Appartement met speelruimte 16-48478-DE1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
Dit huisdiervriendelijke appartement op de begane grond in Nesselwang-Reichenbach biedt een comfortabel verblijf voor gezinnen of kleine groepen. Het beschikt over twee slaapkamers, één met een tweepersoonsbed en één met een stapelbed, plus een gezellige woon-/eetkamer met tv, radio, kinderstoel en babybedje. De keuken is volledig uitgerust met een oven, koffiezetapparaat, vaatwasser en koel-/vriescombinatie. Een badkamer met bad of douche en een extra toilet zorgen voor comfort, terwijl een privéterras en tuin uitnodigen tot ontspanning in de buitenlucht.
Gasten hebben toegang tot gedeelde voorzieningen, waaronder een zwembad, tennisbaan, speeltoestellen, tafeltennis en biljart. Het appartement beschikt ook over een wasmachine, verwarming, barbecue, tuinmeubilair en een eigen parkeerplaats. Met handige extra's zoals een föhn, opbergruimte en receptiediensten is het ideaal voor zowel korte als lange verblijven.
In de buurt kunt u de Alpspitzbahn nemen voor een panoramisch uitzicht of wandelen in de schilderachtige Reichenbachklamm. Gezinnen zullen dol zijn op het Alpspitz Bade Center, een waterpark met zwembaden en speeltuinen. Voor een culinaire avond kunt u terecht in Baren voor Beierse klassiekers, in Sepp's Stadlalm voor steaks en alpencharme, of in de Wildbach-alm voor stevige streekgerechten. Met meren, wandelpaden en lokale gerechten op steenworp afstand is dit appartement een perfecte uitvalsbasis voor uw Allgäu-avontuur.
Extra informatie
De type-woningen zijn onderverdeeld in categorieën. Doordat deze van privé-eigenaren zijn, zijn ze naar eigen smaak ingericht en kunnen ze verschillen in oppervlakte, inrichting en grootte; het comfortniveau is echter zoals beschreven. De verdeling van bedden (slaapplaatsen, aparte bedden of tweepersoonsbed) is afhankelijk van de eigenaar en kan nooit van te voren bevestigd worden. De afgebeelde foto's zijn slechts een voorbeeld
Bij aankomst ontvang je direct de KÖNIGSCARD, die toegang biedt tot meer dan 200 uitstapjes in de regio. Ontdek de natuur, probeer nieuwe dingen uit en beleef spannende avonturen!
Faciliteiten
kookplaat (4 kookplaten, keramisch)
waterkoker
koffiezetapparaat
oven
afwasmachine
koel-/vriescombinatie
TV
eettafel
zithoek
radio
kinderstoel
babybedje(free)
2-pers. bed
stapelbed
stapelbed of 2x1 pers. bedden
bad of douche
wastafel
toilet
haardroger
wastafel
toilet
wasmachine
verwarming, terras, tuin, tuinmeubilair, parking, zwembad (gedeeld met andere gasten), tennisbaan (gedeeld met andere gasten, tegen betaling), speeltoestellen, tafeltennistafel, biljart, Beddengoed inbegrepen
Bijkomende kosten
- Elektriciteit
- € 0,41/kWh
- Huisdieren
- Max. 1; € 7,50/nacht (on requestDogs as pets)
- Water
- € 5,50/m3
- Bedlinnen
- Aanwezig
- Eindschoonmaak
- Inclusief
- Toeristenbelasting
- Inclusief
Optionele diensten ter plaatse
- Badhanddoeken
- Zelf meenemen
- Keukenlinnen
- Inclusief in het geval dat u een linnenpakket huurt
- Wifi
- € 10/verblijf
Annuleringsvoorwaarden
Annuleringen 30 dagen of minder voor aankomst: 100% van de huur en boekingskosten
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
Voor de prijs krijg je hier veel,toegang tot het zwembad, tennisbanen en een mooie tuin om te ontspannen na een dag wandelen.
Twee gezellige slaapkamers met voldoende ruimte voor onze groep maakten het makkelijk om ons te settelen.
We vonden het fijn om samen te zijn, familiediners aan de eettafel verrassend bijzonder aan. Eenvoudige toegang tot paden maken verkennen simpel.
Rustieke avonden op het terras waren precies wat ik zocht. Ook de kinderen genoten van het spel.
De wifi was stabiel genoeg voor werk. De keuken was van alle gemakken voorzien om goede maaltijden te bereiden.
De keukenopstelling was efficiënt, alles wat ik nodig had was binnen handbereik. Slapen ging goed dankzij de comfortabele bedden en verduisteringsgordijnen.
Ik kwam laat aan maar vloeiend verlopen. Ik bracht middagen door met loungen bij het zwembad en 's avonds barbecueën buiten.
De locatie is leuk en het zwembad zijn echter leuke toevoegingen.
Mooie plek dicht bij veel buitenactiviteiten en restaurants.
Geweldige plek voor gezinnen! Veel ruimte en activiteiten voor kinderen, het zwembad was een leuke extra.
De locatie is geweldig, op korte rijafstand van kasteel Neuschwanstein. We waardeerden de ruime woonkamer en de goed uitgeruste keuken. De gastheer en gastvrouw waren zeer gastvrij en zorgden ervoor dat we ons meteen thuis voelden. Een werkelijk ontspannend uitje!