Heerlijk appartement in Ascoli Piceno met een bubbelbad 10-57036-IT1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
In Ascoli Piceno vind je dit sfeervolle appartement met toegang tot het gedeelde zwembad. Er zijn 2 slaapkamers, wat het ideaal maakt voor een vakantie met het gezin.
Het centrum van Ascoli Piceno ligt op 2 km afstand, waar je terecht kunt voor de nodige boodschappen en restaurants. Het strand ligt op 15 km afstand van het appartement.
Het appartement ligt op de begane grond en is voorzien van een privéterras en airconditioning. In een van de badkamers vind je een heerlijk bubbelbad om tot rust te komen na een inspannende dag. In de tuin vind je een barbecue en er is parkeergelegenheid aanwezig. Huisdieren zijn toegestaan en mogen gratis mee.
Pescara Airport ligt op 80 km afstand en Ancona Airport vind je 86 km verderop.
Extra informatie
Max. 1 extra bed(den) mogelijk á EURO 15 per persoon per nacht
Faciliteiten
TV
open haard
zithoek
eettafel
kachel
waterkoker
koffiezetapparaat
magnetron
afwasmachine
koelkast
wasmachine
2-pers. bed
1-pers. bed
1-pers. bed
ligbad
douche
wastafel
toilet
bidet
bubbelbad
wastafel
toilet
bidet
bad of douche, hottub, tuin, ligbedden, BBQ, parking, ligstoelen, zwembad (gedeeld met andere gasten, buiten), zwembad (gedeeld met andere gasten, buiten), fietsen beschikbaar, kinderbed
Bijkomende kosten
- Bedlinnen
- Aanwezig
- Eindschoonmaak
- Inclusief
- Huisdieren
- Niet toegestaan
Optionele diensten ter plaatse
- Badhanddoeken
- Aanwezig
- Schoonmaak
- Extra schoonmaak (i.v.m. huisdieren) € 80/verblijf
- Wifi
- Gratis
Annuleringsvoorwaarden
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
Er zijn voor deze accommodatie nog geen beoordelingen ingevuld.