Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Vakantiehuis met rieten dak aan het Userinmeer F-55120SMD-1

6 Personen
3 Slaapkamer(s)
1 Badkamer(s)
vanaf €327 / midweek
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Houdt u van natuur, rust en onafhankelijkheid? Dan is dit vakantiehuis met sauna en open haard in Scandinavische stijl iets voor u. In het kleine, autovrije en gezinsvriendelijke vakantiedorp op een idyllische locatie, direct aan het Userin-meer, kunt u het dagelijkse leven en de stress snel vergeten. Je woont aan de rand van het Müritz Nationaal Park, waar je eindeloos kunt wandelen, fietsen of peddelen (kanoverhuur vlakbij). U bereikt het meer na ongeveer 130 meter, een eenzame zwemsteiger maakt deel uit van het vakantiedorp. Een kindvriendelijk zwemgedeelte met zandstrand, schommels en waterglijbaan ligt ook op slechts ongeveer 200 meter afstand. Het gezellige huis biedt verdeeld over twee verdiepingen drie slaapkamers voor maximaal zes personen en is in 2022 gerenoveerd. Een goed uitgeruste kitchenette met vaatwasser, het gemeubileerde terras, doucheruimte met toilet en sauna, televisie en WiFi zorgen voor een aangenaam verblijf. De open keuken, eettafel en woonkamer met open haard nodigen uit om avonden samen door te brengen met eten, spelletjes of verhalen. Aan de woonkamer grenst een gedeeltelijk overdekt terras met grill. Als u ter plaatse vragen heeft, staat onze vriendelijke beheerder u graag met raad en daad bij. Honden zijn niet toegestaan ​​in het complex. Het vakantiedorp heeft ook een speeltuin en een nabijgelegen beachvolleybal- en basketbalveld, inclusief een tafeltennistafel. In het dorp Userin is een kleine supermarkt voor de dagelijkse boodschappen. Bezienswaardigheden zoals Waren, Röbel of Rheinsberg zijn prachtige bestemmingen in de omgeving. Neustrelitz ligt op slechts 7 km afstand en is als oude woonstad een bezoek waard. Hier vindt u ook diverse restaurants, bioscopen en andere culturele mogelijkheden. Er is een dierentuin en een openluchtmuseum (Slavisch dorp), beide bijzonder geschikt voor kinderen.

Activiteiten in de buurt:
Boot- en kanoverhuur aan de Useriner See, een pier ligt in de directe omgeving van het vakantiedorp. Boten en fietsen zijn verkrijgbaar bij de receptie. Direct bij het vakantiepark begint het Nationaal Park Müritz en u kunt de ongerepte natuur eindeloos wandelend, fietsend of per kano verkennen.

Parterre
open keuken
kookplaat (4 kookplaten, keramisch)
waterkoker

broodrooster

afzuigkap

koffiezetapparaat

oven

afwasmachine

koel-/vriescombinatie
woon/eetkamer
TV (satelliet)
open haard

zithoek

radio
slaapkamer
2-pers. bed (140 x 200 cm)
badkamer
douche
sauna

wastafel

toilet
Op de 1e etage
slaapkamer
1-pers. bed (90 x 200 cm)
1-pers. bed (90 x 200 cm)
slaapkamer
1-pers. bed (90 x 200 cm)
1-pers. bed (90 x 200 cm)
toilet
wastafel
toilet
Algemeen
grill, wasmachine (gedeeld met andere gasten, tegen betaling), verwarming, terras, parking, parasol, zandbak, kinderstoel, baby crib(paid), Beddengoed tegen betaling
Bedlinnen
Mogelijkheid te huren per pakket, € 10 p.p./verblijf ((please reserve))
Borgsom
€ 100
Elektriciteit
€ 0,50/kWh
kano / kajak
kano € 15 per dag ((please reserve),(as available))
roeiboot
roeiboot € 15 per boot / dag ((as available))
Eindschoonmaak
Inclusief
Servicekosten
Inclusief
Water
water - bij de prijs inbegrepen
Huisdieren
Niet toegestaan
Kinderbed
extra wieg € 10 per verblijf ((please reserve))
Kinderstoel
€ 10/verblijf ((please reserve))
Wifi
Gratis
• Voor annuleringen tot de 14e dag voorafgaand aan de aanvang van de eerste dag van het verblijf: 0% van de huurprijs en reserveringskosten.

• Voor annuleringen vanaf de 14e dag tot de eerste dag van het verblijf: 100% van de huurprijs en boekingskosten.
Mr Holger Rüsch
Verblijf van 23 augustus 2025 tot 2 september 2025
3 september 2025

Het was een heerlijke vakantie! Het huis was fantastisch!