Chalet in Bad Hofgastein bij Skiliften 23-0365-AT1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
In het bekende kuuroord Bad Hofgastein, net buiten het centrum en vlakbij de toegangswegen naar het populaire skigebied en het iets verder gelegen Bad Gastein, ligt dit prachtige vrijstaande chalet.
U heeft het gehele chalet voor uzelf, wat volledige privacy garandeert. Het chalet is gebouwd volgens hoge standaarden met veel natuurlijke materialen en ademt een heerlijk aangename Oostenrijkse sfeer uit. Dit merkt u direct bij binnenkomst in de ruime woonkamer. Naast een comfortabele zithoek is er een eettafel waar u gezellig kunt dineren met al uw gasten. De open keuken is voorzien van alle moderne apparatuur. Vanuit de woonkamer leiden brede schuifdeuren naar het grote terras met een prachtig uitzicht op de omliggende bergen.
Het chalet beschikt over in totaal vijf slaapkamers, waarvan er vier op de bovenverdieping liggen. Er zijn drie badkamers. Alle slaapkamers zijn prachtig ingericht in de stijl van het huis.
Na een dag genieten van de sneeuw, een mooie wandeling of een mountainbiketocht kunt u ontspannen in uw eigen wellnessruimte met sauna, gelegen in de kelder. De skiberging bevindt zich hier ook.
Kortom, een prachtig chalet dat zeker vier sterren verdient.
Een restaurant en de skibushalte voor het skigebied liggen op loopafstand, op slechts een paar minuten. Het Gastein-dal staat bekend om zijn kuuroorden en adembenemende natuur. Een absolute aanrader, het hele jaar door!
Let op: saunahanddoeken en kinderbeddengoed zijn niet aanwezig.
Extra informatie
Kosten voor het opladen van elektrische of hybride auto’s (indien mogelijk) zijn altijd naar verbruik en worden apart berekend
Faciliteiten
TV
eettafel
zithoek
fornuis
oven
afwasmachine
koel-/vriescombinatie
2-pers. bed
TV
douche
wastafel
stapelbed
stapelbed
2-pers. bed
TV
balkon
2-pers. bed
TV
balkon
2-pers. bed
TV
balkon
ligbad
douche
wastafel
wastafel
douche
wastafel
toilet
TV
douche
sauna
ligstoelen
wasdroger
wasmachine
strijkplank
strijkijzer
skischoenverwarmers
tuin, tuinmeubilair, parking, kinderbed, kinderbed, kinderstoel, kinderstoel
Bijkomende kosten
- Borgsom
- € 300
- Bedlinnen
- Aanwezig
- Eindschoonmaak
- Inclusief
- Servicekosten
- Inclusief
- Toeristenbelasting
- Inclusief
- Huisdieren
- Niet toegestaan
Optionele diensten ter plaatse
- Badhanddoeken
- Aanwezig
- Keukenlinnen
- Aanwezig
- Wifi
- Gratis
Annuleringsvoorwaarden
• Voor annuleringen vanaf de 42e dag tot de eerste dag van het verblijf: 100% van de huurprijs en boekingskosten.
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
Alles was geweldig! Schoon, goed uitgerust en de sauna is fantastisch! Ik kom graag nog eens terug.
Zeer mooi en ruim huis. Alles wat je nodig hebt is aanwezig.
Sehr schönes Haus mit een tollen Sauna. Wir haben den Aufenthalt sehr genossen.
Ons verblijf in dit prachtige chalet was ronduit fantastisch. We verbleven er met vijf kinderen en iedereen had voldoende ruimte om te slapen en te spelen. De meisjes namen de speelkamer in de kelder in beslag, terwijl de voorkamer bij de sauna ideaal was voor de jongens en hun speelgoed. De kinderen hebben zich ook prima vermaakt met rondrennen en buiten spelen. Het enige minpuntje was dat de afvoeren in de badkamers erg langzaam leegliepen en we geen bezem konden vinden. Verder was het verblijf perfect. We komen zeker terug!
We komen graag terug!
Contactpersoon niet ter plaatse, ontbrekende handdoeken en beddengoed moesten uit de naburige stad worden gehaald, defecte verlichting in het huis
Apart gelegen, mooi en ruim chalet in een doodlopend wegje. Voorzien van alle comfort, afgewerkt met degelijke materialen. Voldoende keuken-uitrusting, mooie badkamers. Bij aankomst was de chalet wel gereinigd, eerder oppervlakkig en niet in detail (onder zetels nog pluis en vuiligheden). We ontbraken wel twee kussenslopen en twee hoeslakens. Globaal een zeer goede ervaring met ons verblijf in deze chalet.
Chalet Mariland is een heel mooie chalet met alle modern comfort voor een fijne vakantie. Echter lieten een aantal diensten te wensen over: - er was geen badlinnen - er was geen keukenlinnen - er ontbrak een kussensloop - een kinderbedje was kapot en bijgevolg onbruikbaar - er was geen sleutel van de kelder waardoor we met het skimateriaal door de chalet naar de kelder moesten…. Daar waar deze chalet eigenlijk een fantastisch verdient krijgt ons verblijf door de vele mankementen slechts een redelijk. Jammer!
We hadden ons geen beter vakantiehuis kunnen wensen om onze zomervakantie in Bad Hofgastein door te brengen. Het ruime chalet is van alle gemakken voorzien en de keuken is van alle gemakken voorzien. Het chalet kijkt uit over een veld en alpine bergen en biedt een adembenemend uitzicht. Het internet is razendsnel en de smart tv met externe speaker zorgt voor een gezellig avondje uit. Kinderen speelden graag op het grasveld. De kelder heeft was- en saunafaciliteiten, maar die hebben we echter niet gebruikt. Het centrale plein van Bad Hofgastein en andere bezienswaardigheden liggen op loopafstand. Er zijn een paar supermarkten en restaurants binnen een straal van twee kilometer. We komen graag terug in de winter. Bedankt!
Uitstekende accommodatie. Alles netjes ingericht, ruim opgezet. We verbleven met totaal 8 personen, past makkelijk. Alles ruim aanwezig.
Het huis op zich is prima. Ruimte genoeg. De schoonmaak was ondermaats. Contact met de plaatselijke contact persoon liep niet vlot. Waar staat dat je voor kinderen onder 2 jaar zelf beddengoed mee moet nemen?? Pas na het weekend konden we zelf beddengoed bij gaan halen. Belangrijkste minpunt is de slechte schoonmaak.
Het was een hele fijne vakantie in het chalet. Alles was zeer schoon en goed ingericht.Het in- en uitchecken was ongecompliceerd.Alleen de sifons van de gootstenen moesten worden doorgespoeld omdat het water niet goed wegliep.
Prachtig huis, van alle gemakken voorzien met een vrij uitzicht aan de rand van het dorp. Helaas was het huis niet voldoende zuiver / schoon; die verdiend een betere controle van de verhuurder. Ook waren er wat kleine gebreken bijv. rookmelders met nagenoeg lege batterijen.
Mooi groot en riim huis goed gelegen voor uitstapjes min puntje veel vliegen tijdens ons verblijf werd het veld met gier bemest dus nog meer vliegen verder was het huis van de buren de tweede week verhuurd aan 8 jongelu wat erg liiddruchtig was oa met harde muziek tot diep on de nacht
Het was een fijn huis met voldoende ruimte. Ook waren er veel extra' s. We hebben genoten.
Zeer mooi en goed uitgerust vakantiehuis op een fantastische locatie
Het verblijf in het zeer luxe chalet overtreft al onze verwachtingen. Het is erg schoon, ruim en de inventaris is meer dan bevredigend. Het chalet ligt iets van de weg af en u heeft hier absoluut rust. Het uitzicht is geweldig en met een wandeling van ongeveer 3/7 minuten (bushalte Heissingfelding/Feldingweg) bereik je de halte van de skibus. Het beviel ons zo goed dat we het chalet tijdens ons verblijf voor het komende jaar weer hebben geboekt. De verhuurders reageren snel en uiterst vriendelijk op vragen. Een aanrader!
Je altijd, alles ging goed! Gewoon geweldig!
Helaas moesten we bij aankomst constateren dat er verschillende dingen niet in orde waren: - grill was niet schoon en vol oude houtskool - grilldeksel was kapot - sommige bestek en borden waren niet schoon - brandalarm viel eraf - kabelafdekking viel off - afvoer in de sauna douche werken niet- drain bad werkt slecht - batterijen voor controle verlichting afstandsbediening leeg zijn - te weinig handdoeken voor alle gasten-luchtafvoer in de badkamer zijn stoffig en niet goed schoongemaakt. Van zo'n object hadden we eigenlijk meer verwacht. Tot nu toe zijn we altijd zeer tevreden over belvilla.
N,a,v een informatief telefoontje heb ik de vakantie geboekt, De medewerkster was zeer deskundig en wist op al mijn vragen een antwoord te geven, Alles in een vriendelijke sfeer, Ik had het idee dat er met mij werd meegedacht,
Voortreffelijk huis, van alle gemakken voorzien, netjes en schoon
Prima huis, van alle gemakken voorzien en schoon, we komen graag terug
prachtig huis, goed uitgerust, feel-good sfeer, schoon en netjes
Een prachtig huis met wat kleine gebreken zo was de klink van de voordeur kapot en functioneerde droger niet echt naar behoren. Wat erg positief was dat toen we ons buiten gesloten hadden doordat de sleutel binnen op de voordeur zat de huisbaas er binnen een kwartier was om de deur te openen.
Het huis was perfect voor een familiereünie. We voelden ons comfortabel.
Zeer goede accommodatie met veel comfort. Centraal gelegen.
Tophuis, alles super in orde
Het huis ligt buiten het centrum, maar is binnen een paar minuten bereikbaar.De skibus stopt bijna voor de deur, maar helaas slechts om de 2 uur, maar als je de vertrektijden weet, kun je dat regelen. Vooral de grote woonkamer was zeer comfortabel.
Prima. Heel mooi huis. Comfortabel
prima sleutel overdracht via de kluis . huis was super niets op aan te merken skibus halte op 400 meter dus met skischoenen lopen een hele klus. S gelukkig hadden ze bij skilift kluisjes voor je ski.s en benodigdheden . Het ski gebied vonden wij zelf perfect voor de gemiddelde skier niets op aan te merken .