Gezellige Studio 4P - Alexandre Dumas 1R 12-02057-FR1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
Checkmyguest biedt u dit prachtige appartement van 23 m² met een gezellige, gastvrije slaapkamer, ideaal voor een comfortabel verblijf. Gelegen in de levendige wijk Charonne in het 20e arrondissement van Parijs, bent u op een steenworp afstand van de dynamische Place de la Nation. U zult ook genieten van de nabijheid van de beroemde begraafplaats Père-Lachaise, voor onvergetelijke culturele wandelingen.
Faciliteiten
TV
verwarming
waterkoker
broodrooster
afzuigkap
koffiezetapparaat
koelkast
2-pers. bed
douche
toilet
haardroger
, , EHBO-post, Speeltuin, wasmachine, verwarming, strijkijzer, Handdoeken/beddengoed (incl.), , , , Carbon monoxide detector, Cleaning Disinfection, Downtown, Enhanced cleaning practices, High touch surfaces disinfected, Long term stays allowed, Town
Bijkomende kosten
- Bedlinnen
- Aanwezig
- Eindschoonmaak
- Inclusief
- Toeristenbelasting
- Inclusief
- Huisdieren
- Niet toegestaan
Optionele diensten ter plaatse
- Badhanddoeken
- Aanwezig
- Wifi
- Gratis
Annuleringsvoorwaarden
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
Een handige keuze voor iedereen die Parijs bezoekt. Het appartement is schoon en goed onderhouden, en de wijk Charonne heeft een leuke lokale sfeer. Ik heb genoten van de nabijheid van de begraafplaats Père-Lachaise voor rustige wandelingen.
Wat een charmant plekje! De 23 m² voldeed precies aan mijn wensen. Ik vond het heerlijk om dicht bij culturele bezienswaardigheden zoals Père-Lachaise te zijn. Een echte aanrader voor soloreizigers.
Deze plek heeft een heerlijke sfeer, De slaapkamer was comfortabel en ik waardeerde het lokale gevoel van de buurt, Geweldig voor een stedentrip,
Ik heb genoten van mijn tijd hier, de slaapkamer was gezellig en ik waardeerde de gemakkelijke toegang tot de levendige straten van Charonne, perfect voor een weekendje weg,
Het appartement was perfect voor mijn behoeften. Het ligt in een levendige buurt en ik genoot van de korte wandeling naar de prachtige begraafplaats Père-Lachaise.
Een fijn compact appartement dat aanvoelt als thuis. De wijk Charonne is levendig en ik heb genoten van de nabijgelegen cafés en winkels.
Ik heb een heerlijk verblijf gehad in dit comfortabele appartement! De kamer was gastvrij en perfect om te ontspannen na een dagje Parijs verkennen. De locatie in Charonne is bruisend en bruisend.
De locatie was perfect en het team was ongelooflijk behulpzaam en vriendelijk,
Dit appartement is een echt pareltje! Het is maar een korte wandeling naar Place de la Nation, een geweldige plek om te eten en mensen te kijken. De kamer was comfortabel en goed ingericht.
Ik had een aangename ervaring hier, Het appartement is goed onderhouden en de locatie is handig om het beste van Parijs te verkennen,
Een gezellig klein appartement op een geweldige locatie! Ik vond het heerlijk om dicht bij de actie in Charonne en de culturele bezienswaardigheden in de buurt te zijn,
Het appartement was gezellig en goed gelegen, Ik waardeerde het om dicht bij zowel het drukke Place de la Nation als de serene begraafplaats Père-Lachaise te zijn,
Het appartement was gelegen in een fantastische omgeving, het bood gemakkelijke toegang tot de metro, heerlijke eetgelegenheden en de lokale winkeliers waren buitengewoon gastvrij. Het is een geweldige gemeenschap die ik zeker aanbeveel.