Kindvriendelijke en gezellige woonboerderij 01-6571-NL1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
Vakantiehuis 't Achterom is een voormalige boerderij. Het vakantiehuis ligt net buiten het dorp 't Zand, midden tussen de bollenvelden en op 6 km van Callantsoog en het strand. Het 10-persoonsappartement is sfeervol ingericht en van alle moderne gemakken voorzien. Je vindt hier 5 slaapkamers en 2 badkamers waaronder 1 zeer ruime incl lligbad. Het huis is geschikt voor meerdere gezinnen of families. Ook aan duurzaamheid is gedacht door onder andere de plaatsing van zonnepanelen.
In de omgeving vind je prachtige natuur en een lang zandstrand, maar ook diverse steden zoals Schagen en Alkmaar en iets verder weg Medemblik, Hoorn en Enkhuizen. Bij minder weer zijn er diverse musea, bioscopen en overdekte winkelcentra in de omgeving. Voor de kinderen zijn er allerlei mogelijkheden, zoals dierenparken, overdekte speelparken en zwembaden.
Je beschikt over een grote buitenruimte met speeltoestellen voor de kinderen. Op mooie dagen kun je heerlijke maaltijden bereiden op de barbecue.
Extra informatie
Reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 25 jaar zijn niet toegestaan
Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden
Faciliteiten
2x 1-pers. bed
2x 1-pers. bed
2x 1-pers. bed
wastafel
ligbad
douche
wastafel
toilet
koffiezetapparaat
koffiezetapparaat
oven
magnetron
afwasmachine
vriezer
2x koel-/vriescombinatie
TV (satelliet)
DVD-speler
radio
2x 1-pers. bed
wastafel
2x 1-pers. bed
douche
wastafel
TV, magnetron, afwasmachine, wasdroger, campingbedje, bad of douche, douche, wasmachine, wasmachine, verwarming, verwarming (CV), terras, tuin, tuin, tuinmeubilair, tuinmeubilair, BBQ, speeltoestellen, kinderbed, kinderstoel, kinderbox
Bijkomende kosten
- Bedlinnen
- Aanwezig
- Eindschoonmaak
- Inclusief
- Servicekosten
- Inclusief
- Toeristenbelasting
- Inclusief
- Huisdieren
- Niet toegestaan
Optionele diensten ter plaatse
- Badhanddoeken
- Aanwezig
- Keukenlinnen
- Aanwezig
- Wifi
- Gratis
Annuleringsvoorwaarden
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
Prima accommodatie en aardige eigenaren.
Goede bedden en ruim opgezet huis.
Het huis, deel van een boerderij, mooi en ruim op een rustige locatie. Alles compleet met opgemaakte bedden, bad en keuken handdoeken etc. Geen geneuzel met meterstanden voor verwarming en elektra afrekening achteraf.
We hebben genoten van de mooie, ruime vakantiewoning. Moderne keuken, goede bedden, prima sanitair. Kortom een aanrader.
We hebben genoten van dit geweldige verblijf op slechts 10 min rijden van het strand ! Het huis was brandschoon en sfeervol. Er stond zelfs een leuk bloemetje op tafel. Genoeg ruimte binnen voor 10 gasten. We hebben heerlijk buiten in de gezellige tuin gebarbecued. Vriendelijke beheerder, we zouden iedereen dit verblijf aanraden!
Mooi groot appartement. Schoon ,goede bedden. Veel ruimte voor kinderen om te spelen, ook buiten. Callantsoog op 10 minuten rijden. Leuk klein dorp waar je vrij kunt parkeren . In omgeving veel te zien en te bezoeken
Leuke uitvalsbasis voor verkenning van Noord Holland & dicht bij het strand. Het huis is heel goed ingericht qua kookgerief, ...
Goed goed goed goed goed goed
Bij aankomst heeft de beheerder ons rondgeleid. Ruim opgezette prima accommodatie van alle gemakken voorzien en schoon. Wij hebben gekozen voor een dagje uit op Texel maar in de directe omgeving is ook voldoende te doen. wij kijken terug op een heel gezellig weekend.
Persoonljk en vriendelijk ontvangen. De accomodatie was prima en uitgebreide inventaris, zeer verzorgd... zelfs een bloemetje op tafel. De omgeving biedt genoeg mogelijkheden. Aanrader. (Twee kamers waren erg klein voor twee personen.... (, kan wel voor kinderen, de andere drie royaal)
De aankomst was geweldig, we werden hartelijk ontvangen door de eigenaar dhr Blom. Het huis was heel netjes en schoon. Mooi boeket bloemen op de tafel. Goede bedden en alles was aanwezig. Ook de omgeving is zeker de moeite waard. Mooie wandelingen in de duinen of langs het strand. Je moet wel boffen met het weer, in ons geval was dat zo. Waar je wel rekening mee moet houden is dat er geen taxi's te krijgen zijn. Als je dus uit wil gaan uit eten in bijvoorbeeld Callantsoog heb je een BOB nodig.
Wij vonden het een prima huis voor 10 personen. De ontvangst was zeer vriendelijk. Het was slecht weer dus we zijn weinig buiten geweest, maar desondanks hebben we ons goed vermaakt.
Leuke accommodatie en van alle gemakken voorzien. Goede locatie voor een dagje uit in de omgeving naar bijvoorbeeld Den Helder of Alkmaar.
Goede parkeergelegenheid, mooi huis, kamers deels erg klein, maar voor een paar nachten is het genoeg. 10 minuten met de auto van de zee.
Heel vriendelijk ontvangen door de heer Blom. Accomodatie goed. Weer niet goed dus niet veel kunnen ondernemen.
Het was bijna fantastisch ware het niet dat de hele familie 's morgens om 04.15 uur, bij het krieken van de dag, allen rechtop in bed zaten van de kukelende hanen. Nog net geen complete ergernis maar toch lijkt ons dat de eigenaar hier wat aan moet doen. Hebben hem daar ook op aangesproken. Weten niet of hij er wat mij doet maar de oplossing is natuurlijk het nachthok afsluiten 's nachts met de kippen en hanen erin en dan 's morgens om een uur of negen deze weer vrij te laten...........
In overleg met de huiseigenaar mochten we eerder arriveren. Bij aankomst heeft hij ons rondgeleid, de nodige vragen beantwoord en ons over de (stolp)boerderij verteld. Wij (5 echtparen) waren na enige uren te hebben doorgebracht gecharmeerd van de indeling, de ruimte in en om de woning en de huiselijkheid die wij ondervonden. En met de kust (de duinen, het strand en de zee) in de nabijheid kon het eigenlijk niet meer stuk. Kortom, een prima accommodatie.
prima weekendje weg gehad, met een groep van 10 mensen. gastvrije eigenaar, net en compleet huis, gewoon alles goed geregeld. bedden zijn wellicht wel toe aan een comfort-upgrade
Het huis overeen met de foto's op de site in elke manier kregen we precies wat we hadden gehoopt. Zou het aan iedereen die een vakantie in een rustige locatie, maar met gemakkelijke toegang tot de steden indien gewenst.
We hebben een heerlijk weekend gehad ondanks het feit dat het weer niet meewerkte. We zijn door de eigenaar van 't Achterom uitermate vriendelijk ontvangen. Het huisje paste als een jas schoon, gezellig, licht ingericht. Een goed geoutilleerde keuken, lekkere bedden en een prachtige badkamer etc. Echt een plek om even samen te komen en om te ontspannen. Heerlijk gegeten bij TOV (Schagen), de wind getrotseerd op het strand en naar het Maritiem museum in Den Helder geweest. een aanrader!
We hadden een prachtig familieweekend, waarvoor deze accommodatie een prachtige ambiance biedt met prima voorzieningen.
't Achterom is een fijn ruim huis, rustig gelegen en van alle gemakken voorzien. 2 badkamers met 10 personen is heel prettig (de badkamer beneden is prachtig) en daarnaast is er nog een extra apart toilet. De huiskamer is echt ruim en met 10 personen kun je gezellig aan de vierkante tafel eten. De keuken is van alle gemakken voorzien en er is een extra praktische opslagruimte naast. Er zijn 5 slaapkamers met prima bedden, maar 1 slaapkamer is klein (wel geschikt voor kinderen). De rest ruim. Er hingen keurig handdoeken in de keuken en bij de toiletten. We hebben gewandeld in de buurt en uitstapjes gemaakt naar Alkmaar (1/2 uur rijden), Schagen (15 min) en Den Helder (Fort Kijkduin): Er is een Spar in de buurt, maar die is niet altijd 's avonds open. In Schagen en Callantsoog zijn andere supermarkten die wel ruimere openingstijden hebben.
we voelden ons zeer comfortabel (mooie eigenaar, een geweldige omgeving, op elk moment ...
We voelden ons zeer comfortabel. Met name de grote tuin waar je kunt spelen en hangen. De verhuurder is erg leuk en makkelijk. Wie zou niet vijf klok zal wakker de hanen moet echter ;-) pak oordoppen.
Een prachtig landhuis, zeer rustig en perfecte tuin aan de Nederlandse levensstijl te leren.
Wij hebben een heerlijk weekend gehad in dit goed verzorgde vakantiehuis. Het is groot en prettig ingedeeld. Voor 10 personen meer dan genoeg ruimte. De foto's op de website doen dit huis geen eer aan, de werkelijkheid is veel beter. Een grote tuin waar je niemand tot last bent. Op iedere verdieping een badkamer. Goede bedden. En verder echt van alle gemakken voorzien. Een bijzonder aardige en gastvrije eigenaar, die begrijpt wat je nodig hebt als je met een grote groep weg bent. Een uitstekende service was ook, dat je al je lege glaswerk kunt achterlaten in het glasbakje in de bijkeuken. Kortom een goed huis voor 10 personen!
Frame huis en zeer aangenaam, ik blijf het "adres!
Mooi en groot huis, goed uitgerust (mooie badkamer, een wastafel in elke kamer, ...) in een aangename omgeving (mooie tuin en tulpenvelden). Beide rustig en dicht bij winkels en mer.Bien gelegen voor bezoeken aan alentours.Bon huiseigenaar.
Leuke boerderij-accomodatie, ruimte genoeg voor 10 personen. Verhuurder is hulpvaardig en vriendelijk. Verbeterpuntjes zijn de gehorigheid en de kou op de benedenverdieping. Al met al een lekker weekendje weg gehad.
Heel leuk verblijf in een ruim, comfortabel en dicht bij alle voorzieningen (6 km van de zee met de mogelijkheid om fietsen en een supermarkt open te huren "om 22u). We verhuisden van" uitstekende vakantie. We waren 10 mensen, waaronder zes kinderen, is goed ontworpen huis liet ons toe om niet op de top van elkaar.
Deze accomodatie is echt van alle gemakken voorzien. Alleen voor mensen in een rolstoel is het niet geschikt. En er is geen zoutvaat.je. Die wordt volgens de beheerder heel vaak geleend zonder terug te brengen. Keuken is compleet, kamer is gezellig, beneden een koningklijke badkamer, slaapkamers lekker ruim met goede bedden en je wordt 's morgens door een haan gewekt. Landelijker kan het niet.
Afgezien van het weer, we voelden ons zeer comfortabel in de zeer gezellige sfeer.
Zeer mooi huis of "wij zijn van harte welkom en of de eigenaar ziet met bijzondere aandacht voor toeristische informatie en logistieke
Het is een mooi en gezellig huis. Prima voor bijv. een familiefeestje of een vriendengroep De woonkamer ademt een gezellige sfeer, alles is aanwezig voor een comfortabel verblijf. Enige nadeel was dat de slaapkamers beneden wat vochtig waren, daardoor ook bedden e.d. klam en wat muffig.
We very much enjoyed our stay at 't Achterom. The rooms were as described on the internet and shown on the pictures. We stayed there with 3 families (6 adults and 4 kids) and had enough room for everyone. The kitchen is equipped with everything needed. The bathroom downstairs is very modern and has got a shower and a bath tub. The bathroom upstairs has got a shower only. We certainly recommend this vacation home and would come back any time.
Zeer mooie eigenaar, we een heerlijke vakantie gehad, sogar2 mensen weten wat darstellte.Sehr geen probleem waren ruim, meerdere ingangen, een moderne nieuwe badkamer (!). Rustig barbecue, kon weer gelukkig zou zeggen op ebay ..
Wij hebben 4heel gezellige dagen gehad,het is een mooi huis en de omgeving is ook erg mooi.is echt voor herhaling vatbaar Gr. Fam. Eekelder uit Zieuwent
20 maart 2009 Wij hebben een gezellig weekend met de familie doorgebracht op de boerderij. Wij vonden het een heel leuk huis, met beneden een prachtige badkamer en 2 mooie slaapkamers. Jammer alleen van de kleinste slaapkamer beneden daar zit geen raam in en dat is toch heel benauwend, je kunt dan alleen slapen met de deur open. De kamer vonden wij heel gezellig en de keuken was prima. Het is zeker voor herhaling vatbaar. Familie Frantsen.
Het is een mooie ruime woning welke gelegen is aan een vrij drukke weg. Helaas was er wel een doordringende rooklucht aanwezig in de woonkamer. Alles was verder netjes verzorgt en zelfs aan een verbandtrommel was gedacht. Dit huis is voor 10 personen echt een aanrader.
Beste Familie Blom, we hebben erg genoten van het vakantiehuis. Alle comfort was aanwezig, en voor eind september hadden we natuurlijk prachtig weer!. Beadankt voor de gastvrijheid, en wie weet tot ziens. Groet, Pauline Broekhuyse
Ondanks het slechte weer (hagel, storm, natte sneeuw en kou) hebben we het uitstekend naar onze zin gehad in 't Zand. In de omgeving is voldoende te ondernemen, ook bij slecht weer. In het huis was een aparte speelkamer voor de kinderen, ideaal. Woon- en eetkamer zijn ruim genoeg voor 10 personen. In de directe omgeving is geen mogelijkheid om even een blokje om te gaan. Denk er wel aan om zelf de basis keukenuitrusting (olie, kruiden, zout, enz.) mee te nemen, want dat misten wij in de keuken. Beheerder was zeer vriendelijk en behulpzaam.
Dit huis exceded onze verwachtingen, het was schoon en up-to-date en had alle faciliteiten die we nodig hadden. Er was zo veel ruimte in dit huis dat we kamers te sparen had. Het is in het noorden van Nederland, dus als je aan het doen veel van sightseeing u hoeft te rijden, maar voor ons de kwaliteit van gewogen het station als we keken uit om terug te keren naar onze house.Everything is nieuw en schoon, we voelden meteen thuis toen we daar aankwamen, Als u overweegt om hier te blijven Ik moet zeggen dat het de moeite waard is je geld ..... geniet van uw vakantie .... Ik weet dat we deden
Top huis. Zeer vriendelijk contact met de eigenaar. Erg schoon en goed verzorgd op een fraaie locatie. Erg kindvriendelijk met speeltoestel, bolderkar en ruim grasveld.
Het toppunt van het huis is de zeer luxe badkamer met vloerverwarming. Het aantal slaapkamers is groot, maar beneden zijn de kamers gehorig zodat het idee van een eigen kamer weer minder wordt. Toch wel oppassen is de geringe doorloophoogte bij de binnentrap en het afstapje in de woonkamer, ook al wordt daar direct wel op gewezen. Verder is het huis alles en meer wat je van een vakantiehuis mag verwachten. Rust, ruimte, gemak. We waren er met 8 personen en dat gaat heel goed. Een aanwezige bolderkar is geschikt om de bagage van de parkeerplek achterom te brengen. Dat is nog wel even een afstand. Maar al die afstand is tuin die je kan gebruiken om een zonnig plekje uit de wind te zoeken. Tuinmeubilair is er meer dan voldoende. Er is niet echt gelegenheid om te wandelen, dan moet je toch naar het nabijgelegen Calantsoog met strand. Daar is ook een supermarkt die elke dag tot 22:00 uur open is. De apparatuur,TV,CD,DVD, wasmachine, droger,vaatwasser zijn van goede kwaliteit. De stofzuiger maakt wel veel herrie. Een verrassing waren de prachtige bollenvelden nabij, heerlijke hyacintgeuren. Al met al een aanrader.
Onze midweek eind febrauri 2008 met ons gezin, aanhang, moeder en schoonouders was een groot succes. Veel zitruimte en de grote tafel voor jong en oud om rustig te zitten of juist spelletjes te doen. Praktische en volledige inrichting. Echt een huis waar we ons thuis voelden. Met veel zon en wind, het Zwanenwater, Bergen, Den Helder, vogelkijkhutten en de zee dichtbij... wat wil een mens nog meer. Groet, Familie Krist, Apeldoorn.
Een heerlijk, verrassend huis door o.a. de indeling. De badkamer is het toppunt van luxe, waar iedereen dankbaar gebruik van heeft gemaakt. De aanwezigheid van een wasmachine + droger is ook heel prettig. De omgeving leent zich voor ontdekkingsreizen per fiets.