Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Landhuis in Bourgogne bij Morvan Park 03-00785-FR1

8 Personen
4 Slaapkamer(s)
4 Badkamer(s)
vanaf €1080 / week
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Le Vieux Château is een prachtig landhuis uit de 17de eeuw, gelegen in de Nivernais-streek van de Bourgogne. Het huis is met veel aandacht voor het authentieke karakter zorgvuldig gerenoveerd. De inrichting is zeer eenvoudig maar alles is aanwezig. Het beschikt over een prachtige open haard en mooie balkenplafonds. De vakantiewoning is ideaal voor een onvergetelijke tijd met familie en/of vrienden.

Het kasteel ligt net buiten het dorp Moussy en op 11 kilometer van Prémery, waar je alle voorzieningen vindt. Hier kun je ontspannen bij de koele meertjes of heerlijke lokale gerechten proeven na een mooie wandeling door de omgeving. De Portes du Morvan, een van de mooiste natuurparken van Frankrijk, ligt niet ver hiervandaan. Nevers, een ware kunst- en geschiedenisstad met haar fraaie kathedraal, de aardewerkfabrieken en de historische wijk, is ook zeker een bezoek waard.

De meeste tijd zul je waarschijnlijk doorbrengen in de kasteeltuin van maar liefst 3000 m². Je kunt er heerlijk ontspannen terwijl de kinderen zorgeloos spelen in de open ruimte.

Parterre
zitkamer
open haard
eetkamer
open haard
keuken
oven
afwasmachine

vriezer
toilet
toilet
bijkeuken
Op de 1e etage
slaapkamer met badkamer
2x 1-pers. bed
douche

wastafel
slaapkamer met badkamer
2x 1-pers. bed
douche

wastafel

bidet
slaapkamer met badkamer
2-pers. bed
ligbad

wastafel

bidet
slaapkamer met badkamer
2-pers. bed
ligbad

wastafel

toilet

bidet
toilet
toilet
Algemeen
2x 1-pers. bed, wasmachine, binnenplaats (privé, omheind), tuin, tuinmeubilair, BBQ, tafeltennistafel, biljart
Eindschoonmaak
Inclusief
Bedlinnen
Zelf meenemen
Huisdieren
Niet toegestaan
Badhanddoeken
Zelf meenemen
• Voor annuleringen tot de 7e dag voorafgaand aan de aanvang van de eerste dag van het verblijf: 0% van de huurprijs en reserveringskosten.

• Voor annuleringen vanaf de 7e dag tot de eerste dag van het verblijf: 100% van de huurprijs en boekingskosten.
Sébastien Bataille
Verblijf van 14 augustus 2022 tot 20 augustus 2022
22 augustus 2022

Voyage dans le passé

Ms Marielle Faas
Verblijf van 18 augustus 2018 tot 1 september 2018
10 september 2018

We hebben een heerlijke vakantie gehad in Moussy. Het was even zoeken, maar toen we het kasteel eenmaal hadden gevonden, kon het grote genieten beginnen. De eigenaar was heel vriendelijk en behulpzaam. De ruimte in en rondom het kasteel en de rust waren zo fijn! De boomgaard met allerhande heerlijk fruit was ook zeer aangenaam. De bedden waren prima, er was meer dan voldoende servies en bestek. Er waren voldoende handdoeken beschikbaar. Wij hebben genoten!