verblijf van 12 juni 2026 tot 13 juni 2026
16 juni 2026

De internetsnelheid was stabiel genoeg om 's ochtends zonder onderbrekingen of vertragingen te kunnen werken.

Cox
Verblijf van 22 mei 2026 tot 26 mei 2026
29 mei 2026

Ik zou hier zonder twijfel weer boeken. Fijn dat het zo dicht bij het openbaar vervoer lag, waardoor ik me makkelijk alleen kon verplaatsen. De nette inrichting en comfortabele bedden maakten mijn verblijf extra prettig.

Francis
Verblijf van 22 mei 2026 tot 23 mei 2026
26 mei 2026

De ruimte was perfect voor drie personen en doordat het hotel in het centrum lag, konden we ons makkelijk verplaatsen. We vonden het heerlijk om elke ochtend op het terras te zitten.

Vogel
Verblijf van 11 mei 2026 tot 15 mei 2026
18 mei 2026

Snel ingecheckt met behulp van behulpzaam personeel. Het bed was heerlijk, ik heb goed geslapen en dankzij de keukenuitrusting kon ik snel maaltijden bereiden voordat ik weer op pad ging om de winkels en cafés van de stad te verkennen.

Ervin
Verblijf van 28 april 2026 tot 1 mei 2026
4 mei 2026

Het appartement was compact maar van alle gemakken voorzien. Het bed was comfortabel en de verduisterende gordijnen zorgden voor een goede nachtrust. De keuken was uitgerust met een vaatwasser en een magnetron, waardoor koken makkelijk was. Het personeel was erg vriendelijk en behulpzaam tijdens ons verblijf.

Vermeersch
Verblijf van 17 april 2026 tot 19 april 2026
22 april 2026

Lichte woonkamer die uitkomt op een groot terras met uitzicht op de bergen.

kaniewski
Verblijf van 13 april 2026 tot 17 april 2026
20 april 2026

Een paar minuten nadat de nacht is uitgeslapen, is er sprake van een probleem of van Lärm.

Preß
Verblijf van 30 maart 2026 tot 1 april 2026
4 april 2026

Een groot terras, goede airconditioning en praktische keukenuitrusting maakten het verblijf zeer aangenaam.

Farrer
Verblijf van 15 maart 2026 tot 16 maart 2026
19 maart 2026

Goede prijs-kwaliteitverhouding gezien de locatie midden in het centrum, plus handige extra's zoals wifi en airconditioning die bij de prijs zijn inbegrepen.

Christensen
Verblijf van 21 februari 2026 tot 26 februari 2026
1 maart 2026

We kwamen laat aan, maar de accommodatie was rustig en klaar voor gebruik. Het grote terras was bijzonder aangenaam voor onze koffiepauzes in de ochtend, met uitzicht op de stad. Binnen was het klein maar licht en de airconditioning werkte. Het rustige gebouw was een welkome oase van rust na een lange dag Las Palmas verkennen.